Co je funkce Eco Dry na sušičce Samsung? 2 nejlepší sušičky Samsung k vyzkoušení!

Víte, co je eco dry na sušičce Samsung? Toto je nová funkce sušičky Samsung; když je zvolena jako funkce, energie bude účinnější a znečištění se sníží. Díky této funkci sušička Samsung automaticky upraví čas cyklu spolu s teplotou, což vede k nižší spotřebě energie.

Možná jste narazili do obchodu se spotřebiči a koupili si novou sušičku Samsung. Byli jste ohromeni rysy prodavače, které vám řekly, že to všechno chcete vyzkoušet. To je skvělé! Musíte si však být dobře vědomi funkcí sušičky a toho, jak funguje, abyste dosáhli požadovaných výsledků.

Sušičky Samsung nabízejí spoustu funkcí, které se budou líbit každému. Někteří lidé se spokojí s výchozími nastaveními, ale někteří lidé rádi prozkoumají všechny funkce své sušičky. Vyzkoušení speciálních funkcí sušičky pravděpodobně povede k mnohem čistšímu a ideálnímu oblečení. Tento článek se podívá na více o tom se sušičkami Samsung, takže pokračujte v posouvání.

Nejlepší sušičky Samsung s funkcí Eco Dry

Nyní, když vám bylo objasněno, co je eco dry na sušičce Samsung, je nyní čas, abychom se ponořili hlouběji. Pokud si chcete koupit novou sušičku a brouzdali jste po internetu, abyste si udělali průzkum, tento článek je pro vás. Tato část se podívá na některé z nejlepších sušiček Samsung a seznámí se s jejich funkcemi.

#1. Sušička Samsung DV42H5200

Nejprve se podíváme na základy. Kapacita této sušičky je poměrně velká na 4,2 kubických stop. Tuto specifikaci je třeba při nákupu pračky promyšleně a důkladně zvážit. Nejprve musíte posoudit velikost sušičky, kterou budete kupovat. jak to uděláš? Udělejte si recenzi věcí, které máte v sušičce vloženy. Jsou široké, měkké, mnoho nebo možná těžké?

S uvedenou kapacitou uváděné sušičky lze předpokládat, že pojme velké předměty, jako jsou přikrývky královské velikosti. Navíc nemusíte čekat na kola, protože tato sušička může být obsazena mnoha prádelnami, čímž šetříte energii, námahu a čas. Také můžete ušetřit tolik času ve srovnání se starými modely Samsung díky funkci „superrychlosti“.

Praní prádla může být trochu rušivé, když je pračka hlučná. Obvykle je to přijímáno, ale tento nový model od společnosti Samsung je vybaven technologií VRT, která snižuje vibrace a hluk, i když jej nastavíte na vysokou rychlost odstřeďování. Výsledkem je, že téměř neuslyšíte, že je stroj zapnutý, a díky tomu můžete bez rušení ze sušičky pokračovat ve svých dalších pracích.

Je také velmi výhodné, že tento model vás může po každých čtyřiceti cyklech automaticky upozornit na jeho vyčištění. Jedná se o špičkovou technologii pro odstraňování problémů, protože pro přístup k možnostem zařízení můžete použít pouze svůj telefon. Zaměřuje se na sušicí část stroje a díky parní síle zachovává vzhled prádla a příjemně voní.

Sušička je také vybavena funkcí „péče o malé náplně“, která zajišťuje důkladné vysušení prádla v malých počtech. Tato sušička navíc umožňuje správné cyklování vzduchu, protože každých pět minut během pěti sekund zastaví rotaci bubnu. Nyní se podívejme na druhý model sušičky Samsung.

#2. Elektrická sušička Samsung DVE45R6100

Nejpozoruhodnější vlastností této sušičky je její funkce „Stem Sanitize+“. Tato funkce likviduje nežádoucí bakterie ve vašem prádle. Má také funkci zvanou multi-steam, která snižuje pachy, statickou elektřinu nebo pomačkání prádla. Je větší než první, protože jeho kapacita je 7,5 kubických stop.

Je vybaven deseti nastaveními cyklů a můžete si vybrat, co chcete. Další funkcí, na kterou se u tohoto modelu musíte těšit, je „Sensor Dry“, jehož cílem je zabránit sušičce přesušení prádla pomocí senzoru, který detekuje množství vlhkosti. U této sušičky máte na výběr ze tří barev. z bílé, šampaňské a platiny. Jen si uvědomte, že přicházejí za různé ceny. Pro uživatele je také velmi pohodlné přiřadit místo pro sušičku, protože můžete změnit otevírání dvířek, zda je chcete otevřít z pravé nebo levé strany.

S tímto modelem můžete také diagnostikovat jakýkoli problém pomocí telefonu. Například je snadné vědět, že má sušička problém, protože při každém problému zobrazí chybový kód. Pokud nechcete, aby vás při praní bolela záda, můžete zkusit tuto sušičku vložit do stoupaček, které pro vaše pohodlí vyrábí Samsung.

Je to obal!

Na konci tohoto článku doufám, že jste se dozvěděli, co je eco dry na sušičce Samsung. Bylo také radostí sdílet s vámi dva nejlepší sušičky Samsung. Kéž vám výše uvedené texty pomohou stát se moudrým, když se rozhodnete koupit novou sušičku. Možná ji již máte, pak vám může pomoci seznámit se s funkcemi vaší sušičky. Děkuji za váš čas a úsilí. Jste oceňováni.

Přečtěte si související články; vědět, co znamená DC na pračce Samsung a kde koupit pračku a sušičku velikosti bytu.