Co je to pokladna na svatbě: klady a zápory

Je jednoduché odpovědět, co je to cash bar na svatbě, protože je to v samotném názvu. Pokladní bar znamená, že hosté budou „inkasovat“ nebo platit za své vlastní nápoje.

Budeme mluvit o tomto typu přístupu pro svatební bar a zda je to přijatelné. Také to přirovnáme k otevřenému baru.

Víte, že se na svatbě můžete naučit podávat alkohol i bez barmana? Toto je další skvělý způsob, jak zůstat v rámci rozpočtu na svatební bar, protože nebudete muset najímat barmana, aby obsluhoval bar.

Co je to pokladna na svatbě a je pro vás?

Pokladní bar znamená, že si hosté platí nápoje sami. To je také důvod, proč se cash baru někdy říká bar bez hostitele, protože nikdo není odpovědný za placení všech nápojů ve svatebním baru.

Dokud si hosté platí nápoj sami, můžete bar považovat za cash bar. V dnešní době se však stále více párů rozhoduje pro peněžní bar než pro hostovaný bar, zvláště když mají omezený rozpočet.

Tento přístup také hostům umožní získat tolik nápojů, kolik chtějí. Někteří však tvrdí, že mít na svatbě místo otevřeného baru cash bar bude nevkusné.

Výhody peněžního baru

  • Ideální pro páry, které jsou omezeny rozpočtem na svatbu
  • Hosté se nebudou cítit omezeni svými možnostmi
  • Zabraňuje zneužívání otevřeného baru, kde by se někteří hosté mohli nadměrně oddávat alkoholu
  • Mějte hosty pod kontrolou ohledně příjmu alkoholu, protože za něj platí

Nevýhody peněžního baru

  • Některým hostům se může zdát peněžní bar nevkusný, protože si musí platit za svůj vlastní nápoj
  • Někteří hosté možná očekávali otevřený bar a nepřinesli si s sebou peníze

Je neslušné mít na svatbě kasu?

Není nezdvořilé mít na svatbě peněžní bar, ale jsou případy, kdy to nemusí být vkusný přístup. Existuje mnoho úvah, které je třeba řešit, protože to není jednoduchá otázka ano nebo ne.

Některé páry mají omezený svatební rozpočet

Cash bar na svatbě není laciný, zvláště pokud vy a vaše drahá polovička musíte snížit náklady, abyste získali svatbu a hostinu, která se vám líbí. Pokud věříte, že se vaši hosté i tak budou bavit, je přijatelné mít peněžní bar.

Chcete mít své hosty pod kontrolou

Někteří lidé mohou pít příliš mnoho a zneužívat otevřený bar. Nechcete, aby byli hosté nezodpovědní nebo se dostávali do problémů, protože se přeháněli s alkoholem.

Svatba je víc než jen nápoje zdarma

Pokud si hosté platí nápoje sami, pravděpodobně nebudou mít příliš mnoho alkoholu. Kromě toho se jako host účastníte svatby, abyste oslavili a ukázali svou podporu snoubencům a ne se opili.

Buďte ohleduplní k hostům, kteří cestovali

Pokud si vaši hosté hradili své vlastní cestovní výdaje, přidělte si rozpočet na cash bar. Je vkusné poskytovat jídlo a pití svým hostům pouze tehdy, když se snaží zúčastnit se vaší svatby.

Pokud jde o svatby v destinaci, přečtěte si, kdo platí svatbu v destinaci, protože je to nejdražší typ svatby.

Jak řeknete hostům, že jsou pokladní?

Můžete se zmínit o tom, že máte na svatbě kasu, tím, že ji dáte na svůj svatební web. Ujistěte se, že to šíří i vaši přátelé a rodina, aby hosté na recepci nebyli překvapeni.

Pokud jsou hosté připraveni, je méně pravděpodobné, že si budou myslet, že je nevkusné mít peněžní bar. Také přinesou peníze na pití, než aby to věděli na svatbě jen tam, kde by s sebou nemuseli mít peníze.

Znamená Cash Bar pouze hotovost?

Na rozdíl od toho, co by někteří mohli předpokládat, peněžní bar neznamená, že přijímá pouze hotovost nebo papírové bankovky. Dostane také karty k platbě, protože u pokladny jde pouze o to, že hostitel nebude hradit náklady jako v otevřeném baru.

Ale jako svatební host se ujistěte, že si s sebou vezmete i nějaké nezadané, protože dáte barmanovi spropitné. Když už jsme u těch tipů, přečtěte si, jaké spropitné dáte svému svatebnímu vizážistovi.

Jaký je rozdíl mezi otevřeným barem a pokladním barem?

Pokladní bar znamená, že hostitel nebude platit náklady, zatímco otevřený bar znamená nápoje zdarma pro hosty. V závislosti na lihovinách a alkoholických nápojích dostupných v otevřeném baru však možná budete muset zaplatit 4 000 $ nebo více.

Další možností pro pár je mít na svatbě hostitelský bar. Zaplatíte pouze za alkohol zkonzumovaný na konci noci ve srovnání s otevřeným barem, kde se sazba obvykle odvíjí od času.

Závěr

Byl tento článek užitečný? Právě jsme zjistili, co je to cash bar na svatbě, kde si hosté budou platit za své vlastní nápoje.

Nemělo by to být nezdvořilé, pokud hosté neutratí za cestu, aby se zúčastnili, a pokud jste to uvedli na svém svatebním webu. Koneckonců, je v pořádku být praktický a svatba je víc než jen nápoje zdarma.