Co Obléknout Na Svatbu Na Jachtě

Co si obléct na svatbu na jachtě, se můžeme naučit dodržováním dress code. A pro další nápady na oblečení bude tento článek diskutovat o tom, co mohou hosté nosit ženy a muži, když se účastní svatby na jachtě.

Můžete si také přečíst další návod, co si vzít na svatbu na lodi. Má praktické tipy i pro svatby konané na jachtách.

Co si obléct na svatbu na jachtě

Hostky

Před čímkoli jiným zkontrolujte dress code, svatební téma a barevnou paletu uvedené na vaší pozvánce na svatbu na jachtě. Pokud nejsou žádné barvy, některé oblíbené volby pro ženské hosty jsou korálová, tyrkysová a dokonce i potisky jako pruhy.

Na většině svateb na jachtě bude uvedeno, že dress code je formální na lodi, takže můžete uvažovat o dlouhých šatech, které jsou také dostatečně jemné, abyste nekradli pozornost nevěsty.

Co když je svatba na jachtě poloformální? Pokud svatba na jachtě vyžaduje poloformální oblečení, můžete si vzít elegantní kombinézu, která zajistí, že neodhalí příliš mnoho kůže.

Pro běžné nošení by se pro ženské hosty na svatbě na jachtě měly hodit maxi šaty a dokonce i šaty v délce čaje. Ale pak, v tom, jaké boty byste si měli vzít na svatbu na jachtě, jsou elegantní ploché boty nebo klínky mnohem lepší a bezpečnější než špičaté podpatky.

Mužští hosté

Podobně jako u ženských hostů si musíte zkontrolovat svatební pozvánku, abyste věděli očekávaný dress code snoubenců pro jejich svatební hosty. Mužští hosté si mohou vybrat kalhoty a saka nebo dokonce oblek a společenské kalhoty.

Pokud je dress code formální, vezměte si na sebe dobře padnoucí oblek a kalhoty, abyste vypadali extra elegantně. Na druhou stranu můžete ztratit kravatu na poloneformální svatbě na jachtě nebo se rozhodnout pro košili a společenské kalhoty.

Konečně, mužští hosté, kteří se účastní svatby na jachtě s neformálním dress codem, se mohou rozhodnout pro košili s krátkým rukávem a vestu. Nenechte se však v pokušení jít příliš neformálně, protože je to stále svatba.

Kromě toho zvažte počasí, abyste se vyhnuli přehřátí, zvláště když se oblékáte do vrstev. A pokud nevíte, jakou barvu dobře zvolit, zvolte neutrální, jako je béžová, hnědá, šedá nebo modrá, a poté vzhled zakončete lodičkami nebo jakýmkoliv neklouzavým elegantním párem v závislosti na dress code.

Co byste neměli nosit na svatbě na jachtě?

Zvažte pohodlí

Zvažte pohodlí a takt, abyste se vyhnuli nošení potenciálně nepohodlného nebo neuctivého oblečení, když se účastníte svatby na jachtě. Kromě toho byste měli mít na paměti počasí pro pohodlí, zejména při oblékání ve vrstvách.

Odpolední svatby na jachtě mohou být horké, takže se vyhněte tmavému oblečení. Na druhou stranu večerní svatby jsou většinou formálnější, kde jsou ideální tmavé barvy.

U bot nechcete nosit něco, co snadno klouže. Vyhněte se žabkám nebo gumovým botám jako na každé jiné svatbě; svatby na jachtách by měly být považovány za formální příležitost.

Zachovejte respekt

A konečně, pamatujte na délku oblečení, zejména pro ženy. Samozřejmě nechcete mít na sobě něco příliš krátkého a odhalujícího, ale velmi dlouhé šaty mohou náhodně šlápnout na jachtu.

Mělo by se také předpokládat, že nebudete nosit barvy páru a jejich svatební party. Máte-li pochybnosti o tom, co je vhodné a co ne, pokud jde o oblečení pro hosty, zeptejte se prosím dvojice.

Přemýšlíte o nošení maxi šatů? Přečtěte si, jak obléknout maxi šaty na svatbu, aby vyhovovaly formálnosti, zvláště pokud se jedná o svatbu na jachtě.

Jak dlouho trvá svatba na jachtě?

Svatby na jachtách obvykle trvají až pět hodin v závislosti na typu obřadu, který si pár přeje. Mějte na paměti průběh programu, který vám pomůže rozhodnout se, co si obléknout.

Kromě formálního oblečení, které jste si sbalili na obřad, si možná budete muset přinést další sadu oblečení na pozdější párty.

Co nosíte na výletní svatbě?

Dodržujte dress code

Doporučené oblečení na vaší pozvánce bude diktovat, co byste měli nosit na svatbu na výletní lodi. Některé páry mohou chtít formální dress code, zatímco jiné umožňují svým hostům ležérní pláž.

Na obřad byste měli očekávat formální až poloformální oblečení, ale dávejte pozor na vítr, zvláště když nosíte sukně a šaty. Mužští hosté se mohou rozhodnout pro smoking, pokud je dress code formální.

Zvažte konkrétní plavbu, čas a počasí svatby

Pokud jste součástí svatební hostiny, užitečným tipem je vzít si na sebe něco, co se snadno oblékne, protože obřad může proběhnout před vyplutím do domovského přístavu. Čas, počasí a konkrétní plavba by vám měla poskytnout představu o ideálním oblečení, pokud budete mít na paměti dress code.

Zabalte oblečení podle cestovní délky svatby na jachtě

A konečně, délka cesty by vám měla pomoci připravit různé typy oblečení na svatbu na výletní lodi. Svatby na výletních lodích mohou trvat pět až sedm dní, takže se seznamte s programy, kde možná budete potřebovat oblečení na formální večeře, neformální párty u bazénu a další.

Závěr

A to je vše! Právě jste se dozvěděli, co si obléct na svatbu na jachtě, kde by se stejně jako u jiných svateb měl dodržovat dress code.

Od toho se při rozhodování o oblečení držte pohodlí a taktu. Samozřejmě, že se chcete snadno procházet, ale nikdy nesmíte mít na sobě něco, co bude pár pobavit.

Doufáme, že to pomůže; zanechte nám komentář níže, co byste si oblékli.