Co je svatební hostina: co očekávat

Odpověď na otázku, co je svatební hostina, je, že jsou to lidé, kteří jsou pro nevěstu důležití, ale nemohou být součástí svatební hostiny. Budeme mluvit více o domácí části a jak se srovnávají ze svatební hostiny.

Nebojte se také procházet náš blog, kde se dozvíte více o svatbách. Můžete například chtít vědět, kdo se musí zúčastnit svatební zkoušky.

Přečtěte si, jak vést svatební zkoušku, aby se vám lépe cvičilo.

Co je domácí párty na svatbě?

Svatební hostina odkazuje na přátele a rodinu nevěsty, že se nevejde do své svatební hostiny. Tito lidé jsou seskupeni jako domácí párty a samotná tradice je mezi jižními nevěstami běžná.

Je to dobrý nápad uspořádat domácí večírek, zvláště když máte mnoho lidí, které chcete na svatbě uctít, ale už jste dokončili družičky. Pokud máte velkou svatbu, můžete také přimět ženy, které jsou pro vás také životně důležité, aby se cítily více součástí domácí párty.

Svatební večírek versus svatební hostina

Svatební party se skládá z družičky a družiček, což znamená, že se podílejí na plánování svatby a dokonce i na části samotného obřadu. Naopak svatebčané si mohou vybrat, zda chtějí být zahrnuti do plánování svatby, ale nejsou uznáni jako účastníci obřadu.

Svatební večírek i svatební hostina však mohou být zapojeny do aktivit, jako je rozlučka se svobodou, svatební sprcha a focení během svatby. A i když svatební hostina není součástí obřadu jako svatební hostina, nevěsta jim může zadat konkrétní úkoly.

Můžete je například požádat, aby pozdravili hosty, rozdali programy a udělali další aktivity pro svatbu. A pokud jde o aranžmá, je také běžné usídlit svatební hostinu společně, podobně jako je seskupena svatební hostina.

Co dělá svatební hostina?

Svatební hostina je podobná jako u svatebčanů. Mohou mít úkoly a povinnosti během svatebního dne, aby zajistily hladký průběh programu.

Například někteří členové svatební hostiny mohou hosty při příjezdu provést a pozdravit, poskytnout knihu hostů ke stolům, aby si každý mohl napsat, rozdat svatební programy, přečíst a uspořádat obřad, podávat zákusky a dort, popř. dokonce jen asistovat nevěstě po boku jejích družiček a družičky.

A i když to není povinné, je typické, že se svatební hostina účastní událostí před obřadem. Mohou se například připojit ke svatební oslavě a naplánovat pro nevěstu rozlučku se svobodou, svatební sprchu a další aktivity.

Při samotném obřadu pak domácí strana nebude stát u oltáře s nevěstou jako svatební hostina. Místo toho budou sedět za rodinou, obvykle ve druhé nebo první řadě.

Jak někoho pozvete, aby byl součástí vaší svatební hostiny?

Podobně jako u způsobů, jak někoho požádat, aby byl součástí vaší svatby, můžete být tak formální nebo neformální, jak chcete, když zvete lidi na svatební hostinu. Můžete se s nimi setkat a zeptat se je osobně nebo zavolat osobně na něco intimnějšího.

Ujistěte se, že také odpovídajícím způsobem vysvětlíte jejich role a povinnosti. Můžete si dokonce popovídat o tom, co by si měli obléci a jestli chcete, aby se připojili k vaší svatební oslavě na předsvatební aktivity.

Co se nosí na večírku ve svatebním domě?

Nevěsta se rozhodne, co si oblékne svatební hostina. Obvykle budou nosit šaty stejné barvy jako družičky nebo jakoukoli barevnou část svatební palety.

Bylo by pro ně nejlepší sladit své oblečení tak, aby byly odlišitelné od ostatních hostů. Nevěsta jim také může dát doplňky, jako jsou živůtky nebo sponky do vlasů, aby vypadaly jednotněji.

Bude svatební hostina pořádat květiny? Na rozdíl od toho, jak mají družičky tradičně kytice, ponese domácí párty pouze jednu květinu nebo nosí živůtek.

Připravuje se House Party s družičkami?

Domácí párty se může připravit s družičkami ráno v den svatby. Obě strany se mohou připojit k nevěstě během přípravy a mohou také asistovat a být přítomny nevěstě, aby zajistily, že se ve svůj svatební den bude cítit a vypadat co nejlépe.

Měli by svatební hosté dostat dárek?

Můžete se rozhodnout dát členům své domácí party dárek podobný vaší svatební oslavě. Dárky mohou být dokonce zahrnuty, když pozvete členy jako součást vaší svatební hostiny.

Závěr

A to je vše! Právě jste zjistili, co je to svatební hostina, jejíž členy jsou blízká rodina a přátelé nevěsty, které nemohla zahrnout do své svatební oslavy.

jsou to obvykle ženy, které jsou pro ni důležité, a mohou se zapojit do aktivit, jako je rozlučka se svobodou nebo dokonce během samotné svatby jako doprovod. Uspořádat domácí večírek je skvělý nápad pro velké svatby, takže pár může mít důležité osoby, aby se cítili součástí tohoto zvláštního dne.