Co si obléct na druhou svatbu: Nejlepší nápady na oblečení

Nevěsty, které neví, co si vzít na druhou svatbu, mohou při výběru oblečení zvážit tyto dva tipy. Připojíme i průvodce oblečením pro ženicha na jeho druhou svatbu.

A pro ty, kteří budou mít druhou svatbu ve svých 50 letech, probereme lichotivý způsob oblékání, abyste ve svůj výjimečný den vypadali co nejlépe. Ale nejdřív, víte, kdo zaplatí druhou svatbu?

Co si obléct na druhou svatbu: Průvodce oblečením pro druhé manželství

Lichotivé šaty

Při druhé cestě uličkou se ujistěte, že znáte nejlepší siluetu pro váš typ postavy. Pravděpodobně máte představu nebo názor ohledně posledních svatebních šatů, které jste měli na sobě, takže si nezapomeňte vyzkoušet různé šaty a poradit se s důvěryhodnou šičkou.

Typicky pro druhé manželství, nevěsty preferují uvolněnější, ale stále elegantní šaty, které nosí do uličky. Místo klasických plesových svatebních šatů by tedy zvolili elegantní šaty s menším objemem v sukni.

Základem je předvést své přirozené křivky: šaty na trubku pro postavu typu přesýpací hodiny, šaty v linii A pro postavu typu hruška, vypasované šaty pro drobné nevěsty a midi-délky pro vysoké nevěsty. Podrobnější průvodce svatebním oblečením najdete v tom, jaký styl svatebních šatů pro můj typ postavy.

Elegantní svatební oblečení

Na druhou svatbu si také chcete vzít něco jednoduchého, ale elegantního. Namísto extravagantních svatebních šatů s korálky a detaily je dnes pro druhořadé nevěsty trendovější zvolit hladké a jednobarevné svatební šaty.

Stále můžete nosit něco se zdobením, ale nemusí to vypadat, jako byste se účastnili plesu. Zvažte ty s jemnými korálky, možná nějakými krajkovými detaily, nařasením nebo jednoduchou mašličkou na pásku.

Dávejte pozor na látku a materiály svatebních šatů, stejně tak můžete působit až příliš mladistvě. Například místo toho, abyste nosili něco s více vrstvami tylu, zvažte elegantní hedvábné nebo saténové šaty, které strategicky padnou na různé části vašeho těla.

Jaká barva šatů je vhodná pro druhou svatbu?

Dalším typickým dilematem ohledně svatebního outfitu na druhou svatbu je, jakou barvu si vzít. Neexistuje správná nebo špatná odpověď, ale nevěsty obvykle nosí jinou barvu než bílou.

Možná má pro vás konkrétní barva sentimentální hodnotu, nebo chcete s partnerem netradiční svatbu. Můžete dokonce uspořádat svérázný svatební obřad, který vítá světlé barvy.

Můžete nosit tmavě modrou, starorůžovou, žlutou, černou nebo dokonce červenou, protože je to vaše svatba. Pokud nechcete příliš odvážnou volbu, můžete si vzít i něco špinavě bílého, podle toho, co nejlépe doplní tón vaší pleti.

A nakonec se ujistěte, že si s partnerem promluvíte o vašem druhém svatebním outfitu. Budete tak vedle sebe vypadat fantasticky, za což nám později poděkujete při procházení vašich svatebních fotografií.

Co bych si měl obléci pro své druhé manželství?

Klasické a elegantní

Znáte víru, že muži jsou s přibývajícím věkem atraktivnější? Jak již bylo řečeno, není divu, že podkoní podruhé vypadají lépe než jejich poprvé v uličce.

Pokud chcete klasičtější vzhled, nikdy neuděláte chybu se smokingem s klopou, který vám ušijeme na míru. Na recepci si pak můžete přinést výměnu obleku nebo saka na tanec.

Hlavním úkolem je nechat si odpovídajícím způsobem upravit oblek nebo smoking. Nedivte se, že budete vypadat lépe, protože s přibývajícím věkem také víte, co chcete za svůj styl.

Jedinečné a stylové

Stejně jako nevěsty, i ženichové na své druhé svatbě obvykle více experimentují s tím, co budou nosit. Jsou otevřenější vzorům, barvám a texturám, takže se nemusíte držet klasického černého smokingu.

Pokud se chcete bavit, zvažte barvy jako šedá, tmavě modrá nebo dokonce kaštanová. Experimentovat můžete i s materiály, jako je samet nebo dokonce tvíd.

Pokud pořádáte nekonvenční obřad nebo recepce vyžaduje něco rozmarného, ​​můžete vy a vaše nevěsta dokonce sledovat zábavné téma, jako je 90. léta, nebo jít do rustikálního a country.

Vyzkoušejte tento návod, jaká barva se hodí na svatbu, pokud chcete znát další barevné možnosti.

Co si vzít na svatbu, když je vám více než 50?

Pro nevěsty kolem 50 let

 • Zavinovací šaty
 • Bavlna, hedvábí a další pohodlné látky
 • Sukně ke kolenům
 • Jednobarevné schéma oblečení
 • Neutrální barvy nebo tmavé odstíny
 • Střídmé výstřihy
 • Široká ramínka, krátké rukávy nebo dlouhé rukávy
 • Pohodlná výška pro podpatky nebo elegantní byty
 • Jemné šperky, nic nadměrného
 • Přirozeně vypadající make-up

Pro ženichy ve věku 50 let

 • Tmavé a plné barvy
 • Pohodlné a prodyšné látky
 • Klasické kravaty
 • Nic nadměrného nebo příliš těsného
 • Zvažte vestu a ztraťte pásek
 • Vyhněte se hlasitým výtiskům
 • Žádný denim
 • Správná délka obleku a lemu u kalhot
 • Zameťte vlasy a zkontrolujte lichotivý střih pro vaše vousy
 • Vyhýbejte se příliš velkým doplňkům a šperkům

Závěr

A to je vše! Právě jsme se naučili, co si obléct na druhou svatbu, protože jsme věděli, co je lichotivé a elegantní, zejména pro starší nevěsty a ženichy.

Obecně můžete nosit něco jednoduššího, protože extravagantní oblečení již není na druhé svatbě patrné. Vy a váš partner však můžete experimentovat spíše s barvami a látkami než s klasickými bílými šaty a černým smokingem.