Co si obléct na farmářskou svatbu: Průvodce oblečením pro hosty

Ti, kteří nevědí, co si vzít na farmářskou svatbu, musí zvážit tři faktory. Tento průvodce stylem vám pomůže vytvořit oděv pro svatební hosty na farmě, který se hodí k dané události, aniž byste museli obětovat pohodlí místa konání.

Projděte si prosím náš blog, kde najdete další průvodce svatebním oblečením pro rustikální a venkovní svatby. Můžete si například také přečíst, co si obléct na svatbu na ranči, kde najdete další informace.

Oblečení pro svatební hosty o tom, co si obléknout na svatbu na farmě

Kodex svatebního oblečení

Především nepředpokládejte, že svatba na farmě je automaticky poloformální událostí. Také nechcete nosit oblečení související s farmou, aniž byste si ověřili svatební téma.

Na svatební pozvánce by měl být uveden dress code a svatební téma pro svatbu na farmě. Například ženy mohou zvolit midi šaty s rukávy a muži klasický oblek nebo sako, pokud jde o formální událost.

Nezapomeňte také sledovat paletu farmářské svatby. Například, pokud se jedná o podzimní svatbu na farmě, můžete očekávat hnědé, zelené a červené.

Místo konání svatby

Svatba na farmě je opravdu jedinečný zážitek a pár si to možná vybral pro své rustikální téma. Jak již bylo řečeno, buďte připraveni na počasí a očekávané živly na farmě.

Například, když se oblékáte ve vrstvách, musíte se rozhodnout pro lehké a prodyšné látky, zvláště pokud se jedná o letní svatbu na farmě. Vzhledem k tomu, že se nebude jednat o venkovní místo, musíte také vybrat správnou obuv, která se nepotopí ani neklouže na zemi nebo trávě.

Dalším kritériem je typ oblečení, které nosíte. Nechcete něco příliš krátkého, co by bylo na svatbu nepatřičné a ležérní, ale na farmářskou svatbu jsou také zdlouhavé a splývavé outfity nepraktické.

Komfort hostů

Poslední úvaha při rozhodování, co si obléknout na farmářskou svatbu v pohodlí. Stejně jako při zvažování samotného místa, nezapomeňte, že svatba na farmě znamená, že se budete oblékat venku.

Zatímco některé páry mohou mít obřad nebo hostinu pod stodolou nebo stanem na farmě, stále to bude jiné než svatba v sále. Některé nápady na pohodlné oblečení pro hosty pro muže a ženy zahrnují kombinézy, ploché kalhoty, jednoduché šaty do áčka, kozačky, košile s knoflíky, tmavé džíny nebo vrstvení elegantního oblečení se sakem, sakem nebo kardiganem.

Můžete také přidat pásek, který lépe padne k vašemu outfitu, čepici na ochranu před sluncem a tašku, kterou budete snadno nosit. Poté se v zrcadle podívejte, zda se stále hodíte ke svatebnímu dress code.

Co bych si měl vzít na venkovní svatbu na farmě?

Většina svateb na farmě se koná venku, aby se využilo rustikální prostředí. Jak již bylo řečeno, musíte se vhodně oblékat, abyste si zachovali pohodlí a skromnost.

Ženy mohou například nosit maxi a dlouhé šaty, ale dejte si pozor na splývavé látky, které se mohou na venkovním místě profouknout nebo zachytit. Také nechcete něco tak krátkého, že se budete cítit nepohodlně při chůzi a sezení.

Co se týče mužských hostů, nikdy neuděláte chybu s elegantní košilí a kabátem, a pokud se jedná o poloformální svatbu na farmě, můžete kvůli pohodlí ztratit kravatu. Můžete si také vzít sportovní kabát nebo bundu, pokud je vám kabát příliš horký, zvláště na odpolední venkovní svatbě na farmě.

Můžete si vzít džíny na svatbu na farmě?

Džíny můžete nosit na svatbu na farmě, pokud dress code není black tie nebo formální. Jinak by džínovina byla nevhodná.

Jak tedy nosit džíny na semi-formální farmářskou svatbu? Chcete-li zachovat třídu, zvolte tmavě modré nebo černé obyčejné džíny.

Vyhněte se těm s grafickým designem nebo těm, které jsou roztrhané a zoufalé. Ale pak si nezapomeňte vzít košili s límečkem nebo knoflíky, abyste vytvořili elegantní vzhled.

Co nosíte na neformální venkovské svatbě?

Páry, které dávají přednost jedinečnější a nekonvenčnější svatbě, obvykle dovolují ležérnější nebo neformální dress code. Pokud svatba na farmě vyžaduje neformální country dress code, můžete nosit kovbojské oblečení, které je oblečené pro tuto příležitost.

Vzpomeňte si na plédy, kovbojské boty, uvolněné šaty, džínovinu a kůži. Ale přesto nechcete vypadat příliš jednoduše, protože je to svatba.

Dále se informujte u někoho blízkého, abyste věděli a vyvarovali se toho, co má svatebčan na sobě. Nechcete nosit stejný styl nebo barevné schéma jako družičky nebo mládenci.

Co nosíte na svatbě na venkově?

Mužští hosté

Muži se mohou rozhodnout pro obleky v zemitých tónech, které se hodí ke svatbě na venkově. Kostkované vzory a přírodní kousky oblečení jako tvídové sako a kožené boty by se také hodily na svatbu na venkově.

Hostky

Venkovská svatba je ideální pro květinové potisky na šatech a kombinézách pro ženské hosty. A pro boty vyzkoušejte ploché a sandály pro pohodlí, ale kotěcí podpatky a klínky jsou vhodné pro ženy, které preferují podpatky.

Závěr

A to je vše! Chcete-li rekapitulovat, co si obléknout na farmářskou svatbu, mějte na paměti dress code, místo konání a pohodlí.

Ti, kteří jsou obeznámeni s rustikálními a boho svatebními tématy, mohou také použít barvy a materiály, které budou nosit, když se budou rozhodovat o oblečení pro svatbu na farmě. Neváhejte a prohlédněte si náš blog, kde najdete tato svatební témata pro nápady na oblečení svatebních hostů, jako je například to, co si vzít na západní svatbu.