Co je 60. výročí svatby: Symbol a dárky

Odpověď na to, co je 60. výročí svatby, může souviset s jeho symbolem: diamantem. Probereme, proč je tento kámen vhodnou reprezentací pro páry slavící 60 let manželství.

Budete také vědět, co dělat na oslavu 60. výročí svatby a jaké vhodné dárky dát k výročí diamantové svatby. A pokud jste náhodou o pět let dříve, tady je to, o čem je 55. výročí svatby.

Co je 60. výročí svatby: Téma a symbol

60. výročí svatby je výročí diamantové svatby. Ale proč je diamant spojen s tímto trváním manželství?

Diamanty se staly spojeny s oslavami 60 let, kdy královna Viktorie slavila v roce 1897 diamantové jubileum, což znamenalo 60 let na britském trůnu. Díky tomu se i 60. výročí svatby začalo spojovat s diamanty.

Diamanty však dříve symbolizovaly pouze 75 let manželství. Bez ohledu na to, obě výročí svatby, 60. a 75., mohou být spojena s diamanty a neexistují žádná pravidla, která by diamanty omezovala na symbolizaci pouze jednoho z nich.

Jak se nazývá 60 let v manželství?

Název výročí pro 60 let manželství je výročí diamantové svatby. Je to správný minerál představující 60. výročí svatby, protože diamanty jsou trvalé a vzácné.

Není snadné vydržet spolu několik desetiletí, takže páry, které dosáhly diamantového výročí, si zaslouží pochvalu za jejich odolnost, důslednost a intenzivní vzájemnou lásku. Ale bohužel ne všechny manželské páry mají 60. výročí svatby a je to tak vzácné, že jen 1% bylo schopno oslavit.

Pokud tedy víte, že lidé nebo možná vaši rodiče slaví 60. výročí svatby, uspořádejte jim oslavu, kterou si zaslouží. A pro páry, které dosáhnou poloviny trvání diamantového výročí, si můžete přečíst, co dělat k 35. výročí svatby.

Co dělat k 60. výročí svatby?

Pokud vám docházejí nápady na výročí svatby pro pár, který slaví 60 let manželství, zvažte symbol diamantu jako inspiraci. Možná jim můžete dovolit vylepšit své snubní prsteny diamanty nebo uspořádat párty s motivem diamantů.

Večírek nemusí být super extravagantní, zvláště pokud máte omezený rozpočet. Můžete například použít dekory inspirované diamanty kolem místa konání místo skutečných drahých drahokamů.

Pro svého partnera můžete darovat diamantový šperk nebo doplněk. Výlet jen s vámi dvěma do vaší oblíbené destinace nepochybně oceníte.

Co dáte rodičům k 60. výročí svatby?

  • Diamantové snubní prsteny
  • Večeře/večeře inspirovaná diamanty
  • Lázeň nebo výlet pro dva
  • Upgrade zařízení pro jejich domácnost
  • Prezentace jejich fotografií
  • Dárky na míru
  • Opětovné prožití jejich svatebního dne
  • Obnovení slibu
  • Překvapte své vzdálené přátele a rodinu

Pro ty, kteří mají rodiče, kteří ještě nedosáhli půlstoletí manželství, jsme také napsali nápady, co byste měli udělat pro 40. výročí svatby svých rodičů.

Co je tradiční dárek k 60. výročí svatby?

Při rozhodování o dárcích k výročí svatby k 60. výročí se nemusíte řídit tradičním symbolem, který je s ním spojený. Například diamanty mohou být tradičním dárkem k 60. výročí svatby, ale někteří si je pochopitelně jako dárky dovolit nebudou.

Snoubenci jistě ocení i další dárky. Při rozhodování o tom, co dát k diamantovému výročí, vezměte v úvahu skutečnost, že jsou manželé a žijí spolu dlouhou dobu.

Pokud jste byli u nich doma, můžete získat vylepšený model jejich spotřebičů. Můžete jim také dát jejich oblíbené jídlo, víno nebo večeři pro dva na jejich rande.

Jakou barvu má 60. výročí svatby?

Večírek s motivem diamantů je fantastický dárek k 60. výročí svatby. Ale samozřejmě může být náročné najít související dekory, takže další věcí, kterou je třeba zvážit, je barva výročí diamantové svatby.

Tradiční barvou 60. výročí svatby je bílá. Je to vhodná barva, protože páry, které slaví tuto délku manželství, by obvykle chtěly něco skromného a elegantního.

Ale samozřejmě nechcete na večírek příliš monochromatické téma. Zaveďte do palety večírků další barvy, jako je zlato nebo drahokam, jako akcenty kolem místa konání večírku.

Jaký je symbol 60 let manželství?

Symbolem 60 let manželství je tradičně diamant a diamantová bílá. Květinou 60. výročí svatby je pak orchidej.

Orchideje proto můžete využít i jako inspiraci pro výzdobu oslav nebo dárky pro manžele, kteří slaví 60 let spolu. Zvažte barvy orchidejí nebo uspořádání orchidejí.

Orchideje se díky své zralé kráse, jedinečnosti a síle hodí do manželství, které trvá více než půl století. Koneckonců, je velmi vzácné být svědkem 60. výročí svatby a ti, kteří toho dosáhli, skutečně dospěli jako jednotlivci i jako partneři.

Závěr

Byla tato diskuse užitečná? Abychom rekapitulovali, co je 60. výročí svatby, odkazuje na výročí diamantové svatby.

Diamant je vhodným symbolem pro toto trvání manželství, protože je odolný a vzácný. Doufáme, že vám tento článek dal také nápady, jak jej oslavit a jaké dárky dát.

Neváhejte a dejte nám níže vědět, co dalšího víte o 60. výročí svatby.