Co Nosit Se žlutými šaty Na Svatbu

Ti, kteří nevědí, co si vzít na svatbu se žlutými šaty, mohou vyzkoušet tyto doplňky, aby zvýšili svůj vzhled pro tuto příležitost. Také probereme, zda je žlutá dobrá volba, když se účastníte svatby.

Například se musíte naučit, jaké barvy byste neměli nosit na svatbu, abyste se vyhnuli možnému znevážení páru. Koneckonců, host by nikdy neměl být středem pozornosti na oslavě určené pro nevěstu a ženicha.

Co nosit se žlutými šaty jako svatební host

Pastelové doplňky

Žluté svatební šaty lze při návštěvě svatby kombinovat s doplňky v pastelových barvách. Krása pastelových barev spočívá v tom, že nabízejí kontrast ke žluté, ale rozdíl není příliš výrazný, aby to vypadalo nevkusně.

Můžete se například rozhodnout pro pastelově bílé boty nebo sandály se žlutými šaty. Ke žlutým šatům bude noblesně a elegantně působit i pastelově růžové sáčko.

Pokud byste nosili vlasové doplňky, můžete do nich zakomponovat také pastelové barvy, abyste svému žlutému oblečení dodali trochu barvy. Samozřejmě, čím světlejší odstín žluté mají vaše šaty, tím snazší budou doplňky.

Kovy

Pokud jde o šperky, které budou vypadat dobře se žlutými šaty na svatbu, vaše nejlepší volba by měla být zlato než stříbro. Teplo zlata nebude vypadat nepatřičně se žlutou ve srovnání se stříbrem.

Můžete také zvážit perlové doplňky nebo dokonce několik drahých kamenů, zvláště pokud jsou vaše žluté šaty hladké. Dotek fialové nebo modré na vašich náušnicích může pozvednout váš vzhled.

Na náhrdelníku můžete dokonce použít vzrušující barvu, jako je zelená, abyste dodali žlutým šatům hloubku. Jen si dejte pozor, abyste nepřizpůsobili nebo nenosili příliš velké šperky, abyste si zachovali elegantní vzhled.

Můžete si vzít žluté šaty na svatbu?

Svatební hosté mohou nosit žluté šaty, pokud nejsou neonové nebo příliš světlé. Nejlepší by však bylo mít na paměti barevné schéma svatby, protože žlutá snadno vynikne.

Pokud žlutá není součástí svatebního tématu, je nejlepší zvážit jinou neutrálnější barvu. Navíc nechcete žluté šaty, které vypadají příliš světlé, až jsou téměř bílé.

Ale když je to povoleno, žlutá je často vidět na letních svatbách, plážových svatbách a venkovních svatbách. Je to proto, že pár by mohl raději vidět své hosty ve veselých barvách, jako je žlutá, zvláště když jde o moderní svatbu.

Která barva se hodí ke žlutým šatům?

Neutrální

Vaše nejbezpečnější barevná kombinace se žlutými šaty je neutrální. Patří mezi ně bílá, hnědá, šedá nebo černá a měly by ladit s většinou odstínů žluté.

Klíčem je nepřehánět to a vybrat pouze jeden nebo dva neutrály do páru se žlutými šaty. Ale samozřejmě můžete vždy zvolit světlý tón neutrální barvy, abyste se vyhnuli ostrému kontrastu.

Metalické

Kovové barvy můžete zavést se žlutými šaty v doplňcích. Zabraňují plochému vzhledu outfitu a opticky dělají celkové oblečení zajímavějším.

Jsou ideální pro menší detaily, které přidáte ke žlutým šatům s metalízou. Vždy však můžete vyzkoušet, zda se metalická bota nebo taška budou dobře kombinovat s konkrétním žlutým odstínem, který máte.

Kontrasty

Mezi oblíbené barvy pro kontrastní žluté šaty patří modrá, růžová, zelená a fialová. Můžete si také vybrat potisky s těmito barvami, které budete nosit ke žlutým šatům.

Pamatujte však, že se účastníte svatby a nechcete vyčnívat z davu. Vyberte si tedy jednu kontrastní barvu jako akcent žlutých šatů a neutrální barvu pro ostatní věci, které budete nosit.

Jak oblékáte žluté šaty na svatbu?

 • Při výběru šatů vyberte správný odstín žluté pro odstín vaší pleti; světlé odstíny pleti vypadají dobře s hořčičnou nebo pastelově žlutou v porovnání s tmavými odstíny pleti, které by měly lichotit většině žlutých odstínů
 • Vyberte jednu až dvě zvýrazňující barvy, které nabízejí kontrast ke žlutým šatům, jako je modrá, zelená nebo fialová
 • Zařaďte do svého oblečení neutrální barvy, jako je světle hnědá taška se žlutými šaty, které dodají eleganci
 • Jak kontrastní barvy, tak neutrální barvy budou vypadat skvěle na botách ke žlutým šatům
 • Líčení v broskvových a hnědých tónech vypadá fantasticky se žlutými šaty ve srovnání s třpytivými
 • Která bunda se hodí ke žlutým šatům?

  Hnědé sako by se mělo hodit ke žlutým šatům na svatbu, protože je pro hosta stále dostatečně jemné a elegantní. Většina průvodců zmiňuje, že džínová bunda se hodí ke žlutým šatům, ale nezapomeňte, že se účastníte svatby a džínovina není formální.

  Můžete také vyzkoušet tmavé odstíny zelené nebo modré, pokud ke žlutým šatům potřebujete sako. Atraktivní potisk může outfit zpestřit, zvláště pak obyčejné žluté šaty.

  Pokud potřebujete tipy, jak zakrýt své žluté šaty pro skromnost nebo pohodlí na svatbě, zde je to, co nosit na svatbu přes šaty bez rukávů.

  Závěr

  A to je vše! Dozvěděli jsme se, co si vzít se žlutými šaty na svatbu, kde budou pastelové doplňky a metalické šperky vypadat fantasticky.

  Co se barev týče, neutrálem nikdy neuděláte chybu, ale i kontrastní barvy dokážou udělat žlutý outfit zajímavějším. Oblékejte se skromně, protože nechcete zastínit nevěstu.