Co dělat po svatbě v soudní budově: 3 nejlepší nápady

Pokud si nejste jisti, co dělat po svatbě u soudu, zvažte tři fantastické nápady. Můžete mít jemnou nebo nenápadnou formální večeři, zábavnou koktejlovou párty nebo plnohodnotnou svatební hostinu.

Níže si také můžete přečíst o tipech, jak učinit svatbu u soudu nezapomenutelnou. A pokud jde o plánování velikosti svatby u soudu, můžete zkontrolovat, kolik hostů se může zúčastnit svatby u soudu?

Nejlepší nápady, co dělat po svatbě u soudu

Večeře vsedě

 • Páry, které se rozhodly pro svatební obřad v soudní budově, obvykle preferují jednoduchou, nenápadnou a intimní oslavu; mohou být také omezeni rozpočtem, takže pořádání velkolepé akce po by bylo nereálné
 • Po svatbě v soudní budově si tedy můžete zarezervovat jednoduchou večeři nebo brunch ve své oblíbené restauraci; může to být tak formální nebo uvolněné, jak chcete, se svými oblíbenými příbuznými a přáteli
 • Mohou vám také nabídnout toasty a poblahopřát vám po svatbě
 • Večeře nemusí vést k večírku, zvláště pokud dáváte přednost jednoduché oslavě
 • Můžete také zvážit akci na dvorku, pokud se jedná o velmi intimní událost po svatbě v soudní budově

Koktejlový večírek

 • Po svatbě v soudní budově můžete pozvat hosty na koktejl; nemusíte zahrnout všechny prvky očekávané na svatební hostině, zvláště pokud je váš rozpočet omezený
 • Na svatebním koktejlu po soudním večírku je fantastické, že se s hosty budete stále mísit ležérněji, ale stále ve stylovém oblečení; je to střední cesta mezi typickou recepcí a jednoduchou příležitostí
 • Ujistěte se, že jste pro hosty připravili dostatek nápojů a předkrmů
 • Koktejlový večírek můžete udělat tak dlouhý nebo krátký, jak chcete
 • Proč neuspořádat tematickou koktejlovou párty pro zábavnou a jedinečnou oslavu?

Recepce

 • Páry se někdy chtějí zaměřit na velkolepější hostinu, než je svatební obřad; proto si mohou vybrat svatbu u soudu pro legální svazek a následující bude recepce
 • Recepce po soudní svatbě může být stejná jako typická svatební hostina z tradičního svatebního obřadu; co dělat po může zahrnovat představení, koktejlovou hodinu, focení, tance, projevy a svatební hostiny
 • Váš kameraman nebo fotograf pro svatbu může také natočit film nebo prezentaci hostům ukázat, zvláště pokud se nemohou zúčastnit obřadu dříve
 • Po svatbě v soudní budově můžete také protančit celou noc, zvláště pokud se jedná o pátek nebo sobotu
 • Upozorněte hosty, že budete mít svatbu pouze na recepci, aby pochopili, že nepořádáte velký svatební obřad

Je občanský obřad stejný jako svatba?

Kromě toho, že víte, co dělat po svatebním obřadu v soudní budově, rozumíte plně tomu, co je svatba na radnici nebo u soudu? Civilní sňatek je stejný jako kterýkoli jiný, s výjimkou soudce, veřejného notáře, smírčího soudce, okresního úředníka a magistrátu.

Pár často volí civilní svatební obřad, protože jednota bude platná a legální a je obvykle kratší a dostupnější než tradiční. Páry, které nevyznávají žádné náboženské vyznání, si také mohou vybrat tento typ svatby a poté mít svůj vlastní obřad.

Můžete například preferovat duchovní obřad nebo svůj závazný rituál. Zákonnost manželství můžete splnit po soudní budově nebo civilní svatbě; pak můžete zkontrolovat, co dělat místo svatby.

Říkáte sliby na svatbě v soudní budově?

Informujte se na radnici, zda můžete do svatebního obřadu v soudní budově začlenit tradiční svatební prvky, jako je výměna slibů. Svatba u soudu obvykle trvá pouze 15 minut, takže je nepravděpodobné, že budete mít dostatek času na výměnu slibu.

Svatební den je samozřejmě výjimečný a výměna slibů s partnerem je sentimentální způsob, jak mu ukázat a sdělit mu svůj závazek. Zahrňte proto přísahu, co dělat po svatbě v soudní budově.

Můžete mít delší jednotný obřad, který zahrnuje svatební prvky a závazné rituály podle vašich představ. A nejlepší ze všeho je, že na tento obřad může být pozváno více lidí.

Vyměňujete si prsteny při občanském obřadu?

Výměna prstenů není podmínkou pro oddací list na svatbě u soudu. Pár však může chtít, aby byla jejich výměna prstenů nezapomenutelnější nebo ji zahrnuli, když si vyměňují své sliby v delším obřadu.

Vzhledem k tomu, že civilní obřad je krátký a obvykle má s párem jen pár lidí, zvažte po svatbě výměnu prstenů v rámci vlastního obřadu. Poté, hned po budově soudu, můžete pokračovat do místa s více hosty a vyměňovat si prsteny sentimentálněji.

Jak uděláte svatbu v soudní budově nezapomenutelnou?

 • Mějte kreativní focení před a po soudním obřadu
 • Noste vhodné, ale stylové svatební oblečení
 • Potom uspořádejte událost s přáteli a rodinou nebo uspořádejte svatební hostinu
 • Zvažte přizpůsobení svatebního obřadu jednoty po svatbě v soudní budově

Závěr

A to je vše! Právě jste se dozvěděli, co dělat po svatbě v soudní budově, což může být nenápadná večeře, koktejlová párty nebo plnohodnotná svatební hostina.

A protože svatba u soudu je rychlá a intimní, proč si nevyměnit svůj slib a prsten na osobním obřadu s rodinou a přáteli?