Co je střední pevná matrace: je pro vás?

Odpověď na to, co je středně pevná matrace, je již v názvu. Tyto postele jsou o něco pevnější než střední matrace, ale nejsou považovány za pevné. Více o rozdílu mezi střední a středně pevnou matrací se dozvíte v tomto článku.

Také vás zajímá, co je to luxusní pevná matrace? Co je to polštářová pevná matrace? Tyto jedinečné tvrdosti matrací mohou být také matoucí, protože nejsou známé, proto si o nich prosím přečtěte naše samostatné články.

Co znamená střední pevná matrace?

Středně pevná matrace je podobná střední posteli, ale má dostatečnou pevnost, aniž by se cítila příliš tuhá jako pevná matrace. To znamená, že médium je hodnoceno 5 na stupnici tvrdosti, zatímco středně pevná matrace je 6 až 7, těsně před pevnými postelemi s hodnocením 8 až 10. Pokud tyto hodnocení stále neznáte, podívejte se prosím do našeho průvodce tvrdostí matrací, abyste porozuměli jak toto měřítko funguje.

Pro koho je středně pevná matrace vhodná?

Pražce na zádech a žaludku

Ve srovnání s jinými typy matrací budou mít pražcové a žaludkové pražce prospěch ze středně pevné postele. Na druhou stranu chcete střední postel nebo něco měkčího pro extra odpružení, pokud spíte na boku. Proč je poloha vašeho spánku důležitým faktorem při výběru pevnosti matrace?

Zadní pražce potřebují dostatečnou oporu, aby se přirozená křivka spodní části zad v této poloze hluboko nepotopila. Žaludeční pražci budou potřebovat něco ještě pevnějšího, protože tato orientace je již pro páteř nepřirozená. Ale protože někteří lidé se mohou cítit nepohodlně s pevnou postelí, středně tvrdá matrace by byla nejlepší volbou, protože stále má určitou měkkost.

Těžké osoby

Těžcí lidé nebo ti s hmotností 230 liber a více musí používat pevnou postel, aby se nepotopili příliš hluboko a neztratili neutrální páteř. Ale protože některá pevná lůžka jsou příliš tuhá a nenabízejí úlevu od tlaku, těžcí jedinci mohou mít ze středně pevného lůžka větší prospěch. Můžete si také přečíst tento článek o nejlepším typu matrace pro obézní lidi.

Lidé s bolestí těla

Bolest zad nebo dokonce ramen bude lépe zvládnutelná při použití středně pevné matrace. Nezpůsobí další zkroucení v těchto oblastech těla, ale přesto bude tlumit tlakové body, když si lehnete na postel. V případě, že máte bolestivý stav, jako je fibromyalgie, zvažte tyto matrace pro lidi s fibromyalgií.

Lidé sdílející postel

Pokud sdílíte postel, chcete matraci, která bude vyhovovat potřebám vašeho partnera a vás. Středně pevná matrace funguje pro většinu typů těla a poloh spánku ve srovnání s jinými hodnoceními pevnosti. Můžete také získat nejlepší nastavitelnou postel na trhu, která každému poskytne osobní podporu a pohodlí.

Jaký je pocit střední pevné matrace?

Středně pevná matrace se cítí stejně jako její název. Není to příliš měkké jako matrace hodnocené pod 5, ale má určitou pevnost, pokud jednotlivec stále považuje střední postel za příliš potápivou. Celkově vzato, středně pevná postel bude stále obrysovat vaše křivky, ale nebudete se cítit „pohlceni“ matrací.

Střední vs středně pevná matrace

Střední matrace mají hodnocení pevnosti 5 a jsou ideální pro postranní pražce, které nemají rády příliš velké spáry. Na druhou stranu je středně pevná matrace hodnocena 6 až 7, těsně před pevnou postelí, takže je jen o něco těžší než střední postel. Ti s pěnovými matracemi si také mohou přečíst tuto příručku ILD pro matrace, protože ILD může znamenat, jak pevná je vaše postel.

Je středně pevná matrace tvrdší než pevná matrace?

Středně pevná matrace se nebude cítit těžší než pevná postel, protože je hodnocena pouze 6 až 7 na stupnici tvrdosti, zatímco pevná matrace je hodnocena 8 až 10. Důvodem je, že pevné postele již nenabízí sinkage, a ty dále na stupnice pevnosti nebude mít žádné odpružení. Velmi pevné matrace s hodnocením 9 až 10 však nebudou tak běžné jako středně nebo středně pevné postele.

Je střední nebo pevná matrace pro vaše záda lepší?

Střední matrace je lepší pro záda, protože pevná postel nemusí mít dostatečné odpružení, aby zmírnila stres, zejména v bederní oblasti. Zejména středně pevné matrace dokonce poskytují lepší úlevu od bolesti než pevné matrace. Stále však zvažte svou spací polohu a typ těla, aby byla vaše páteř během spánku neutrální.

Která matrace je nejlepší firma nebo střední?

Pokud ještě nevíte, jak vybrat tvrdost matrace, měla by být vaše střední nebo střední tvrdost. Tato hodnocení jsou dokonalým středem pro většinu pražců ve srovnání s měkkými nebo pevnými postelemi. A pokud máte další zdravotní potíže, můžete se také poradit se svým lékařem o jejich konkrétním doporučení.

Který typ matrace je středně pevný?

Středně pevné postele najdete ve formě pěnových a hybridních matrací. Jsou zcela běžné, pokud značka také neumožňuje kupujícímu vybrat si požadovanou pevnost.

Závěr

Odpověděl tento článek uspokojivě na vaši otázku? Chcete -li zrekapitulovat, co je středně pevná matrace, myslete na ni jako na střední matraci, která je o něco pevnější, ale stále není tak tvrdá jako pevná postel. Je ideální pro spáče zad a břicha, těžké jedince, ty, kteří pociťují bolesti těla, nebo dokonce ty, kteří sdílejí postel.

Pamatujte, že při výběru matrace je mnoho faktorů, které byste měli vzít v úvahu. Neváhejte se podívat na naši znalostní bázi, abyste věděli více!