Co Obléknout Na Svatbu Country Clubu

Pokud si nejste jisti, co si vzít na svatbu ve venkovském klubu, vyhněte se ležérnímu oblečení. Očekávaný dress code při účasti na svatbě ve venkovském klubu probereme podrobněji níže.

Neváhejte a prohlédněte si náš blog, kde najdete další průvodce oblékáním pro různé typy svateb. Například co si vzít na svatbu na lodi a další.

Znalost etikety na různých svatebních místech je vždy užitečná, takže budete připraveni, když budete na nějaké pozváni.

Co si mám vzít na svatbu v country klubu?

Zkontrolujte svatební pozvánku

Než cokoli jiného, ​​zkontrolujte svatební pozvánku na dress code. S největší pravděpodobností budou snoubenci požadovat po svých hostech formální oblečení.

To znamená, že mužští hosté obvykle nosí oblek nebo košili s knoflíčky s kalhotami, zatímco ženy si mohou vybrat elegantní šaty. Stejně jako ostatní svatby zkontrolujte barevné schéma a vyhněte se nošení stejné barvy jako nevěsta, ženich nebo svatební hostina.

Jak již bylo řečeno, měli byste při rozhodování o tom, co si vzít na jakoukoli svatbu, uplatňovat očekávanou etiketu hostů. Nenoste například odhalující oblečení a nevěstu nebo ženicha byste neměli vystavovat poutavým outfitům.

Co si nenosit na svatbu v country klubu

Při výběru oblečení jako hosta na svatbu ve venkovském klubu by se měla trénovat formálnost. Vyhněte se oblečení souvisejícímu s cvičením a ležérním outfitům.

Pokud se svatba koná v klubovně, pak počítejte s tím, že mikiny, tepláky, tílka a trička by byly nevhodné. Podobně, svatby konané v jídelně venkovského klubu nebo banketové místnosti by vyžadovaly, aby hosté nosili formální nebo na některých svatbách obchodní neformální oblečení, jako jsou kalhoty, košile s límečkem a elegantní topy.

Čas svatby si můžete zkontrolovat, protože svatby konané večer budou s největší pravděpodobností formální než semiformální. Nejlepší by bylo zeptat se nevěsty nebo ženicha, když jsou na pochybách, co si vzít na sebe.

Je svatba v country klubu formální?

Country Club svatba je obvykle formální využít stránky. Pár se však nakonec rozhodne, jak formální chtějí, aby jejich svatba byla.

Přesto by bylo vhodnější nemít příliš ležérní svatbu ve venkovském klubu. Místo toho by to bylo ideální místo pro páry, které chtějí elegantní a elegantní svatbu.

Kromě toho v různých klubovnách najdete pravidla oblékání a zásady. Takže pokud vám docházejí nápady, co si vzít na sebe, ženy se mohou rozhodnout pro šaty, kalhoty, kostýmy nebo dokonce vkusné sukně s vhodnou halenkou, zatímco muži nikdy neudělají chybu s oblekem nebo sakem a kravatou. kalhoty.

Co je country klub na svatbě příležitostné?

Pokud svatba ve venkovském klubu, které se účastníte, vyžaduje neformální oblečení, měli byste se stále rozhodnout pro skromné ​​oblečení. Můžete si udělat představu o neformálním oblečení country klubu Philadelphia Country Club.

Mužští hosté by se měli rozhodnout pro košili s límečkem a kalhoty na míru, ale nikdy nenechte košili rozepjatou. Můžete se rozhodnout i pro bermudy nebo rolákové košile a co se týče obuvi, vhodnější jsou společenské boty.

Ženy by také měly nosit společenské boty a skromné ​​oblečení. Vyberte si šaty, které neodhalují, nebo sukně, které nejsou příliš krátké.

Můžete se páru zeptat, zda jsou na neformální svatbě v jejich country klubu povoleny džíny. S největší pravděpodobností můžete nosit dobře ušité modré džíny, ale ne ty, které jsou vybělené nebo roztrhané.

Co je to koktejlové oblečení Country Club?

Pokud se na svatbě ve venkovském klubu, které se účastníte, zmiňuje koktejlový oděv jako dress code, můžete předpokládat, že jde o formálnější koktejlové oblečení. Ostatně pamatujte, že recepce vnitřních country klubů mají často dress code.

Ženy mohou zvolit o něco delší šaty než klasické koktejlové šaty, muži zase sako a kravatu. Nicméně podle definice jsou očekávaným oblečením žen v koktejlovém oblečení šaty mírně pod kolena a muži v neformálních oblecích nebo tmavých džínách, sakách a kravatách.

Kromě toho se koktejlové akce obvykle konají mezi pátou až osmou hodinou večer, takže byste neměli nosit příliš ležérní oblečení. Ale znovu, neváhejte se páru zeptat, pokud si nejste jisti oblečením, které jste si vybrali.

Připadají vám vaše šaty příliš jednoduché? Přečtěte si, jak obléknout obyčejné šaty na svatbu.

Co je to svatba v country klubu?

Již ze samotného názvu se v country klubu koná country klubová svatba. Můžete si vybrat mezi venkovním a vnitřním obřadem a využít nádhernou krajinu country klubu nebo elegantní interiér.

Další výhodou svatby ve venkovském klubu je, že vybavení a personál jsou snadno dostupné. V důsledku toho eliminujete stres z hledání prodejců pro různé části akce.

Jsou svatby v country klubu drahé? Mělo by být snadné najít balíček svatebního místa, který vyhovuje vašemu rozpočtu a potřebám, v rozmezí od 76 do 185 USD na osobu.

Závěr

A to je vše! Právě jsme diskutovali o tom, co si vzít na svatbu ve venkovském klubu, kde se musíte vyhnout neformálnímu oblečení.

Podívejte se na dress code na svatební pozvánce, abyste se rozhodli pro outfit. Obvykle svatby ve venkovském klubu vyžadují, aby hosté nosili formální, business casual, country club neformální nebo formální koktejl.

Zachovejte skromnost a nikdy nenoste oblečení, které budete nosit při cvičení.