Co se nazývá 21. výročí svatby Plus nápady na dárky

Odpovědí na to, čemu se říká 21. výročí svatby, je mosazné výročí. Budeme také diskutovat o symbolu 21 let manželství, nápadech na dárky a o tom, co můžete udělat pro to, aby tato oslava výročí byla nezapomenutelná.

Možná také více oceníte trvání manželství, když zjistíte, jak je to v dnešní době neobvyklé. A než se nadějete, devět let po linii, možná přemýšlíte o tom, jaké je 30. výročí svatby.

Jak se nazývá 21. výročí svatby: Symboly, dárky a nápady na oslavy

21. výročí svatby je výročí mosazi. Toto je jedinečný typ výročí svatby, protože to znamená, že jste spolu více než dvě desetiletí!

Většina párů si myslí, že dosáhnout byť jen deseti let manželství je velký problém, takže si vy a váš partner zasloužíte poplácání po zádech. Gratulujeme, protože toto trvání manželství se sluší nazývat výročím dechovky.

Symboliku mosazi probereme podrobněji níže, abychom ještě více ocenili její souvislost s 21. výročím svatby. Nejprve se však zjistěte, proč je 21 let výjimečných, pokud jde o manželské páry.

Je 21. zvláštní výročí svatby?

Víte, že ta výročí svatby, která se slaví po osmi letech, jsou jedinečná? V USA je průměrná délka manželství pouhých osm let!

Dosáhnout více než dvojnásobné délky je skutečně milníkem, který stojí za to oslavit. Ukazuje to, že jste se svým partnerem překonali výzvy a překážky manželského života a obstáli jste na výbornou.

Udržet si romantiku a závazek, byť jen na deset let, vyžaduje kromě lásky oddanost a loajalitu. Takže pokud také znáte pár, který brzy dosáhne 21. výročí svatby, podívejte se na symbol s ním spojený, protože může inspirovat různé dárky k výročí.

Jaký je symbol 21. výročí svatby?

Symbolem 21. výročí svatby je mosaz, a proto, pokud je to váš dárek pro vašeho partnera, dárek k výročí dokonale vyjadřuje váš vztah. Proč ale mosaz symbolizuje 21 let manželství?

Mosaz je v podstatě slitina mědi a zinku, ale ze symbolického hlediska je s ní spojeno slovo „čištění“ nebo „čištění“. Můžete to tedy spojit s 21. výročím svatby, kde očistíte veškerou negativní energii ve vašem vztahu a připravíte se na další roky.

Lze to také považovat za způsob, jak požehnat manželství a umožnit růstu a jasnosti ve vztahu prosperovat. Věděli jste však, že mosaz je novodobým symbolem 21 let manželství?

Stejně jako jiná lichá výročí svatby nebyly 21 letům manželství věnovány žádné ikonické prvky nebo symboly. Ale jelikož jsou dnes páry mimořádně sentimentální, je to s délkou manželství v dnešní době jedinečný úspěch; mosaz je vybrána tak, aby symbolizovala 21. výročí svatby.

Jaký je drahokam k 21. výročí svatby?

Zatímco mosaz je tradičním symbolem 21. výročí svatby, s touto délkou manželství je spojen také drahý kámen. Je to vodní safír nebo dichroit, což je nádherný tmavě modrý drahokam.

Hodí se také k 21. výročí svatby, protože symbolizuje intuici. Kromě toho se předpokládá, že poskytuje jasnou vizi, která může být vždy užitečná pro udržení jiskry a oddanosti párů, které jsou manželé po dlouhou dobu.

Jaká je barva 21. výročí svatby?

Na dárky a jako téma na párty k oslavě 21. výročí svatby je barva, která to symbolizuje, oranžová. Tato živá, teplá barva poněkud dodává zářivou energii, aby udržela vzrušení z dlouhodobého manželství naživu.

Jaká je květina k 21. výročí svatby?

Chcete darovat svému partnerovi kytici k 21. výročí svatby? Květinou související s touto oslavou je kosatec, krásná květina, která symbolizuje víru, obdiv a dokonce odvahu, což jsou vlastnosti, které udržují vztah po dlouhou dobu.

Jaký je dárek k výročí 21 let?

Ideální dárek k výročí k 21. výročí svatby může být buď z mosazi, má vodní safír, něco oranžového nebo používá kosatce. Neměli byste se však omezovat na tradiční dárky k výročí, protože každý pár, který se vzal na dlouhou dobu, může vždy používat promyšlené, ale praktické předměty, jako jsou spotřebiče a domácí dekorace.

Můžete také získat extra sentimentální a upgradovat své snubní prsteny. Proč si tedy nezkontrolovat, co vyrýt na snubní prsteny, aby byly výjimečnější a jedinečné?

Jak mohu své 21. výročí ozvláštnit?

  • Zvažte použití symbolů 21. výročí svatby jako inspiraci pro dárky nebo téma svatební hostiny
  • Překvapte svého partnera 21 dárky nebo aktivitami rozloženými do celého týdne
  • Vytvořte svou svatbu znovu nebo zahrňte na oslavu výročí známé prvky, jako je svatební menu nebo dort
  • Obnovte své sliby
  • Udělejte něco nebo jděte někam, kam si obvykle nevybíráte
  • Nastavte si datum nebo dovolenou jen ve dvou

Závěr

A to je vše! Abychom zrekapitulovali, čemu se říká 21. výročí svatby, je to výročí mosazné svatby.

Tato slitina je dokonalým symbolem 21 let manželství, protože představuje očistu. Drahokam vodní safír je také spojen s 21. výročím svatby, což je promyšlený dárek, protože symbolizuje jasnost vidění.