Co je svatební sprcha vs svatební sprcha

Odpověď na to, co je svatební sprcha, je, že je to oslava pro budoucí novomanžele. To se liší od běžnější svatební sprchy vyhrazené pouze pro nevěstu.

O očekáváních od této společné oslavy si povíme více, včetně toho, co se v jedné obvykle odehrává. Pokud vás ale zajímají náklady, doporučujeme si předem přečíst, kdo svatební sprchu platí.

Co je to svatební sprcha: pro koho je určena?

Svatební sprcha je večírek pro nevěstu a ženicha. Některé páry dávají přednost této společné oslavě, než aby měli svatbu a svatební sprchu jednotlivě.

Tímto způsobem jsou pozvána obě pohlaví ve srovnání s tradiční svatební sprchou, kde jsou obvykle pozvány pouze družičky, nebo s bro-dal sprchou, kde slaví pouze ženich a jeho mládenci. Díky svatebnímu nebo párovému sprchování budou mít přátelé a rodina nevěsty a ženicha také možnost se před velkým dnem smísit.

Kdo pořádá svatební sprchu?

Svatební sprchu může pořádat kdokoli kromě samotného páru. Společně to mohou naplánovat i rodiny nevěsty a ženicha nebo družička a nejlepší muž.

Kdy by se měla konat svatební sprcha?

Ideální je mít svatební sprchu měsíc až dva před svatbou. Pokud je však problémem harmonogram, může to být i tři až dva týdny před svatebním dnem.

Svatební sprcha je obvykle večeře nebo after-večeře party. Může to však být také oslava v posezení nebo uvolněná oslava během oběda nebo brunche, v závislosti na dostupnosti hostů a rozpočtu hostitelů.

Kde by se měla konat svatební sprcha?

Svatební sprcha může být kdekoli od hostitelova dvorku nebo domu až po místo vyhrazené pro oslavu. Pokud máte na starosti najít místo pro svatební sprchu, zvažte místo, které je pro pár sentimentální.

Kdo dostane pozvánku na svatební sprchu?

Na svatební sprchu mohou být pozváni blízcí přátelé a rodiny nevěsty a ženicha. Obě pohlaví jsou vítána a pár se může rozhodnout, jak intimní nebo velkou chtějí, aby jejich oslava byla.

Nejlepší je však pozvat na svatbu pouze lidi, které očekáváte. Pokud je někdo pozván na svatební sprchu, lze předpokládat, že na svatbu také jdou.

Co se stane ve svatební sprše?

Co děláte na svatební sprše?

Neexistuje žádný přesný seznam činností, které je třeba dodržovat při plánování svatební sprchy. Hostitel má však naprostou kontrolu nad tím, jak akce dopadne.

Obvykle to může mít proslovy, které chtějí páru popřát to nejlepší v jejich nadcházejícím životě jako novomanželé, večeři, otevírání dárků po dezertu, pití a párty, aby se všichni mohli stýkat. Můžete také mít hry soustředěné kolem páru.

Musí si hosté koupit svatební dárek?

Podobně jako svatební sprcha, hosté tradičně přinášejí svatební dárek. Ale jaký je vhodný svatební dárek?

Rozhodněte se pro položku, kterou mohou používat nevěsta i ženich, nebo můžete také zkontrolovat jejich registr. Některé páry mohou také dát přednost peněžnímu daru, který si přidají do svého fondu na líbánky.

Musíte dávat laskavosti na svatební sprchu?

Vzhledem k tomu, že blízcí přátelé a rodina snoubenců jsou pozváni a slaví s nimi ve svatební sprše, mohou se nevěsta a ženich rozhodnout dát hostům laskavosti ze svatební sprchy. Pro nevěstu to může být příležitost dát svým družičkám nějaké jedinečné dárky a ženich svým mládenci nějakou laskavost, aby projevil uznání.

Jaké jsou nějaké zábavné nápady na svatební sprchu? Jedlé pochoutky, sladkosti nebo mini nápoje patří mezi nejoblíbenější laskavosti, protože je má každý rád.

Existuje rozdíl mezi svatební sprchou a svatební sprchou?

Hlavní rozdíl mezi svatební sprchou a svatební sprchou je ten, že první je vyhrazena pro nevěstu a jsou zváni pouze její nejbližší přátelé a rodina. Na druhou stranu, svatební sprcha je společná oslava nevěsty a ženicha.

Na oslavu je proto vítáno jakékoli pohlaví. Volba mezi oslavou odděleně nebo párovou sprchou bude záležet na páru, takže kdokoli je hostitelem, musí je požádat, aby oslavy naplánovali mnohem lépe.

Potřebujete mít svatební sprchu?

Volba je na páru, jestli chtějí mít svatební sprchu. Pokud už měli svatební a bro-dal sprchy předtím, pak by možná nechtěli další oslavu.

Některé páry dokonce požadují, aby tyto sprchy neměly a místo toho slavily s hosty po svatbě. Pokud to ale chcete být vy, kdo slaví své hosty, přečtěte si, co je to uvítací party na svatbě.

Závěr

A to je vše! Zjistili jsme, co je svatební sprcha, což je párová párty určená k oslavě nevěsty a ženicha.

Obě pohlaví jsou na večírku vítána a může být tak velkolepá nebo nenápadná, jak hostitelé chtějí. A pokud jde o aktivity, může to fungovat stejně jako svatební sprcha, ale středem pozornosti je jak nevěsta, tak ženich.

Doufáme, že to bylo užitečné; zanechte nám otázku, pokud nějakou máte.