Co si obléct na Boho svatbu: Nejlepší nápady na oblečení

Pokud chcete vědět, co si vzít na boho svatbu, zvažte nápady na oblečení pro ženy a muže. Definujeme také módní styl Boho a zároveň zajistíme, že se na svatbu budete stále hodit.

Neváhejte a prohlédněte si náš blog, kde najdete další průvodce oblečením týkajícím se různých svateb. Pokud se akce koná na vinici, přečtěte si, co si obléknout na svatbu ve vinařství.

Průvodce tím, co si obléknout na Boho svatbu jako host

Hostky

Než cokoli jiného, ​​zkontrolujte svatební oznámení ohledně dress code. Při rozhodování, co si vzít na sebe, se můžete inspirovat i místem svatby.

Pokud je téma boho a svatba se koná na pláži, ženy mohou zvážit splývavé maxi nebo midi šaty. Na kombinézách jsou také různé bohémské vzory, pokud jim dáváte přednost před šaty.

Samozřejmě, dress code a formálnost události budou diktovat konkrétní styl, který si můžete vybrat. Například dlouhé šaty jsou ideální, pokud je to formálnější, zatímco kratší šaty a minisukně s boho potisky mohou být přijatelnější, pokud je událost poloneformální.

Mužští hosté

Stejně jako ženy, i muži by si měli na pozvánce ověřit svatební dress code. Odtud mohou nosit cokoli od obleku po dokonce i rukávy košile, v závislosti na formálnosti akce.

Pro formální Boho svatbu mohou mužští hosté zvážit modrý oblek nebo lněný materiál. Pokud je to semi-formální, můžete ztratit kravatu a nosit uvnitř košili.

Existuje řada vest, které můžete také kombinovat se svým outfitem s boho vzorem. Aniž byste se příliš převlékali, můžete je doplnit šátkem nebo páskem, aby byl celkový oděv více bohémský.

Jak se mám oblékat na Boho svatbu?

Dress code požadovaný nevěstou a ženichem na svatební pozvánce bude určovat, jak se obléknete na jejich boho svatbu. Boho svatby se často konají venku a je pro ně častější poloformální až neformální dress code.

Je však také možné zúčastnit se boho svatby, která vyžaduje, aby hosté nosili formální oblečení. S ohledem na to se musíte vhodně obléci, abyste předešli náhodnému nerespektování události.

Neformální boho svatby mohou mít ženy v riflích se zajímavými boho detaily, zatímco mužští hosté mohou zvážit například košili s knoflíky a květinovými vzory. Naopak formální boho svatba by měla hosty skromnější, jako jsou dlouhé šaty pro ženy a obleky pro muže.

Co je bohémská svatba?

Bohémskou nebo boho svatbu lze popsat jako barevnější verzi rustikální svatby. Toto téma je ideální pro svobodomyslné páry a běžně se pořádá na pláži.

Hosté a dekory na svatbě jsou inspirovány odlišnými barevnými paletami a vzory ve srovnání s tradiční monochromatickou svatbou. Kromě toho jsou na svatbě s bohémskou tématikou patrné textilie jako makramé, peříčka a různé květiny.

Není to podmínkou, ale bohémské téma nejlépe využijete, pokud si pro svatbu vyberete venkovní místo. Například zahrada nebo plážové prostředí poskytne nejlepší pozadí pro různé barvy, textury a květinové dekorace, které jsou prominentní na svatbě Boho.

Jedním z nejlepších období pro bohémskou svatbu je jaro kvůli barvám. Zvažte, zda si jako host pro inspiraci přečtěte, co si obléknout na jarní svatbu.

Co znamenají Boho svatební šaty?

Boho styl svatebních šatů lze popsat jako uvolněný, ale vzrušující díky vzorům, detailům nebo dokonce barvám. Svatební šaty Boho mohou být vyrobeny z lehkých a splývavých látek s detaily, jako jsou květinové krajky a korálkové vzory.

Váš návrhář může také vytvořit šaty, které by se hodily na místo svatby. Například venkovní obřad bude ideální pro svatební šaty v áčkové linii připomínající estetiku lesní víly.

Pokud se bude konat na pláži, splývavé šaty s prodlouženou vlečkou budou vypadat fantasticky s přirozeným vánkem v místě. Boho svatební šaty mohou dokonce obsahovat hluboký výstřih do V, odříznuté rameno nebo dokonce záda do V jako detaily.

Jak se oblékám bohémsky?

Bohémský styl neboli boho móda si získala oblibu v 60. letech. Prvky tohoto stylu se skládají ze splývavých siluet, zajímavých barev, potisků a velkých šperků.

Bohémská móda se také stala spojenou s hudebními festivaly, jako je Coachella. Ale jak se oblékat bohémsky?

  • Zvažte splývavé a uvolněné oblečení, jako jsou volná košile pro muže a maxi šaty pro ženy
  • Nebojte se oblečení vrstvit, abyste vytvořili více barev a vzorů
  • Detaily, jako jsou krajky, třásně, korálky a dokonce i výšivky, mohou způsobit, že jednoduchý oděv bude vypadat více boho
  • Rozhodněte se pro přírodní materiály, jako je hedvábí, len, konopí, bavlna a vlna, před syntetickými materiály, jako je spandex a nylon
  • Projděte si zajímavé šperky na bleším trhu nebo si je vytvořte sami

Závěr

Byl tento článek užitečný? Právě jsme probrali, co si obléknout na boho svatbu, a dali jsme vám pár nápadů na oblečení.

Obecně je podstatou boho stylu být svobodomyslný a přirozený. Samozřejmě je stále potřeba dodržovat svatební dress code, ale bohémská je otevřenější barvám, vzorům a detailům než jiná svatební témata.

Ženy mohou využít splývavých materiálů, zatímco muži mohou nosit vzrušující barvy a látky.