Co je to Toe Kick Heater? 3 snadné kroky k získání správné velikosti!

Co je to ohřívač nohou? Tento typ ohřívače je navržen tak, aby byl pro oči prakticky neviditelný. Tento typ ohřívače prostoru může dodat vašemu domovu extra teplo, zejména v chladných zimních obdobích. Primárně se používá pro místnosti s komplikovaným dispozičním řešením, ale nenechte se zmást názvem a nemusíte kopnout do topení, abyste jej zapnuli nebo vypnuli. Stejně jako ostatní ohřívače mají termostaty pro nastavení vaší správné preferované teploty.

Vy jste asi nikdy neviděli topidlo na první pohled při návštěvě domova, že? Ani byste nevěděli, že nějaký existuje, pokud vám to majitel domu neřekne. Možná si všimnete, že v některých místnostech není zima během zimy, když nevidíte, že je zapojeno žádné topení. Takové topení láká vaše oči.

Samozřejmě si v těchto chladných obdobích můžete vždy vzít extra teplé oblečení a dát si na sebe nějaké přikrývky, které vás zahřejí, ale není mnohem lepší oblékat se pohodlně a přitom zůstat útulné? Odpověď na váš problém je ohřívač prostoru, ale zkuste použít ohřívač pro lepší možnost. nevíte o tom něco? No, dostali jste se na správnou stránku; jak si budeme všichni povídat, je to všechno o topných tělesech. Takže se pohodlně usaďte, relaxujte a čtěte až do konce tohoto článku.

Toe Kick Heater

Takže, co je to ohřívač nohou? Jsou stejně jako ostatní ohřívače prostoru, ale pouhým okem je to docela neviditelné, když je popíšu. proč tomu tak je? Je to proto, že je skrytý na očích, takže neuvidíte jeho používání, pokud nevíte, že je nainstalován. Jiná prostorová topidla budou vyžadovat instalaci dalších základních desek, ale pokud jde o topné těleso, nebudete ho potřebovat.

2 typy ohřívačů špiček

K dispozici jsou dva typy ohřívačů. hydronické a elektrické jednotky. Jak se každý z nich liší? No, ze zřejmých – ne tak zřejmých důvodů – ohřívač hydronického typu ohřívá prostor pomocí tepla produkovaného teplou vodou čerpanou do vyhřívaných spirál týmu. Elektrický ohřívač zároveň využívá elektřinu k ohřevu smyček a vytváří tak přátelskou atmosféru.

#1. Hydronická jednotka

Vzhledem k tomu, že hydronické topné ohřívače absorbují teplo z vašich ohřívačů vody, bude jejich instalace vyžadovat nejprve nákup ohřívače vody. Horká voda z kotle projde vyhřívaným hadem, než se přenese do přiváděného vzduchu. Vzduch pak bude vytlačován ven ventilátorem uvnitř stroje a uvolňuje přebytečné teplo uvnitř místnosti. Vzhledem k tomu, že do procesu je zapojena voda a teplo, možná si to budete chtít představit jako teplo páry.

#2. Elektrická jednotka

Na druhou stranu, ohřev v elektrických topidlech se provádí přímo elektřinou. Funkce ohřevu se může lišit v závislosti na konstrukci, výkonu ventilátoru nebo topném tělese. Na rozdíl od hydronické jednotky nebudete ke své práci potřebovat předem nainstalovaný ohřívač vody, takže je nákladově efektivnější. Dalším rozdílem mezi těmito dvěma jednotkami, elektrickými ohřívači, je menší velikost.

Kroky k získání správné velikosti vašeho pokoje

Vzhledem k tomu, že topná tělesa dokážou vytopit pouze malý prostor ve vašem domě, budete potřebovat správnou velikost, aby se do něj vešly. Dimenzování topidel bude do značné míry záviset na požadavcích na teplo vašeho domu. Jak tedy zjistíte, zda je tento ohřívač správnou velikostí pro váš pokoj? Nebojte se a postupujte podle níže uvedených kroků.

Krok č. 1. Poznejte velikost své místnosti

Prvním krokem je určit velikost vašeho pokoje. Tyto informace je nezbytné znát před zvažováním velikosti ohřívače, který dostanete. Můžete použít buď čtvereční stopy, nebo zobrazit rozměry místnosti – šířku a délku. Řekněme, že váš pokoj měří 12 stop na délku a 15 stop na šířku, a pak můžete vypočítat, že 15 x 12 se rovná 180 čtverečních stop.

Krok č. 2. Vypočítejte příkon ohřívače

Vzhledem k tomu, že již znáte velikost svého pokoje, je na čase určit, jak intenzivní teplo by mělo být dostatečné pro zahřátí prostoru? Existuje pravidlo, že na každou 1 čtvereční stopu prostoru budete potřebovat 10 wattů energie. S tímto pravidlem můžete říci, že budete potřebovat alespoň 10 x velikost vaší místnosti ve čtverečních stopách. S použitím našeho příkladu v kroku 1 budeme potřebovat 10 x 180 = 1800 wattů energie potřebné pro ohřívač.

Krok č. 3. Výběr správného topidla

Po určení správného výkonu ohřívače to neznamená, že ho budete muset dosáhnout, protože ohřívače vyhřívají pouze část vaší místnosti. Můžete zvážit použití podobných ohřívačů nebo trochu blízkých požadavku na příkon. Může být užitečné přečíst si o nejlepším elektrickém a hydronickém ohřívači špiček.

It’s A Wrap!

Žádné další myšlenky o tom, co je toe kick ohřívač, protože jste na konci tohoto článku. Abychom to shrnuli, topidlo na nohy je skryté topidlo, které zahřeje váš pokoj – prostorově úspornější než jiné typy prostorových topidel. Můžete si vybrat mezi dvěma typy topných ohřívačů, ať už hydraulických nebo elektrických. Výkon obou je však podobný. Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, jakou velikost topného tělesa potřebuji a jak zapojit elektrický ohřívač základní desky.