Co nosit na nákupy svatebních šatů jako host

Pokud si nejste jisti, co si obléknout při nákupu svatebních šatů jako host, mějte na paměti, že nevěstu doprovázíte, takže chcete upřednostnit pohodlí. Pokračujte ve čtení tohoto průvodce nejlepší kamarádky nakupováním svatebních šatů s nevěstou, abyste byli tou nejlepší podporou pro její výjimečný den.

Můžete se také podívat, koho pozvat na nákup svatebních šatů, pokud se budete vdávat vy. Samozřejmě chcete být během této přípravy bez stresu, takže dostanete šaty, které si skutečně přejete.

Co si vzít na nákup svatebních šatů s nevěstou

Pohodlný outfit

Když jde nevěsta nakupovat svatební šaty, počítejte s tím, že to zabere celý den. Může vyzkoušet různé návrhy v jednom obchodě a je také možné, že se dohodla s jiným svatebním salonem nebo dvěma.

Proto chcete nosit pohodlné oblečení, abyste se ujistili, že se během dne nebudete zlobit, protože to, co máte na sobě, je příliš horké, svědivé nebo těsné. Můžete si například vzít prodyšné šaty nebo spárovat měkkou halenku s nejpohodlnějšími džínami.

Musíte si vybrat prodyšné látky, jako je bavlna, a rozhodnout se pro světlé barvy, zvláště když nakupujete od rána do odpoledne, kdy může být horko. Můžete si s sebou vzít i lehkou bundu, kdyby vám náhodou ve svatebním salonu byla zima.

Spolehlivé boty

Při nakupování svatebních šatů s nevěstou budete hodně stát a chodit. Můžete se dokonce přistihnout, že chodíte od obchodu k obchodu, zejména v metropolitních oblastech, kde jsou různé svatební salony umístěny na jednom místě.

Jak již bylo řečeno, nechcete nosit podpatky nebo nepohodlné sandály, které vám mohou způsobit puchýře a modřiny. Vzhledem k tomu, že doprovázíte pouze nevěstu, můžete si vzít ploché nebo tenisky, abyste měli jistotu, že vás vaše nohy do konce dne nebudou nenávidět.

Vybavená taška

Nevěsta vás zahrnuje do své malé party na nákup svatebních šatů, což znamená, že důvěřuje vašemu vkusu a spolehlivosti. Vždy si můžete vzít nějaké občerstvení a pití v tašce, aby nebyla nervózní, když si během dne zkouší několik šatů, které mohou být únavné.

Můžete si také vzít nějaké základní léky pro případ, že by vaše kamarádka při nákupu svatebních šatů pocítila nějaké nepohodlí. Vždy může uklidnit nervy nastávající nevěsty, když bude vědět, že se na svého přítele může spolehnout, a to i během příprav.

Jste součástí svatební party?

Zatímco na nákup svatebních šatů s nevěstou si můžete vzít cokoli pohodlného a neformálního, musíte také znát svůj denní rozvrh. Bude například nevěsta jediná zkoušet šaty?

Některé nevěsty si berou svatební oslavu s sebou, protože také dostanou šaty ze stejného salonu nebo krejčího. Takže pokud je to váš případ, měli byste mít na sobě něco, co se dá snadno sundat a sundat.

Pokud bude následná zkouška poté, co už šaty najdete, pak je vhodné vzít si s sebou pouze doplňky a boty, které budete mít na sobě ve svatební den své kamarádky. Tímto způsobem bude švadlena znát potřebné úpravy během vašeho druhého nebo třetího oblékání šatů pro družičku nebo družičku.

Když už jsme u toho, víte, kolik stojí úprava svatebních šatů?

Co dělat a co nedělat při nakupování svatebních šatů?

Dos

 • Buďte včas a nechoďte pozdě do svatebního salonu, takže vaše kamarádka bude mít svou podpůrnou skupinu, jakmile si šaty vyzkouší
 • Podporujte nevěstu, co chce, ale poskytněte jí užitečné informace o jejích svatebních šatech
 • Přineste svačinu, kterou si nevěsta může dát, když odpočívá mezi obchody
 • Jemně nevěstě připomeňte, jaký typ šatů se hodí na konkrétní svatbu, kterou bude mít
 • Zvolte správná slova, kterými svého přítele navedete v siluetě nejlepších svatebních šatů jemně, ale nepůsobí panovačně

Ne

 • Odmítnutí času pro schůzku, o kterém nevěsta zmínila nákup svatebních šatů
 • Vložte své osobní preference na svatební šaty, které mohou potenciálně zničit nevěstu náladu
 • Také nejíst, což může ovlivnit vaši náladu, nebo nosit nepořádné jídlo v rozporu se zásadami svatebního salonu
 • Příliš pasivní s tím, co nevěsta chce
 • Hádka s nevěstou

Kdo jde s vámi koupit svatební šaty?

Na nákup svatebních šatů můžete vzít svou maminku, družičku a dalšího blízkého přítele nebo člena rodiny. Vyberte si lidi, kteří vás budou podporovat a budou upřímní, abyste získali skutečné názory na to, co bude pro vás a samotnou svatbu vypadat rozumné a vhodné.

Nechcete také zbytečné napětí a stres, protože zkoušení svatebních šatů je už tak zdrcující. A v některých případech se některé nevěsty rozhodnou jít nakupovat svatební šaty samy, což je také naprosto v pořádku.

Co si obléct na vyzkoušení svatebních šatů

 • Pohodlná košile a kalhoty jako tričko a jeggings
 • Skintone spodní prádlo, ale přineste si spodní prádlo, které budete mít na svatbě
 • Nazouvejte boty, ale vezměte si podpatky, které budete mít na svatbě

Závěr

A to je vše! Právě jsme se naučili, co si obléct při nákupu svatebních šatů jako host, což by mělo být něco pohodlného, ​​aby vydrželo celý den doprovázet nevěstu v různých obchodech.

Můžete si také vzít s sebou nějaké občerstvení a léky, aby se váš přítel v případě potřeby mohl cítit pohodlně. Ale pokud také zkoušíte šaty pro družičku nebo družičku, chcete oblečení, které se snadno obléká a sundává.