Co napsat do kuchařky pro svatební dar

Pokud si nejste jisti, co napsat do kuchařky za svatební dar, vyzkoušejte tyto čtyři tipy, abyste věděli, co dát. Probereme také, jestli je kuchařka lepší svatební dar než ostatní.

A pokud chcete další návrhy, co darovat jako svatební dar, neváhejte a projděte si náš blog, kde najdete konkrétní návody. Zkuste například tyto nápady na svatební dary pro pár, který už spolu žije.

Nejlepší svatební dárek: Co napsat do kuchařky za svatební dar

Vědět, jaké pokrmy zařadit do své kuchařky jako svatební dar

Rozhodování o pokrmech, které zapíšete a zahrnete do své kuchařky jako svatební dárek, je obvykle tou nejnáročnější částí, protože může být ohromující. Ale protože se jedná o svatební dar, bude více oceněn, když je sentimentální, tak proč nesbírat recepty od rodin nevěsty a ženicha?

Nevěsta a ženich mohou mít jídla, která milují, když vyrůstali, takže s nimi můžete začít svou kuchařku. Pokud dvojici znáte delší dobu, pravděpodobně máte představu o jejich oblíbených jídlech.

Pokud spolu chodíte na rande, zvažte menu, které si obvykle objednávají. Můžete dokonce přidat svůj vlastní recept nebo jídlo, které vám připomínají, pro větší ohleduplnost a sentimentálnost.

Uspořádejte si recepty, které vložíte do kuchařky

Poté, co jste shromáždili a rozhodli, jaké recepty napsat do daru svatební kuchařky, měli byste je uspořádat podle toho, jak je vložíte do knihy. Vzrušující nápad na svatební dary z kuchařky je psaní receptů jako časová osa.

Začnete s oblíbenými jídly páru předtím, než se poznali, když spolu chodili, během vztahu a navrhněte recepty, které byste měli vyzkoušet během manželství. Mohou to být také vtipné a svérázné recepty, které napíšete jako minipříběh nebo krátký citát do úvodu.

Můžete také uspořádat tento svatební dárek z knihy receptů, jako byste vzali pár na cestu po celém světě. Může být tak pohlcující a interaktivní, jak chcete.

Přidejte fotky, aby svatební dar v kuchařce pohltil více

Kromě psaní receptů na svatební dar do kuchařky nezapomeňte na stránky před recepty umístit obrázky. Svatební dárek tak bude interaktivnější a jeho procházení bude příjemnější.

Můžete také zahrnout fotografie samotného páru a vytvořit knihu receptů tak svéráznou a přizpůsobenou, jak chcete. Obrázky jsou také vítány, pokud se některé recepty těší s rodinou a přáteli.

Kromě fotografií receptů na jídlo můžete do svatební kuchařky vložit i další obrázky. Buďte umělecká a udělejte to jedinečné pro skutečně nezapomenutelný svatební dárek.

Upravte si kuchařku na svatební dárky

Poté, co si uspořádáte recepty v kuchařce a připravíte obrázky k použití, můžete začít sestavovat knihu. Nejprve si vyberte mezi knihou receptů s pevnou nebo měkkou vazbou, podle toho, kolik stránek bude mít.

Můžete také psát stránky s věnováním a být kreativní s barvami a písmy. Nezapomeňte na přední stranu napsat chytrý název vašeho svatebního daru.

Můžete si vytisknout tuto svatební dar kuchařku doma? Je možné a dokonce levnější tisknout doma, pokud pro svou tiskárnu používáte kompatibilní papíry.

Co vkládáte do kuchařky jako svatební dar?

Stejně jako ostatní svatební dary by bylo promyšlenější, kdybyste na svůj svatební dar z kuchařky napsali něco osobního. Víc než recepty tedy vyzkoušejte tyto tipy, co ještě do knihy napsat:

  • Zahrňte krátké zprávy od ostatních přátel a rodiny nevěsty a ženicha
  • Použijte stránku s věnováním a dejte páru sentimentální dopis
  • Uveďte krátký příběh nebo zajímavé citáty ke každému receptu ve svatebním daru v kuchařce
  • Zahrňte vtipy a citáty od páru
  • Napište zajímavá fakta o každém receptu
  • Prodiskutujte, proč je každý recept vybrán pro váš svatební dar

Je kniha receptů dobrým svatebním darem?

Kniha receptů je promyšleným a sladkým svatebním darem, zvláště pokud jste sestavili speciální recepty pro pár. Také jste si udělali čas na to, abyste udělali a upravili svatební dárek.

Když manželé vstoupí do nové kapitoly svého života v manželství, mohou čas od času použít kuchařku. A pokud jste se při tom bavili, bude to speciální dárek, protože myšlenka za tím je sentimentální.

Nejste si jisti, kdy dát páru jejich osobní svatební dar? Přečtěte si, kdy poslat svatební dar pro ideální načasování.

Kolik stojí výroba dárku pro svatební kuchařku?

Materiály, které použijete, a pokud si vytisknete svatební kuchařku doma, určí celkové náklady. Může to být kolem 20 dolarů a více, nebo můžete najít společnosti specializující se na zakázkové kuchařky, které vám cenu za stránku.

Závěr

Byl tento průvodce užitečný? Právě jste se naučili, co napsat do kuchařky pro svatební dar, a to zvážením čtyř tipů.

Abychom to zrekapitulovali, shromáždíte recepty z více zdrojů, uspořádáte je, přidáte obrázky a přizpůsobíte kuchařku pro větší sentimentalitu. Pár jistě ocení tento promyšlený dárek a klidně níže přidejte návrhy, o které se chcete podělit při výrobě DIY svatebního daru.