Co dělá osobní průvodce na svatbě

Pokud si nejste jisti, co dělá osobní doprovod na svatbě, můžete jeho úkoly zjednodušit na dva. Budeme mluvit o tom, jak a proč musí být osobní doprovod vždy k dispozici a jak by měl být záchytným bodem nevěsty.

Obecně platí, že nevěsta je osobním doprovodem nevěsty. Ale na samotnou svatbu mají hosté i uvaděčka.

Přečtěte si, co je svatební uvaděč, abyste se dozvěděli více.

Jaké jsou povinnosti osobního doprovodu na svatbě?

Buďte k dispozici

Musíte být vždy k dispozici pro nevěstu, když jste osobní svatebčan. Očekává se, že se zúčastníte různých aktivit souvisejících se svatbou, abyste v případě potřeby pomohli nevěstě.

To znamená, že budete přítomni na svatební sprše, rozlučce se svobodou a dokonce i na zkušební večeři. Pokud jsou před svatbou další akce, musíte také přijít.

Neočekává se od vás, že budete tyto akce pořádat a že budete s plánováním těchto akcí velmi zruční, ale můžete se hostitelů zeptat, zda nepotřebují pomoc. A když už budete v těchto událostech, ujistěte se, že budete mít nouzovou sadu pro nevěstu.

To může zahrnovat občerstvení, vodu, léky, jako je ibuprofen, zavírací špendlíky, jehlice, parfémy a odstraňovače skvrn. Na samotnou svatbu si také přinesete nouzovou sadu, pokud nevěsta dostane hlad nebo potřebuje rychle upravit svůj vzhled nebo šaty.

Pokyny pro nevěstu

Kromě „obsluhování“ potřeb a potenciálních mimořádných událostí, s nimiž se nevěsta může setkat, je zde pro nevěstu také osobní průvodce jako průvodce. Vybrala si vás jako svého pomocníka, což znamená, že vám důvěřuje jako svému referenčnímu bodu.

Před svatbou jí můžete pomoci komunikovat s prodavači. Můžete být také tím, kdo slouží jako komunikátor mezi nevěstou a lidmi, kteří si s ní potřebují promluvit nebo se na něco zeptat před svatbou a během ní.

Jako její vedení bude vaší povinností udržovat ji aktuální a bez stresu. Kromě její družičky jí můžete asistovat i v intimních chvílích, kdy je zbytečné pořádat celou svatební oslavu.

Co je to osobní doprovod na svatbě?

Osobní doprovod na svatbě je asistent nevěsty. Nevěsta jí důvěřuje, že jí pomůže zůstat v klidu a vědět o všem, co souvisí s její svatbou.

Jaký je rozdíl mezi družičkou a osobním doprovodem?

Čtení povinností a úkolů osobního doprovodu ukáže podobnosti s družičkou. Můžete však tyto dvě role odlišit, protože osobní doprovod je spíše svatebním koordinátorem než vaším nejbližším přítelem nebo rodinou, kteří mohou být šikovnější, zejména při akcích a večírcích.

Víte, že některé velké svatby budou mít i svatební hostinu? Skládají se z nejbližších lidí nevěsty, kteří nemohou být součástí svatební hostiny.

Přečtěte si prosím, co je svatební hostina, protože je budete muset znát jako osobní doprovod nebo družičku.

Co by měl můj osobní doprovod nosit?

Osobní doprovod obvykle nosí business casual nebo semi-formal. Samozřejmě by to stále mělo vypadat vhodně pro formální událost, ale mělo by se jim pohodlně pohybovat a nosit věci.

Kdo by měl být vaším osobním pomocníkem?

V ideálním případě by měl být doprovod nevěsty někdo, komu důvěřuje a ví, že se na něj může spolehnout. Pokud máte blízkého přítele nebo člena rodiny, který se s vámi chce během svatby také extra angažovat, bude z nich skvělý osobní průvodce.

Některé nevěsty, které dosáhly maximálního počtu svých družiček, mohou také zvážit osobu, kterou nemůže zahrnout jako její doprovod. Na některých svatbách ale najdete i nevěsty, které vynechaly osobní doprovod a místo toho spoléhají na svou družičku.

Je osobní doprovod součástí svatební oslavy?

Osobní doprovod většinou nebývá součástí svatební hostiny. Stále jsou však zásadní a blízko vám, protože jim důvěřujete, že vás povedou a pomohou vám po celou dobu svatby.

Jak již bylo řečeno, je to stejný důvod, proč je to diskuse, pokud musíte někoho požádat, aby byl vaším průvodcem. Někteří říkali, že to není tak sladké, jako požádat někoho, aby byl družičkou nebo družičkou, protože to vypadá, že budete jejich šéfem.

Proto je pravděpodobnější, že se někdo dobrovolně stane vaším průvodcem. Svou rodinu a přátele však znáte lépe, takže zjistěte, zda můžete někoho požádat, aby se stal pomocníkem.

Chodí osobní asistent uličkou?

Osobní doprovod není součástí svatebního průvodu. Před vstupem však nevěstě pomohou, aby se ujistili, že její vlečka a svatební šaty jsou dobré.

Kde sedí osobní doprovod na svatbě?

Obsluha je považována za váženého hosta a měla by sedět vpředu.

Závěr

A to je vše! Odpověděli jsme, co dělá osobní doprovod na svatbě, kde slouží jako asistent a záchytný bod nevěsty.

Zajistí, že nevěsta bude bez stresu a bude někým, na koho se může spolehnout. Doufáme, že vám to pomohlo pochopit tuto roli; komentář níže, pokud máte PA.