Co nosit na svatbu se zoomem: Časté dotazy k virtuální svatbě

Pokud chcete vědět, co si vzít na svatbu se zoomem, zvažte dvě věci. Za prvé, v dnešní době se musíme přizpůsobit omezením, která pandemie přinesla.

Některé páry také potřebují udělat virtuální svatbu, zvláště pokud jsou někteří přátelé a rodina daleko. Dovolte nám, abychom vás provedli tím, co se nosí v jednom, a promluvíme si o virtuální svatební etiketě jako host.

Neváhejte také procházet náš blog, kde najdete další průvodce oblečením pro různé typy svateb. Například vědět, co si vzít na boho svatbu a další.

Jak se rozhodnout, co si obléknout na svatbu se zoomem

Vynaložte úsilí

Před čímkoli jiným si pamatujte, že i když se to stane přes Zoom, událost je stále svatba. Ujistěte se, že vynaložíte úsilí na svůj outfit, abyste nevypadali, že náhodně shazujete významnou událost.

To také projeví úctu nevěstě a ženichovi, kteří si možná nepředstavovali, že se jejich svatba uskuteční virtuálně. Jako host můžete jejich svatbu ozvláštnit, pokud se pro tuto příležitost obléknete.

Pár pravděpodobně uvede dress code na svatební pozvánce. Společným tématem je poloformální, takže ženy mohou nosit elegantní halenku a muži košili na knoflíky.

Zaměřte se na pas

Výhodou Zoom svateb a virtuálních svateb obecně je, že se musíte soustředit pouze na své oblečení do pasu nahoru, protože hosté budou vidět pouze sedící spodní částí těla mimo výhled. Ženy se konečně mohou vyhnout nepohodlí na podpatcích, zatímco mužští hosté, kterým jsou pohodlnější džíny než společenské kalhoty, mohou nosit svůj oblíbený pár, aniž by na svatbě vypadali ležérně.

Proto jako host nemáte žádnou výmluvu, proč se pro tuto příležitost neobléknete, protože ani nemusíte mít celý outfit. Při rozhodování o tom, co nosit do pasu, však pamatujte na tradiční svatební etiketu.

Vyhněte se například bílé barvě a jejím souvisejícím odstínům, protože je vyhrazena pro nevěstu. Nechcete si také obléci nic, co by pohoršilo pár a samozřejmě to potenciálně nerespektovalo jejich kulturu nebo náboženství.

Co si mohu vzít na svou svatbu se zoomem?

Svatební oblečení pro virtuální svatby

Neexistují žádná omezení pro pár, pokud jde o to, co si mohou obléci na svou virtuální svatbu. Možná jste si už na tento den naplánovali šaty, takže není důvod, abyste si je nevzali na svatbě v Zoomu.

Můžete také mluvit se svým stylistou, aby váš účes vypadal atraktivnější. Můžete dokonce nosit zajímavé doplňky hlavy a šperky, jako je ozdobný náhrdelník a elegantní pár náušnic pro tuto zvláštní příležitost.

Nevěsty mohou také experimentovat se stylem svatebních šatů, které by jinak nezkusily. Možná má na zádech detail, který je považován za příliš sexy, ale nyní jej můžete nosit, aniž byste potenciálně znevažovali místo, protože svatba je virtuální.

Obleček pro ženicha pro virtuální svatby

Úvahy o oblečení pro ženicha jsou stejné jako pro nevěstu. Kdyby si už naplánoval, co si vezme na svatbu, mohl by to stále nosit, i když se to dělá přes Zoom.

Ale na rozdíl od hostů by bylo nejlepší nosit celý outfit a nezaměřovat se jen na pas nahoru. Hosté pravděpodobně uvidí, že pár stojí, a vy se můžete ve svůj svatební den cítit zvláštněji, pokud budete mít na sobě celý set.

Nejlepší by bylo promluvit si s nevěstou, aby se vaše oblečení doplňovalo. Přizpůsobte se tomu, jak formálně se oblékla, podobně jako to, co budete dělat na osobní svatbě.

Jaká je etiketa pro svatbu se zoomem?

Najděte vhodné pozadí

Kromě toho, co budete nosit, chcete při návštěvě svatby se zoomem najít vhodné pozadí. Prostor by měl vypadat upraveně a čistě, ale není nutné, aby působil příliš slavnostně a rušivě.

Zabezpečte dobré připojení

Zkontrolujte připojení k internetu a gadgety, zda budou během virtuální svatby fungovat bez problémů. Nechcete mít během obřadu technické potíže.

Nezapomeňte svá zařízení zapojit, aby jim nedošla šťáva. Můžete se také přihlásit dříve a otestovat svou kameru a mikrofon.

Jezte s předstihem

Jezte s předstihem a věnujte se všem ostatním činnostem před plánem svatby. Nechcete, aby vás viděli, jak vcházíte a vystupujete z rámu, nebo aby vás ostatní hosté slyšeli, jak chroupete jídlo.

V případě potřeby ztlumte a soustřeďte se

Pokud máte v domě domácí mazlíčky a děti nebo víte, že vaše místo může být hlučné, ztlumte před virtuální svatbou mikrofon. Pak se soustřeďte na obřad a vyhněte se zvykům, jako je kontrola telefonu, abyste si zachovali respekt.

Kolik peněz dáte za virtuální svatbu?

Neexistuje žádná konkrétní částka, kterou lze virtuální svatbě darovat. Kvůli pandemii je však většina párů ohleduplná k finanční situaci svých hostů.

Závěr

A to je vše! Právě jsme diskutovali o tom, co si vzít na svatbu se zoomem, kde se musíte stále oblékat pro tuto příležitost a soustředit se na oblečení do pasu.

Pak nezapomeňte poskytnout úhledné pozadí a předem otestovat své připojení. Doufáme, že to pomůže, a pro páry, které ještě neposlaly pozvánky, si přečtěte, jak někoho požádat, aby byl na vaší svatbě.