Co jsou polohovací lehátka Wall Hugger?

Zeptali jste se někdy sami sebe: Co jsou to lehátka na zeď, která miluje sezení? Pokud je pro vás tento typ nábytku stále novinkou, pak jste na správném místě. Diskutujeme o všem, co potřebujete vědět o lehátkových sedačkách na zeď.

Co jsou to polohovací lehátka Wall Hugger?

Jednou z funkcí lehátka na zeď je, že jej můžete umístit blíže ke zdi než ostatní lehátka. Když se sklopíte, židle se posune dopředu, díky dráze, na které sedí. Pokud se odkláníte od zdi, děláte to špatně.

Na druhou stranu, lehátka na zeď milující sezení jsou skvělá, pokud nemáte mnoho prostoru, ale chcete si odpočinout. Polohovací křesla, která objímají zeď, vám ušetří místo a zároveň poskytují nejlepší pohodlí obývacího pokoje s mechanismem klouzání vpřed.

Nejlepší nástěnná křesla Hugger se sedačkou

RecPro Charles 58 „Wall Hugger Recliner

U pohovky RecPro Charles Wall Hugger 58 „jsou k dispozici dvě barevné varianty. Na první pohled můžete typické polohovací sedátko připojit k jiným položkám v nábytkové řadě Charles. Je to však pro personalizovaný vzhled, který vyhovuje konkrétnímu prostoru v vaše obytná loď nebo dům.

Látkové potahy se dodávají v široké škále barev, které jsou méně náchylné k vyblednutí, a přesto poskytují příjemný, snadno čistitelný povrch. Hluboké a pohodlné polštáře vás obklopí něhou. Když odpočíváte na pohovce, můžete si nabít telefon.

Je to díky osvětleným držákům nápojů s vestavěnými LED přípojkami! Aby bylo připojení snadné, můžete umístit zásuvku LED na okraj držáku nápojů. Dva nezávislé motory na obou stranách této sedačky umožňují dvěma lidem, kteří v ní sedí, najít perfektní polohu.

Charles 58 „má však malou stopu; v důsledku toho je skutečná práce široká pouhých 58 palců. Když je židle plně roztažena, je hluboká pouhých 62“ a ke sklopení vyžaduje pouze 4 palce prostoru na stěně. Lze jej také přesunout přes 22palcové dveře a váží 178 liber, což usnadňuje nastavení.

Pro menší místnosti nebo vaše obytné auto je tento klasický model RecPro ideální. Kromě malého designu také krásně vypadá a vydrží každodenní použití. Ať už jste doma nebo na výletě, tato sedačka vám umožní relaxovat v naprostém pohodlí.

Sedací pohovka domácího kina Seatcraft Omega

Sedací pohovka domácího kina Seatcraft Omega je plyšová pohovka. Jako firma si společnost Lane stanovila jako prioritu vytváření pohodlných předmětů. Díky tomu vám zaručí nejvyšší úroveň pohodlí.

Jako pevná tkanina je kůže nadčasovou volbou; tento podlahový systém můžete snadno čistit a udržovat. Kůže a polyuretanový hybrid v sedadle navíc pohodlně sedí na tenké vrstvě materiálu. Z tohoto důvodu poskytuje vzhled a pocit podobný kůži.

Aby byla sedačka pohodlnější, je v ní elektricky nastavitelná opěrka hlavy. Mnoho míst můžete vybrat stisknutím tlačítka. Můžete například spát na pohovce nebo si přečíst knihu nebo sledovat televizi.

Opěrky hlavy lze nastavit, aby se uvolnilo napětí krku a ramen. Stisknutím tlačítka na obou koncích ovládacího panelu pohovky sklopíte opěrky hlavy a sedadla do požadované polohy. Nabíjejte svůj telefon, tablet a další elektrická zařízení prostřednictvím portu USB.

Můžete najít elegantní stůl se dvěma držáky nápojů, dvěma USB porty a stropní lampou. Pod středním opěradlem je také elektrická zásuvka 110 V AC. Zahrnují také možnosti bezdrátového nabíjení.

Jednoduše umístěte kroužek bezdrátového nabíjení kolem gadgetu s podporou Qi a začne jím proudit elektřina. Držáky nápojů generují měkké světlo, které usnadňuje nalezení nápojů. Toto zařízení můžete zapnout a vypnout stisknutím tlačítka na přední straně.

Na sklopném stole si můžete vychutnat svůj oblíbený nápoj nebo svačinu při sledování televize nebo čtení knihy. Je škoda, že pohovka je k dispozici pouze v černé barvě. Protože je černá neutrální odstín, může se hodit k jakémukoli typu interiérového designu nebo dekoru.

Díky tomu se snadno čistí a udržuje. I když je kůže černá, zachovává si svůj lesklý lesk.

Coaster Home Furnishings Weissman

„The Coaster Home Furnishing“ je významným maloobchodním prodejcem a dovozcem nábytku. Každý člověk má stanovenou částku peněz odloženou. V nábytkářském odvětví nasbírali zhruba 38 let zkušeností.

V důsledku toho se snaží jít nad rámec očekávání zákazníka tím, že s ním budou zacházet dobře. Není pochyb, že Coaster Home Furnishings Weissman je skvělá pohovka. S tímto gaučem váš obývací prostor projde faceliftem a přemění ho z chaotického prostředí na příjemné.

Navíc jsou perfektní pro dohnání vašich oblíbených pořadů, filmů nebo knih. Materiál je první věcí, na kterou byste se měli dívat při hledání toho nejlepšího křesla. Mimo jiné určuje životnost výrobku, pohodlí při používání, čistotu a požadavky na údržbu.

Osmdesát procent polyesteru a dvacet procent nylonu tvoří fleecový materiál použitý na výrobu gauče. Dohromady to poskytne odolnější sedací plochu. K dispozici je také čokoládová barva pro polohovací pohovku.

Protože je to neutrální barva, bude to fungovat dobře pro jakýkoli design interiéru. Pokud žijete na malém místě, s tímto produktem si nemusíte dělat starosti. Pro ležení to vyžaduje pouze 4 palce od zdi.

Závěr

Nyní víte, jaké jsou polohovací lehátka na zeď? Je to docela jednoduché, stejně jako běžné polohovací milostné sedačky. Pokud chcete koupit jeden pro sebe, podívejte se na tato doporučení.