Co nosit na svatbu v zahradě: Nejlepší nápady

Ti, kteří chtějí vědět, co si vzít na zahradní svatbu, musí zvážit očekávané oblečení pro mužské a ženské hosty. Podělíme se o tipy, co je vhodné nosit na venkovní svatby, jako jsou ty, které se konají na zahradě.

Pokud je svatba, které se účastníte, intimní a neformální, může se to stát na dvorku. Neváhejte a podívejte se do našeho samostatného průvodce stylingem o tom, co si obléct na svatbu na dvorku, protože některé tipy se mohou týkat i zahradních svatebních hostů.

Co si vzít na svatbu na zahradě a co je zahradní oblečení na svatbu?

Oblečení pro svatební hosty

Zahradní svatby umožňují všestrannost v tom, co mohou ženy nosit. Jen nezapomeňte zkontrolovat čas a dress code svatby na pozvánce, abyste věděli, zda se musíte obléknout nahoru nebo dolů.

Vzhledem k tomu, že zahradní svatby jsou obvykle poloformální ráno nebo odpoledne, můžete zvážit midi nebo maxi šaty v pastelových nebo květinových barvách. Pokud se vám nelíbí sukně nebo šaty, můžete si vzít i elegantní kombinézu nebo kalhotový kostým v jemných barvách, pokud neodhalují, protože jste stále svatebním hostem.

Pak si můžete vybrat blokový podpatek nebo ploché podpatky, protože špičaté podpatky mohou klouzat po trávě nebo se potopit do půdy. Další tipy pro ženy, které nenávidí nošení podpatků na svatbu, najdete v tom, jak na svatbu nosit ploché boty.

Oblečení mužského svatebního hosta

Co správné oblečení mužského svatebního hosta na svatbu na zahradě? Za předpokladu, že venkovní svatba je semi-formální, mohou muži uvažovat o dobře ušitém obleku bez vnitřní košile a kravaty, ale o obyčejné košili.

Pokud je zahradní svatba ještě ležérnější, pak sportovní kabát nebo košile s dlouhým rukávem na knoflíky s kalhotami nebo obyčejné modré nebo černé džíny jsou dalším outfitem, který můžete nosit. Samozřejmě je ideální k nošení společenských bot k botám, ale některé tenisky vypadají nenápadně a dostatečně elegantně, aby byly vhodné na svatbu.

Tmavé barvy pro mužské oblečení pro svatební hosty jsou lichotivé pro většinu mužů a dodávají sofistikovaný vzhled. Stále však musíte zkontrolovat barevnou paletu svatby, kde by snoubenci mohli očekávat, že jejich hosté budou v jarních barvách, protože se jedná o svatbu na zahradě.

Co je to svatební oblečení na zahradní párty?

Po obdržení vaší svatební pozvánky na zahradní svatbu se pár mohl zmínit, že dress code pro tuto událost bude oblečení na zahradní párty. Co ale znamená oblečení na zahradní párty?

Přemýšlejte o poloformálním nebo elegantním neformálním oblečení, které zahrnuje barvy na zahradě. Inspirovat se můžete i jarní svatbou s květinovými vzory a živými barvami.

Muži a ženy mohou zvážit květinové nebo pastelové oblečení s botami, které by byly pohodlné ve venkovním prostředí. Můžete se také setkat s výrazem „formal garden party“, což znamená, že byste se měli vyvarovat neformálního oblečení, jako jsou velmi odhalující topy nebo šaty, košile s grafikou, šortky, roztrhané džíny nebo sportovní oblečení.

Co nosíte na neformální svatbu na zahradě?

Pokud si nejste jisti, co si vzít na neformální zahradní svatbu, můžete vyzkoušet mnoho věcí. Jen neudělejte tu chybu, že si na sebe vezmete něco příliš neformálního bez ohledu na dress code.

Pořád je to svatba a zdálo by se neuctivé, kdybyste šli ven s žabkami, roztrhanými džínami, tričkem, šortkami nebo obyčejným topem se špagetovými ramínky, jako byste šli do supermarketu nakoupit potraviny. Co je vhodné pro neformální zahradní svatbu, jsou nenápadné oblečení, kde se stále snažíte stylizovat.

Ženy mohou nosit kombinézu nebo stylovou halenku s kalhotami nebo sukni vrstvenou s kimonem nebo blejzrem pro větší pohodlí. Muži naopak mohou nosit sako nebo ležérní oblek a kalhoty s kozačkami nebo mokasíny.

Zkuste si přečíst o tom, co si vzít na venkovní neformální svatbu, kde najdete další nápady na oblečení.

Co je formální zahradní oděv?

Co když venkovní svatba, které se účastníte, vyžaduje formální zahradní oděv? Nemusíte hned nosit černé večerní šaty nebo slušivý smoking.

Místo toho se na formální zahradní svatbu pro svatebčany a svatebčany hodí noblesní koktejlové šaty nebo sako s společenskými kalhotami. Neváhejte a doplňte svůj vzhled a noste atraktivní, ale elegantní šperky, které doplní váš vzhled a učiní jej formálnějším.

Co byste si neměli obléci na zahradní svatbu?

Na zahradní svatbu se musíte vyvarovat oblečení, které se na venkovní svatbu nehodí. Například, zatímco černá je formální barva oblíbená na svatbách, může vám připadat příliš horká na to, abyste ji nosili na svatbu v zahradě.

Z dobrého vkusu se také musíte vyhýbat odhalujícím a sexy outfitům. Nemluvě o tom, že pohyb na zahradě bude obtížný, pokud máte na sobě hluboký výstřih nebo krátké lemy.

Pro muže mohou být přijatelné džíny, pokud nejsou roztrhané nebo nemají poutavý styl. Rozhodněte se pro obyčejné tmavě modré nebo černé džíny a nikdy neuvažujte o džínových šortkách, cargo kalhotách nebo běžeckých šortkách.

Závěr

A to je vše! Chcete-li si zrekapitulovat, co si vzít na svatbu na zahradě, zkontrolujte si předem čas a dress code.

Typicky bude poloformální, takže ženy mohou nosit květinové midi šaty nebo kombinézu, zatímco muži mohou zvolit sako nebo ležérní oblek, v závislosti na formálnosti události. Dress code by také mohl zmiňovat oblečení na zahradní párty, které můžete považovat za elegantní neformální.