Co si obléct na dubnovou svatbu: Nápady na oblečení

Můžete se snadno rozhodnout, co si obléknout na dubnovou svatbu, když vezmete v úvahu roční období a estetiku tohoto měsíce. Dáme vám nápady na oblečení, které si můžete obléci jako svatební host na dubnovou svatbu, aby zůstaly pohodlné a vhodné pro danou událost.

A když už jsme u toho, že si něco na sebe vezmete na duben, jaro je sezóna tohoto měsíce. Můžete si také přečíst, co nosit na jarní svatbu pro další reference.

Co by si měl host obléci na dubnovou svatbu?

Zvažte, co je na dubnové počasí příjemné

Při rozhodování o oblečení svatebního hosta na dubnovou svatbu, první úvaha sezóny. Jak již bylo řečeno, duben je jarní měsíc, což znamená, že byste měli nosit jarní pohodlné oblečení.

Místo svatby ale samozřejmě také diktuje, co si vzít na sebe, tak se tomu přizpůsobte. Většina dubnových svateb je venku, aby se využilo květin v sezóně, takže byste měli být připraveni na jarní změny počasí.

Svatební hosté se mohou rozhodnout pro lehké maxi nebo midi šaty, ale vhodné mohou být i kombinézy nebo kalhoty a halenky, pokud je dubnová svatba poloformální. Na druhou stranu, mužští hosté by měli nosit obleky nebo košile s knoflíky, které budou od jara pohodlné do vlahého a mrazivého prostředí.

Inspirujte se dubnovými květy

Druhým faktorem ovlivňujícím, co si obléknout na dubnovou svatbu, jsou barvy a výhledy zjevně během tohoto měsíce. Květiny jsou v plném květu, obloha je jasná a páry mívají dubnovou svatbu.

Můžete si pohrát s pastelovými barvami, květinovými vzory, ale i pestrými barvami. Použijte svatební pozvánku jako vodítko pro barevné schéma svatby, abyste se rozhodli o barvách vašeho oblečení.

Ale samozřejmě mějte na paměti jasné a poutavé vzory nebo barvy, protože na sebe nechcete přitahovat pozornost. Zeptejte se někoho ze svatebčanů, abyste na sobě neměli šaty nebo oblek podobný družičce nebo družině.

Jaké barvy nosíte na dubnové svatbě?

Na dubnovou svatbu se hodí pastelové barvy růžové a levandule, přírodní barvy jako zelená a modrá a dokonce i jasné barvy jako červená a žlutá. Připomínají barvy viděné během dubnové jarní sezóny a pár si je možná vybral na svatební paletu.

Buďte však obeznámeni se základní svatební etiketou, kde byste se měli vyvarovat něčeho příliš světlého nebo v rozporu se svatebním tématem. Zvažte, zda si s ostatními hosty prověříte, co budou nosit, nebo se podívejte na svatební web, kde najdete průvodce oblečením.

Můžete si také přečíst, jaké barvy byste na svatbu neměli nosit. Zatímco duben je fantastický čas pro barevnou svatbu, nevěsta a ženich mohou stále preferovat tradiční jednobarevné svatební barevné schéma.

Co si mám vzít na dubnovou svatbu v 16:00?

Chladné podmínky dubnové svatby v 16 hodin si žádají šaty nebo halenky s dlouhými rukávy, obleky a kalhoty nebo dokonce přikrývky jako saka a blejzry pro svatební hosty. Pamatujte však, že dubnové počasí může být nepředvídatelné, takže nechcete mít na sobě něco příliš teplého.

Zvažte také místo a dress code dubnové svatby. Protože je 16 hodin, může to být formální svatba, kde je přijatelné večerní oblečení.

Myslete na dlouhé šaty nebo klasické obleky, zvláště pokud si pár přeje dubnovou svatbu s černou kravatou. Ale samozřejmě si s sebou můžete vzít i přikrývky, pokud potřebujete teplo.

Co si obléknout na svatbu v chladném jaru?

Vždy můžete jít na tmavší barvy, jako je námořnická nebo kaštanová pro větší teplo, když se účastníte studené jarní svatby. Teplé látky jako vlna, nylon nebo hedvábí by vám také měly pomoci zůstat v pohodlí během chladné svatby.

Pokud se jedná o poloformální jarní svatbu, můžete přes svůj outfit nosit kabáty, saka nebo blejzry. Nezapomeňte, že spodní prádlo, jako jsou punčochové kalhoty a vnitřní košile, mohou také pomoci udržet nositele v teple.

Jakou barvu byste si neměli vzít na jarní svatbu?

Pastely a květiny jsou ideální pro jarní svatbu, takže nudné barvy, jako je šedá nebo černá, nemusí odpovídat estetice svatby. Ale více než jakékoli pravidlo se pár musí rozhodnout, jaké barvy chtějí pro svou svatbu.

Dodržujte barevné schéma svatby a vyhněte se potenciálně kontroverzním barvám, jako je červená nebo bílá. Měli byste se také zeptat páru, zda mají konkrétní požadavky na to, co si vzít na svatbu.

Je duben dobrým svatebním měsícem?

Duben je dobrý svatební měsíc kvůli jarní sezóně. Není příliš horko jako léto ani příliš chladno jako zima.

Květiny jsou také v plném květu, takže venkovní prostory jsou perfektní kulisou pro dubnovou svatbu. Pamatujte však, že jaro je také nevyzpytatelné období.

Může náhle pršet nebo být opravdu teplo. Jak již bylo řečeno, vytvořte si plán pro nepředvídané počasí se svým svatebním místem při plánování svatby.

Závěr

A to je vše! Pro rekapitulaci toho, co si obléct na dubnovou svatbu, použijte jako inspiraci jarní období a estetiku.

Chcete oblečení pro svatební hosty, které bude pohodlné pro dubnové nepředvídatelné počasí. Ale pak by také měla být dostatečně stylová, aby ladila s dubnovými barvami a květinami.

V případě pochybností se můžete vždy zeptat páru nebo zkontrolovat jejich pozvánku na dress code.