Co Je to svíčka Unity

Chcete, aby byl váš svatební obřad ještě nezapomenutelnější? Poté do svých plánů zahrňte obřad zapálení svíček jednoty. Ale co je to svíčka jednoty?

Pravděpodobně jste viděli, co je obřad svíčky jednoty, pokud jste šli na několik svateb. V dnešní době jsou obřady svíček jednoty docela standardní. Netrvá však dlouho a může být součástí náboženských i nenáboženských rituálů, takže stojí za zvážení.

Svatební rituály jsou rozmanitější než kdy jindy. Zatímco náboženské tradice zůstávají populární, nové, sekulární volby jsou stále běžnější. Například svíčka jednoty není zakořeněna v žádné konkrétní víře, i když se stala populárnější v moderních svatebních rituálech.

Co je to svíčka Unity

Jednotná svíčka se skládá ze dvou malých kuželů a většího kužele, které drží pohromadě. V křesťanském svatebním obřadu se obvykle používá svíčka jednoty. Představuje spojení dvou identit do nové vytvořené prostřednictvím manželství.

Pokud se nevěsta a ženich rozhodnou pro obřad svíčky jednoty, obvykle se koná po výměně slibů. Většina křesťanských denominací považuje rituál svíčky jednoty za nepovinný. Také nemusí obsahovat náboženskou složku.

Jaký druh svíčky je vhodný?

Pro obřad svíčky jednoty můžete použít jakýkoli typ svíčky, který se vám líbí. Většina je bílá nebo slonová kost, ale nemusíte se držet těchto barev. Mnoho jednotných svíček je vytvořeno k doplnění konkrétních témat nebo barevných schémat, aby se zabránilo nedostatku alternativ.

Jaký je význam svíčky Unity na svatbě?

Jak všichni víme, svíčky jsou jednou z nejatraktivnějších dekorativních dekorací na každé svatbě. Symbolizují lásku a okamžitě dodávají atmosféře romantický smysl. Mají také tradiční a rituální význam, jako je zapálení svíček svatební jednoty.

Použití svíček jednoty svatby je pravděpodobně nejznámějším aspektem obřadů sjednocení. Je to hlavní atrakce této události a každý se rád stane svědkem toho, co je rituál svíčky jednoty. Tyto svíčky svatební jednoty jim navíc živě připomínají, že jejich svatba má v opravdovém manželství přednost před osobními přáními.

Jak funguje unity candle?

Nevěsta a ženich zapalují svíčku jednoty ze dvou různých rodinných svíček. Symbolizuje sjednocení vašich rodin a to, že vy a váš snoubenec zakládáte vlastní rodinu. Jejich maminky často zapalují rodinné svíčky a vy dva pak držíte své rodinné svíčky, abyste zapálili svíčku jednoty.

Mohou se však zúčastnit jejich otcové, což je atraktivní volba. Replikuje závazek, který vy dva děláte, a všem tam připomíná oddanost vašich rodičů. Obvykle se svíčka jednoty zapaluje ihned po výměně slibů.

Řád uspořádání

Uspořádání těchto svatebních jednotných svíček je vyrobeno stejným způsobem, aby přeneslo tento pocit do celého prostředí. Svatební jednota svíčka je sada tří svíček. Dodává se s jednou obrovskou kuželovou svíčkou uprostřed a dvěma tenkými kuželovými svíčkami po obou stranách.

Pár přísahá, že zapálením těchto svíček svatební jednoty. Od tohoto dne si budou libovat v kráse světla své lásky. Na jejich společné cestě bude světlo těchto svíček svatební jednoty vždy jasně a stabilně hořet.

Výběr nejlepších svíček Unity!

Svíčky Unity odlišují a povyšují obřad. K tomuto účelu se používá specifický design a druh svíčky. Obvykle se používá kulatá nebo čtvercová kuželová svíčka, zdobená různými drobnostmi.

Tyto svatební svíčky jsou obvykle slonovinové nebo bílé. Naštěstí však online obchody mají exkluzivní výběr úžasných hořících kuželů a bezplamenných kuželových svíček. Svíčky Unity představují manželství a oddanost, protože budou vyžadovat úsilí těchto dvou lidí, aby je udrželi rozsvícené.

Zde je několik návrhů, které vám pomohou uspořádat obřad Unity Candle Ceremony:

Před obřadem:

Místo pro svíčku jednoty bylo postaveno. Zapálit knoty svíčky předem a pak je sfouknout je skvělý nápad. Mnohem jednodušší je zapálit předem vypálený knot.

Tapery se rozsvítí následovně:

Osvětlení bočních kuželů lze provést různými způsoby. Některé páry si je nechávají pálit ještě před svatbou, což znamená, že nevěsta a ženich jsou jednotlivci. Můžete nechat maminky každého páru zapálit svíčku, zatímco v pozadí hraje speciální hudba.

Nejprve byste měli zapálit centrální svíčku:

Pár postoupí na místo, kde zapálíte svíčku Unity Candle. Potom každý uchopí kužel a společně zapálí obrovskou středovou svíčku. Některé páry se rozhodnou sfouknout své zúžení, aby reprezentovaly svou lásku k sobě navzájem a demonstrovaly svou jednotu.

Ostatní páry budou hořet. Představuje, že i když jsou manželé, jsou stále jednotlivci. Je zcela na vás, zda chcete, aby vaše kužely hořely nebo ne.

Závěr

Po celá desetiletí je Unity Candle známou stálicí na svatbách. Tento článek poskytuje vše, co potřebujete vědět o tom, co je to jednotná svíčka. Takže pokud chcete použít svíčku jednoty, pokračujte a udělejte to.