Co je chmýří vzduchu na sušičce? Kompletní průvodce!

Přemýšleli jste někdy o tom, co je vzduchové chmýří na sušičce? V režimu Air Fluff vaší sušičky se prádlo nebo jiné domácí materiály bubnují bez tepla. Jedná se o bezpečný přístup k osvěžení věcí, které se nemusí prát, včetně záclon, přehozových polštářů nebo džínů, které je třeba pouze uhladit.

Chcete-li ke splnění úkolu použít minimální úroveň, šetřete peníze a energii. Cyklus chmýří vzduchu nějak nepotřebuje teplo, na rozdíl od jiných režimů sušičky, které vytvářejí horký vzduch kolem bubnu, aby se odstranila voda nebo se prádlo rychle vysušilo.

Sušičku bychom se měli vyvarovat pro mimořádně křehké textilie a oděvy. Cyklus chmýří vzduchu však může být vysoce účinný u jemného oblečení. Pokračujte ve čtení a zjistěte více o cyklu chmýří vzduchu, včetně toho, co to je, jak funguje a jak jej můžete využít ke zlepšení svého oblečení.

Jak to funguje?

Cyklus Air Fluff se nachází téměř ve všech sušičkách Všude v tuto chvíli, dokonce ani během procesu, cyklus Air Fluff neposkytuje teplo do sušičky. Cykly chmýří vzduchu jsou skvělé pro zboží, které vyžaduje hodně tepla, jako je oblečení, které lze snadno stlačit. Cyklus Air Fluff simuluje samotné sušení oděvů pod širým nebem. Namísto sušení prádla venku to sušička udělá za sebe tím, že je jemně víří při pokojové teplotě. To je skvělé pro zvýraznění oděvů, zvláště když po příliš dlouhém skladování zapáchaly.

Cyklus Air Fluff sušičky se používá přímo. Jeho cílem je poskytnout vašemu oděvu stejný zážitek ze sušení, jako kdyby bylo sušeno venku na vzduchu. V důsledku toho může mnoho verzí odkazovat na tento cyklus nazvaný „Vysoušení vzduchem“. Když zvolíte cyklus Air Fluff, vaše oděvy se budou shazovat, protože vzduch pokojové teploty je protlačován všemi bubny. Jinak řečeno, jedná se o cyklus nevyhřívané sušičky. Zařízení nasává vzduch pokojové teploty a přivádí jej do bubnu nasazením zdroje tepla.

Kromě toho cyklus Air Fluff nepoužívá zvýšené odstřeďování. Díky tomu je k materiálům obecně docela měkký. Cyklus Air Fluff v podstatě „načechrá“ vaše oblečení, aby odstranil menší množství vody a rozjasnil věci.

Jaký je rozdíl mezi cyklem nafukování vzduchu a nastavením sušičky?

Co je tedy chmýří vzduchu na sušičce? Nejvýraznějším rozdílem mezi Air Fluff a jinými režimy sušení by bylo, že věci neustále padají pouze vzduchem, nikoli teplem. To mu dává bezpečný výběr materiálů, které nezvládnou teplo, aniž by se srazily, rozpustily nebo nepoškodily.

Air Fluff také osvěží zboží, které nelze prát, včetně takových látek, které se musí chemicky čistit. Může být použit s materiály, které nemají štítky týkající se péče a jsou náchylné k srdečním onemocněním.

Je nadýchání vzduchu a sušení na vzduchu to samé?

Cyklus Air Fluff se na konkrétních sušičkách nazývá také Air Dry. Na rozdíl od některých jiných sušicích cyklů není chráněn autorským právem a není výhradní pouze pro jednoho výrobce sušičky.

Jaká je doba, za kterou prádlo uschne na vzduchu?

Při použití cyklu Air Fluff k sušení oděvů není stanoven žádný časový limit. To je způsobeno dvěma faktory. První je úroveň vlhkosti; cyklus Air Fluff, jak bylo uvedeno dříve, nasává vzduch o průměrné teplotě ze svého prostředí, aby načechral oděvy uvnitř. Výsledkem je, že vlhkost významně ovlivňuje, jak dobře lze vysušit jakoukoli vlhkost.

Pokud například pobýváte v prostředí s nízkou vlhkostí, voda se bude odpařovat rychleji. Na druhou stranu nadměrná vlhkost má opačný účinek, což vyžaduje, aby uživatelé spouštěli cyklus chmýří vzduchu po dlouhou dobu. Cyklus Air Fluff nemusel používat ohřev. Za prvé, a to je důležité, cyklus Air Fluff nevyužíval žádné teplo. Využívá pouze okolní vzduch, který má průměrnou teplotu. Vědět, jak vybrat správný cyklus sušičky.

Můžete sušit vlněné svetry na vzduchu?

V důsledku toho byste jej neměli používat k sušení vlhkého oblečení, které právě vylezlo z praní. Cyklus Air Fluff je vynikající pro osvěžení citlivých textilií a odstranění menšího množství vlhkosti. Jistě, k sušení svetrů můžeme použít cyklus Air Fluff. Air Fluff nevyužívá dodatečné teplo a spoléhá se pouze na pomalé otáčení bubnu. V důsledku toho se nebudete starat o žádné problémy se svetrem.

Nicméně je důležité si uvědomit, že sušičky se mohou ze stejných příčin výrazně lišit. Cyklus Air Fluff může trvat věky (možná i hodiny), než důkladně vysuší namočený oděv.

Zkuste si také přečíst tyto články: jak rychle usušit prádlo bez sušičky a jak srazit džíny bez sušičky.

Použití chmýří

Bederní polštáře, přikrývky, Albánci, přehozy na matrace, prostěradla, šátky, přikrývky a povlečení těží z nadýchání. Deky & amp; ručníky, které byly měsíce v šuplíku, se po načechrání zdají hladší a lepší. Chmýří dává svěží vzhled pleteninám, cvičebním oděvům, vlně, kempingovému vybavení, potahům autosedaček a dalším textilním materiálům, jako jsou vycpaní mazlíčci.

Pohyb sušičky pomáhá při odstraňování nečistot, srsti domácích mazlíčků a srsti. Načechraný způsobí, že skladovací předměty lépe vypadají a voní prachem a nepříjemnými vůněmi. Tato možnost eliminuje vodu z vyčištěných plastových závěsů, pokrývek postelí a polštářů kolébky v bezpečném prostředí. Přikrývky, lněné plenky a džínovina mohou těžit ze změkčujících vlastností Air Fluff.

Je to obal!

Jsme potěšeni, že jste se dozvěděli o tom, co je vzduchové chmýří na sušičce. Cyklus chmýří vzduchu na vaší sušičce můžete použít pro různá použití; Před použitím cyklu nafukování vzduchu na sušičce si pozorně přečtěte tento článek. Můžete si také přečíst o tom, jak používat kuličky do sušičky vlny a jak odstranit skvrny od inkoustu.