Co napsat na darovací cihlu? 4 úžasné důvody ke zvážení!

Odkládáte se, protože si nejste jisti, co napsat na darovací cihlu? Po přečtení tohoto článku si i vy můžete s jistotou vybrat, jaké sdělení vyryjete na svou dárcovskou cihlu.

Může být těžké vědět, co si vybrat, když víte, že to bude trvalá zpráva, ale prvním krokem k rozhodnutí je zbavit se tlaku.

Něco, na co můžete být hrdí, když si to lidé přečtou, nebo něco, co můžete s radostí sdílet se svými přáteli a rodinou jako projev svého uznání za ně. Dárcovské cihly mohou být jistě skvělým způsobem, jak přispět a pamatovat. Takže, pokud vás to zajímá a chcete se dozvědět hlouběji, ponořte se dále do tohoto článku!

Co je to darovací cihla?

Darovací cihla je běžněji známá jako dárcovská cihla. Lidé používají tyto speciální cihly pro darování cihelných sbírek. Například veřejná prostranství někdy potřebují nějakou rekonstrukci nebo přestavbu konkrétní části zařízení. Zahájení cihlové sbírky může být tou nejlepší věcí, jak získat dary na takové projekty.

Příznivci, kteří chtějí přispět, zaplatí stanovenou cenu za vyrytí rčení na jednu cihlu, která bude použita na projekt přestavby. To by mohlo přilákat ty, kteří by rádi přispěli, a ty, kteří jsou prostě nakloněni myšlence, že mohou zanechat trvalou stopu v projektu fundraiseru. To také pomáhá těm, kteří mají k veřejnému prostoru sentimentální vazby.

Proč zvažovat sbírku cihel?

Sbírky cihel jsou běžně nastaveny pro neziskové organizace, které hledají financování. Neziskové organizace zvyšují povědomí o místech, která je potřebují ke zlepšení, jako jsou veřejné parky, muzea, školy, kostely a mnoho dalších. Tyto prostředky jsou obvykle určeny na veřejná místa, kde zejména nikdo neručí za škody a údržbu. Cihlová sbírka může být efektivním způsobem, jak začít s pomocí cizích lidí, kteří sdílejí společný cit pro jejich zachování. Zde je sedm nejlepších důvodů, proč je pro vás cihlová sbírka ideální.

Důvod č. 1. Dostupné dary

Aby sbírka cihel fungovala, měla by být stanovena cena za každou cihlu. Pro většinu lidí jsou však poměrně cenově dostupné. Peníze použijete na nákup cihly plus laserové gravírování zprávy, kterou chtějí na cihlu umístit. Možná si chcete přečíst tento užitečný článek o tom, kde koupit dárkové krabice.

Důvod č. 2. Pocit inkluzivity

Nikdy nevíte, kolik cizích lidí také touží pomoci při přestavbě nebo renovaci veřejného prostoru. Bohužel většina přestaveb zahrnuje pouze uzavřenou skupinu lidí. Sbírky cihel dávají veřejnosti pocit inkluzivity. Kdo by chtěl pomoci s rekonstrukcí, může tak učinit, aniž by se připojil k samotné stavbě.

Důvod č. 3. Lidé se chtějí připojit k novým věcem

Z důvodu pouhého vyzkoušení by někteří dokonce přispěli, aby viděli svou personalizovanou cihlu. Může to pro ně být nová zkušenost. Někteří to mohou dokonce udělat, aby si připomněli ten konkrétní den nebo aby zvěčnili svůj vztah s někým. To by byl skvělý nápad pro skupinu lidí, kteří si chtějí vážit svého přátelství. Můžeme připustit, že být součástí něčeho, co bude pravděpodobně trvat mnoho let, může být vzrušující a na co se v budoucnu těšit.

Důvod 4. Na památku

Mnozí by rádi uctili jejich památku jmény svých blízkých, kteří zemřeli. Mohou mít nějaké spojení s místem, na které fundraiser získává finanční prostředky. Někteří lidé mají myšlenku uvést jména svých dětí nebo vnoučat, aby je začlenili do historie charitativní věci.

Členové rodiny nebo blízcí přátelé členů neziskové organizace si mohou koupit cihlu na památku projektu nebo jako podporu pro členy organizace, se kterými jsou příbuzní.

Možná bude pro vás zajímavé vědět, jak darovat na památku.

Jaké zprávy jsou na darované cihle

Pro ty, kteří dosud nepřispívali do sbírky cihel, může být skličující přemýšlet o tom, co napsat na dárkovou cihlu. Koneckonců, tato zpráva bude trvale součástí nějakého projektu, který s největší pravděpodobností potrvá mnoho let. Některé skvělé příklady toho, co dát na dárcovskou cihlu, může být příjmení, konkrétní datum, životní motto, někdo, koho si vážíte, učitel nebo přítel, pokud jsou finanční prostředky na školu, nebo vzkaz na památku milované osoby. . Díky moudrému rčení může být vaše cihla zajímavější ke čtení a někomu to může dokonce pomoci.

Budete také muset zvážit velikost darovací cihly, kterou kupujete. Podle velikosti už vás napadne buď napsat vzkaz, nějaký klipart, jednoduché logo, nebo obrázek. Každá organizace má svá vlastní pravidla, pokud jde o to, co můžete na své cihlové dary vložit. Kontaktujte je a promluvte si o základních pravidlech.

Je to obal!

Nyní víte, co napsat na darovací cihlu; existuje tolik možností, jak si zprávu přizpůsobit, že? Doufáme, že svou dárcovskou cihlou přispějete na dobrou věc; určitě to pomůže vybudovat vaše město. Děkuji za přečtení tohoto článku a přeji hezký den!