Co hledat u vysoušeče vlasů? 7 úžasných faktorů!

Co hledat u fénu? Nejprve by pomohlo vyhledat funkce, výkon, typy technologií, příslušenství a několik nastavení.

Vždy si vybírejte vysoušeč vlasů, který je účinný, protože vlasy jemně a rychle vysuší. Pro své kudrnaté nebo husté vlasy chcete vlasy s vysokým výkonem v rozsahu od tisíce osm set wattů do dvou tisíc wattů.

Je toho ještě mnohem víc, co je třeba zvážit, například by měl obsahovat tři nastavení ohřevu, nastavení dvou rychlostí a & tlačítko cool shot. Vychutnáte si tak všestrannost a vytvoříte tak různé účesy pomocí podobného fénu. Navíc je lepší, když má vysoušeč vlasů nástavce, jako jsou trysky difuzéru a trysky koncentrátoru. Očekávejte, že dále zvýší všestrannost vysoušeče vlasů.

Faktory, které je třeba hledat u vysoušeče vlasů

Na co se tedy u vysoušeče vlasů zaměřit? Zde jsou faktory, které je třeba vzít v úvahu, když se rozhodnete koupit vysoušeč vlasů.

#1. Použité technologie

Fény jsou dnes vybaveny technologiemi, které nabízejí profesionální výsledky. Tak si z nich vyberte ten, který se vám líbí nejvíc. Iontová technologie upravuje vlasy, protože využívá ionty se záporným nábojem. Vzduch prochází přes elektrický proud, který vytváří tyto ionty a udržuje vlasy hladké a zdravé. Také snižuje krepatění a vytváří méně statické výsledky. Turmalín je technologie, která vytváří záporné ionty a urychluje proces sušení a zároveň snižuje statickou elektřinu. Keramika zároveň reguluje teplo, aby teplo rovnoměrně rozváděla a leskla se, zatímco vlasy chrání před poškozením a krepatěním.

#2. Funkce

Zamyslete se nad vlastnostmi fénu, abyste ze svých peněz vytěžili to nejlepší.

  • Velikost, hmotnost a manévrovatelnost. Tyto tři vlastnosti patří mezi tři vlastnosti, které je třeba zvážit. Zjistěte, jak pohodlně může fén držet a uvidíte, zda jsou vaše vlasy dobře vyvážené.
  • Přepínače. Přepínače by také měly být při ovládání snadné a přístupné. Posuvné spínače mají rukojeť a jejich použití může být náročné. To platí, pokud jsou tuhé, nelepí se a postrádají přilnavost. Kolébkové spínače vyžadují zatlačení horní části dolů. Při použití jsou dostupnější, pokud je můžete náhodně aktivovat.
  • Nastavení typu Cool-shot. Nastavení cool-shot přináší uvolněný vzduch, který nastaví styl na jeho dokonalém místě. Proudění vzduchu a více nastavení teploty vám poskytují větší kontrolu. Vlhkost z vlasů po nastavení na nejvyšší nastavení zmizí. Fén je také skvělý při úpravě vlasů na nižší nastavení.
  • Difuzér nebo objemovadlo. Vysušte své kudrnaté vlasy tímto vysoušečem vlasů s difuzérem a krátkými prsty. Šíří vzduch a jeho proudění, čímž zabraňuje krepatění. Difuzér s delšími prsty je také známý jako volumizér. Dodávají objem všem typům vlasů, protože teplo je směrováno ke kořínkům.
  • Koncentrátor. Koncentruje a zužuje proudění vzduchu, jak chcete. Slibuje kontrolovaný styling a bodové sušení.
  • Turbo. Tato funkce boost nebo turbo shot zvyšuje proudění vzduchu, protože zařízení urychluje proces sušení.
  • Odnímatelný typ přívodu vzduchu. Jedná se o funkci vysoušeče vlasů s odnímatelným koncovým typem uzávěru. Dodává se se síťovým filtrem, který zachycuje prach a zabraňuje zamotávání vlasů do jeho motoru. Pravidelně to čistěte, abyste zabránili hromadění nečistot. Snižuje totiž proudění vzduchu a způsobuje přehřívání fénu. To je skutečně nezbytné při používání různých stylingových produktů.

#3. Vestavěná bezpečnost

Vestavěná pojistka je spíše to, co hledat u vysoušeče vlasů. Automaticky odpojí výkon fénu, který se začne přehřívat. Starší typ fénu může mít tento bezpečnostní bod.

#4. Příkon

Ne každý den budete používat vysoušeč vlasů. Jsou však chvíle, kdy se podíváte na to, jak je upravit. Profesionální vysoušeče vlasů se mohou pohybovat mezi 3600 watty a jsou vhodné pro každodenní použití. Mohou mít příkon mezi tisíci třemi sty watty až tisíc osmi sty watty. Pro hustší vlasy použijte fén s vyšším koncem spektra. Pro tenčí vlasy použijte fén s nižším rozsahem. Zjistěte, kolik wattů spotřebuje vysoušeč vlasů.

#5. Přílohy

Hledejte vysoušeč vlasů s mnoha nástavci, které zahrnují hřeben na vlasy, koncentrační trysky a další. Tryska koncentrátoru slouží k narovnání standardů, protože soustředí vzduch a teplo na konkrétní vybranou část.

#6. Více nastavení

Je lepší mít fén nabitý různými nastaveními. Podívejte se například, zda proudění vzduchu, příkon, tepelný styling a teploty. To vše vám pomůže používat produkt, který nic nekomplikuje.

#7. Typ vlasů

Na výběr jsou různé vysoušeče vlasů vhodné pro různé typy vlasů. Podívejte se pozorně na vysoušeč vlasů, který dodává hmotu a objem plochým a tenkým vlasům. Je lepší zvolit keramický vysoušeč vlasů, protože je to prostě vynikající volba. Reguluje teplo, čímž zabraňuje poškození slabých vlasových pramenů. Také vysoušeč s difuzérem funguje na kudrnaté vlasy. Dokonce i iontový vysoušeč vlasů bude fungovat pro kudrnaté, husté a matné vlasy. Přečtěte si také o tom, jaký je nejlepší fén na černé vlasy.

It’s A Wrap!

Nyní se dozvíte, co hledat v vysoušeči vlasů. Jednoduše zahrnuje věci, které je třeba zvážit, jako jsou nástavce, typ vlasů, vestavěná bezpečnost, použité technologie, funkce a různá nastavení. Takže se vám bude líbit používat vysoušeč vlasů, který stojí za peníze, které za něj zaplatíte! Přečtěte si o základních věcech, které je třeba hledat u fénu.