Co patří pod svatební šaty, aby byly poofy

Odpovědí na to, co patří pod svatební šaty, aby byly pofidérní, může být spodnička nebo krinolína. Tyto termíny se také někdy používají zaměnitelně a odkazují na složenku, takže musíte znát jejich rozdíl.

Musíte získat svatební šaty svých snů a naše blogy jsou tu, aby vám je pomohly změnit a vylepšit. Víc než změna tvaru, jako je jeho pofidérnější, doporučujeme přečíst si o způsobech, jak změnit nebo přidat prvky svatebním šatům v případě, že je budete potřebovat.

Přečtěte si například, jak přidat rukávy ke svatebním šatům, pokud si myslíte, že budou lichotivější nebo šaty potřebují více zakrýt paže, aby si zachovaly skromnost.

Co patří pod svatební šaty, aby byly poofické?

Spodní sukně

Spodní část svatebních šatů můžete zvětšit a zesílit tak, že si pod ně obléknete spodničku. Samotný název je sukně, která slouží jako další vrstva pod svatební šaty, která dodává objem a dělá je pompézní, pokud sama o sobě vypadá plochá.

Někteří návrháři také doporučují, aby nevěsty nosily ke svatebním šatům spodní sukni, aby se usnadnila mobilita, protože přidaný šmrnc zabrání, aby se lem šatů obepínal kolem nohou. Pokud jsou šaty také vyrobeny z těžkých látek, spodní sukně může ubrat na hmotnosti, aniž by ztratila svou splývavou charakteristiku.

To je ve srovnání s pevnějšími strukturami, jako je krinolína, díky čemuž jsou šaty buclaté, ale méně pružné. Pokud máte na sobě plesové šaty nebo svatební šaty v áčkové linii, zvažte nošení spodní sukně, aby byla nadupaná a dodala tvar pasu.

Krinolína

Dříve ženy nosily pod šaty krinolínu, aby byly pompézní. Na rozdíl od splývavé spodničky je krinolína tuhou strukturou, která díky své velikosti dramaticky zvětšuje objem spodní části šatů.

U svatebních šatů se krinolína také někdy nazývá slip vyrobený z tuhého síťovitého materiálu. Je ideální ke svatebním šatům do plesových šatů, zvláště pokud chcete, aby vaše šaty vypadaly královsky.

Je však nezbytné, aby váš návrhář naplánoval celkovou strukturu vašich šatů s krinolínou. Také by vám to pomohlo vyzkoušet si to dlouho před skutečným svatebním dnem, abyste mohli získat podstatu pohybu s touto pevnou strukturou.

Jak uděláte, že svatební šaty budou na dně plyšové?

Kromě toho, že přidáte objem tím, že si obléknete spodní sukni nebo změníte tvar šatů v pase s pevnou strukturou, jako je krinolína, mohou vaše svatební šaty zespodu způsobit i další triky. Například utáhněte pas páskem, abyste dodali větší objem sukni svatebních šatů.

Můžete si také nechat upravit svatební šaty v pase a přidat tak větší šířku sukni svatebních šatů. Nebo, pokud je dostatek času, může návrhář přidat další látky, aby byly šaty ve spodní části kypré.

Nakonec trik, jak udělat svatební šaty vespod kypré bez přidání látek, je vytvořit na sukni krabicové záhyby. Tyto záhyby mohou vytvořit iluzi většího objemu u sukně svatebních šatů, aniž by ve skutečnosti přidávaly vrstvy látky.

Jak mohu přidat objem svým svatebním šatům?

Přidejte vrstvy tylové látky

Vaše švadlena může použít vrstvy tylové látky, aby dodala objem vašim svatebním šatům pasem dolů. Z tylových látek lze vyrobit sukni samotnou, nebo ji lze otočit jako podšívku sukně nebo samostatnou spodničku ke svatebním šatům.

Vylepšete siluetu svatebních šatů organzovou látkou

Průhledné látky, jako je organza, mají určitou tuhost, takže také pomohou zvětšit objem a udělat svatbu hustější. Švadlena ji může přidat pod sukni svatebních šatů nebo přes ni, aby zvýraznila její siluetu.

Zpevněte sukni svatebních šatů pomocí rozhraní

Pokud potřebujete zvětšit objem svatebních šatů, ale zbývá vám omezený čas, můžete zvážit použití tavného rozhraní. Tento materiál lze snadno připevnit přitlačením horké žehličky a přidat tak tvar a zpevnit svatební šaty.

Přidat strukturu s proložením

Vrstva, která má být mezi vnitřní podšívkou a vnější látkou, je vložka. Švadlena to může strategicky připevnit ke svatebním šatům, aby dodaly tvar a dodaly objem.

Co si dávají pod svatební šaty?

Svatební šaty áčkového střihu

Spodničky s krinolínou dodávají spodní části svatebních šatů plnost a některé jsou speciálně strukturované pro svatební šaty v linii A. Měla by však existovat také další vrstva látky, aby se svědivý síťovitý materiál nedostal od pokožky.

Svatební šaty do plesových šatů

Ideálním doplňkem pod ně ke svatebním šatům ve stylu plesových šatů by byla obruč s kosticí. Jedná se o tužší spodní prádlo, které rozšíří spodní část svatebních šatů, ale po obřadu je lze sundat, protože je těžké s nimi sedět a chodit.

Závěr

A to je vše! Právě jsme se dozvěděli, co všechno patří pod svatební šaty, aby byly pofidérní, což jsou spodnička a krinolína.

Dodávají sukni objem a zlepšují celkovou siluetu svatebních šatů. A abyste dosáhli co nejlepšího padnutí, doporučujeme také přečíst si, jak změřit svatební šaty, abyste měli jistotu, že ve svůj výjimečný den budete vypadat co nejlépe.