Co dát synovi na jeho svatební den: 4 nápady

Ti, kteří nevědí, co dát svému synovi ve svatební den, mohou zvážit čtyři druhy věcí. Samozřejmě nemusíte dávat všechny tyto svatební dary, ale můžete je předat v různou dobu před, po a během svatby.

Má váš syn před svatbou už smoking nebo oblek? Přečtěte si, jaký barevný oblek na svatbu získáte nápady.

4 nejlepší věci, co dát synovi na jeho svatební den

  • Něco, co vašemu synovi pomůže překonat nervy před svatbou

V noci před svatbou je přirozené, že se váš syn cítí nervózní, stejně jako je vzrušený. Takže tatínkové mohou večer před svatbou uvažovat o dárcích, jako je karafa nebo baňka s oblíbenou whisky pro své syny.

Může to být také mini stmelující okamžik mezi vámi a vaším synem před jeho velkým dnem. Možná mu můžete nabídnout nějakou radu nebo si promluvit o tom, co může na svatbě očekávat.

Využijte této příležitosti a připomeňte mu, že bude v pořádku a že z něj bude fantastický ženich a manžel. A nejlepší ze všeho je, že tyto předměty může mít doma a připomínat si svého otce.

  • Darujte nositelný doplněk na svatební obřad

Dalším dokonalým svatebním darem, který mohou otcové dát svým synům, je cokoli, co může mít ženich na sobě během svatebního obřadu. Vzpomeňte si na manžetové knoflíčky, kravatu, motýlka, náhrdelník, náramek nebo dokonce hodinky.

Někteří tátové by také mohli darovat dědictví od svých otců. Zvažte tyto položky, když se ženich dostane na místo svatebního obřadu, aby si je oblékl před začátkem programu.

Nositelné dárky mu mohou připomenout, že jste vždy s ním. A samozřejmě by vám také udělalo velkou radost, vidět ho mít na sobě něco speciálního, když stojí vepředu.

  • Něco, co si může váš syn ponechat osobně

Nositelné doplňky jsou skvělými nápady na svatební dary, ale také můžete svému synovi dát něco, co zná jen on, když je nosí. Některé příklady jsou kapesní hodinky nebo parfém.

Může to sloužit jako tajemství mezi vámi a ním a že ho budete vždy milovat. Maminky mohou také zvážit tyto typy dárků, zvláště pokud svého syna dobře znáte s tím, co se mu bude líbit.

Jako dítě je vždy skvělý pocit, když dostanete něco promyšleného, ​​protože to ukazuje, že vás váš rodič skutečně zná osobně. Rodiče si také mohou přečíst, co potřebuje ženich ve svatební den, aby získali další nápady.

  • Personalizované nápady na upomínkové dárky

Pokud jde o dárky ke svatebnímu dni, určitě se dotknete srdce svého syna osobní upomínkou. Myslete na ryté nebo vyšívané předměty, které může použít po svatbě.

Některé příklady jsou personalizované visačky na zavazadla pro jeho líbánky, vyšívané róby nebo ručníky nebo dokonce kapesník se vzkazem. Můžete také zvážit personalizované domácí předměty, jako jsou hrnky, příbory nebo displeje.

Tyto dárky můžete dát na oslavě po svatbě. Pokud není čas na setkání, můžete dokonce svého syna překvapit těmito dárky, jakmile dorazí domů.

Dávám svému synovi svatební dar?

Neexistují žádná pravidla, která by stanovila, že rodiče musí dát svému synovi svatební dar. Koneckonců, je pravděpodobnější, že jste svému synovi a jeho budoucí manželce dali peněžní dar nebo finanční pomoc na jejich svatbu nebo líbánky.

Rodiče však často využívají svatbu jako ideální čas k předání dědictví svým dětem. Například tatínkové mohou dát ženichovi hodinky, které jim předtím věnovali jejich otcové, nebo maminky mohou mít něco přizpůsobeného jako kravatu vyrobenou z materiálu, který má také sentimentální hodnotu.

Bez ohledu na to je volba na vás, pokud chcete dát svému synovi svatební dar. Na čem záleží, je, že mu z celého srdce dáváte něco, abyste mu ukázali svou lásku a podporu.

Jaký svatební dar pro syna a manželku mohu dát?

  • Některé části svatby (např. catering, kapela, oblečení ženicha a nevěsty, svatební fotografie nebo videa)
  • Výlet na líbánky nebo cestovní balíček
  • Domácí spotřebiče nebo předměty

Kolik peněz by měli dát rodiče ženicha jako svatební dar?

Pokud jde o peníze, které dávají rodiče ženicha jako svatební dar, není stanovena žádná částka jako u jiných peněžních darů. V závislosti na vaší kapacitě můžete také zvážit svůj příspěvek na svatební náklady jako dárek nebo věnovat samostatnou hotovost či šek.

Pokud jste schopni uhradit jen nějaké svatební výdaje, jak to tradičně dělají rodiče ženicha, počítejte s tím, že zaplatíte za obřadníka, povolení k sňatku, zkušební večeři, květiny, dopravu a ubytování pro mládence, alkohol a líbánky.

Zde je návod, jak v případě potřeby napsat šek na svatbu.

Závěr

A to je vše! Právě jste se dozvěděli, co dát svému synovi v den svatby, včetně karaf, baněk, manžetových knoflíčků, kravat, šperků nebo dokonce dědictví a personalizovaných upomínek.

Hlavním přínosem je, že svému synovi dáte něco, co mu připomene, že tu pro něj vždy jste a že ho budete vždy milovat. Na ceně dárku nezáleží, protože jde pouze o speciální položku, díky které se váš syn bude cítit milován a zapamatován.