Co dělá iontový vysoušeč vlasů? 5 výhod iontových vysoušečů vlasů!

Mnoho lidí vlastní pouze běžný vysoušeč vlasů, takže když slyší o iontové technologii, nestačí se divit, co dělá iontový vysoušeč vlasů. Technologie výrazně změnila vlasový styling.

Předtím byl vysoušeč vlasů jednoduchým zahřívacím zařízením, které pomáhalo sušit vlasy vyfukováním horkého vzduchu ven. Ale nyní dokáže mnohem více než jen vysoušet vlasy, což je možné díky iontové technologii.

Se všemi pokroky, k nimž došlo v technologii sušení vlasů, je stále více a více zdrcující vybrat si vysoušeč vlasů. Ale s pochopením žargonu souvisejícího s tímto topným zařízením budete vědět, které z nich byste si měli pořídit. Proč nezačít s iontovou technologií?

Porozumění iontové technologii

Iontové přístroje jsou navrženy tak, aby interagovaly s věcí na vlasech a ne přímo na vlasech. To je navrženo tak, aby vám poskytlo mnohem lepší výsledky. V přírodě mají vlasy v sobě ionty. Kladné náboje těchto iontů jsou ty, které způsobují objem a krepatění.

S ohledem na to je Ionic technologie vybavena vysoušeči vlasů, které vlasům dodávají více kladných iontů pro větší objem. To také poskytuje vlasům záporné ionty, aby byly vlasy lesklejší a uhlazenější. Nejčastěji jsou krepaté vlasy výsledkem neuzavřené kutikuly a kladných iontů ve vlasovém folikulu. Pro vyvážení poskytuje vysoušeč vlasů záporné ionty, které neutralizují jejich účinky. V důsledku toho můžete mít vlasy s uhlazeným koncem.

Co dělá iontový fén?

Co tedy iontový fén umí? Typické vysoušeče vlasů jednoduše vypustí horký vzduch, aby vlasy vysušily. Iontové fény přesto mají výkonnou iontovou technologii, která urychluje styling a sušení. Iontová technologie rozbije částečky vody a zanechá vaše vlasy hydratovanější. Kromě toho bude pravděpodobnější, že dojde ke krepatění a zacuchání. Vzhledem k tomu, že částice vody jsou rozloženy na menší velikosti, mohou proniknout do vlasového stonku, a tím je zvlhčit. Poté budou záporné ionty pracovat na zploštění a utěsnění vlasových kutikul, takže vlhkost bude zachycena uvnitř, takže vaše vlasy budou vypadat lesklejší a lesklejší. Myslím, že je užitečné přečíst si o tom, co znamená iontový vysoušeč vlasů.

Iontový generátor

Většina, ne-li všechny nejnovější modely vysoušečů vlasů jsou navrženy s vestavěným generátorem iontů. To je zodpovědné za produkci záporných iontů. Kromě toho, že je šetrný k vlasům, také urychluje proces vysoušení. Záporné ionty jsou ty, které neutralizují statickou elektřinu produkovanou kladnými ionty. To také zkrotí jakékoli poletující vlasy.

5 výhod iontových vysoušečů vlasů

V této sekci si dovolte zdůraznit důvody, proč byste si měli pořídit iontové vysoušeče vlasů spíše než jakýkoli jiný vysoušeč vlasů. To jsou výhody, které si můžete vychutnat z tohoto fénu.

#1. Zabraňte poškození teplem

Tento typ vysoušeče vlasů je šetrnější. Protože se sníží teplo a proudění vzduchu, sníží se také nepříznivé účinky. Vlasy můžete vysušit rychleji, takže jedno místo nebude muset déle snášet horko. Berte na vědomí, že čím déle budete sušičku používat, tím větší bude poškození. Nezapomeňte zkontrolovat, zda jsou vaše vlasy již suché, protože máte tendenci je nadále používat. Ujistěte se, že jste opatrní, protože nadměrné používání může vést k poškození. Může také vysušit vlasy.

#2. Rychlá doba schnutí

Iontový vysoušeč vlasů je ideální pro lidi s hustými vlasy. Trvalo by věčnost, než by tradiční fén vysušil husté vlasy. Zatímco u iontového vysoušeče vlasů to zkrátí čas na polovinu. To je možné, protože anionty rozkládají kationty přítomné na vašich mokrých vlasech, čímž urychlují sušení. Pokud tedy máte tento typ fénu, nebudete se muset připravovat asi tři hodiny, aby vaše vlasy vypadaly tak, jak chcete. S tímto zařízením nemusíte spěchat a relaxovat.

Může být také dobré si přečíst o tom, jak rychle sušit vlasy bez fénu a jak sušit vlasy bez fénu.

#3. Lesklejší a jemnější vlasy

Protože záporné ionty neutralizují kladné ionty, dosáhnete méně krepatých vlasů. Tento typ fénu také napne a zploští kutikuly, což znamená, že vlhkost bude uzamčena uvnitř. Díky tomu budou mít vaše vlasy měkčí a lesklejší strukturu. Pokud použijete iontový vysoušeč vlasů, zabrání se také zacuchávání. Důvodem je snížení povrchového napětí.

#4. Dlouhotrvající

Přestože je tento typ sušiček dražší než klasické, oceníte jeho dobrou kvalitu. Proč znovu a znovu nekupovat levné a přitom nekvalitní sušičky, proč neinvestovat do kvalitní. Kvalita znamená, že vaše zařízení bude odolnější a trvanlivější.

#5. Snadné použití

Vzhledem k tomu, že doba schnutí je kratší, můžete se vyhnout křečím v pažích při úpravě vlasů. Je také lehký, takže vaše paže nebudou unavené a namožené.

It’s A Wrap!

Někteří lidé přehlížejí důležitost svých vlasů. Musí pochopit, že i vlasy potřebují pozornost a lásku. Produkty, které kupujete, výrazně ovlivňují zdraví vašich vlasů. Znalost toho, co je iontová technologie a jak pomáhá vašim vlasům, vás jistě přesvědčí, abyste dali přednost tomuto zařízení před těmi konvenčními. Nyní víte, co dělá iontový vysoušeč vlasů.