Co dát do svatební matriky, pokud už spolu žijete

Zde jsou čtyři nápady, co dát do svatební matriky, pokud už spolu žijete. Tento článek by vás měl naučit, jak vytvořit registr, pokud již spolu žijete, abyste zajistili, že budete dostávat věci, které budete určitě potřebovat.

To také slouží jako průvodce etiketou, abyste vytvořili vkusný seznam nejen s věcmi, které si vy a váš partner přejete dát do svatební matriky, ale také pro flexibilitu s rozpočty hostů. A pokud jste ten, kdo kupuje dárky a pár neměl registr, přečtěte si nejlepší nápady na svatební dárky pro pár, který už spolu žije.

Co bychom měli dát do svatební matriky, když už spolu žijeme?

Náhrady bydlení jako dárky pro pár, který spolu již žije

Pokud si nejste jisti, co si zapsat do registru, náhrady domů budou skvělými nápady na svatební dary pro páry, které již spolu žijí. Podívejte se ve svém obytném prostoru na položky a spotřebiče, které potřebují výměnu.

Vy a váš manžel můžete také uvést položky kolem domu, které jsou rozbité nebo chybí. Například některé domácí spotřebiče, které jsou náchylné k opotřebení kvůli každodennímu používání, zahrnují matraci, jídelní nádobí, kávovar, kuchyňské náčiní, závěsy, ručníky, zrcadla, žehličku, pračku, myčku a vysavač, abychom jmenovali alespoň některé. .

Možná budete chtít vyměnit některé spotřebiče za jinou značku nebo model. Jen se ujistěte, že nabízíte širokou škálu možností a zvažte rozpočet svých hostů.

Nápady na upgrade domácí položky

Kromě výměny stávajících domácích předmětů za nové můžete chtít upgradovat své základní spotřebiče a předměty speciálními modely. Společné bydlení vám opět umožní uvědomit si, jaké vlastnosti můžete na určitých předmětech ocenit.

Možná existuje model trouby s cennými funkcemi pro vás a vaše partnerské kuchařské návyky? Váš životní styl může také potřebovat speciální čisticí zařízení kvůli vašemu životnímu stylu.

Předpokládejme, že už spolu žijete značnou dobu. V takovém případě by mělo být snadné určit, jaké upgrady nebo speciální zařízení můžete použít ke zlepšení svých každodenních životních podmínek.

Fondujte na zážitky jako dárky namísto předmětů

Očekává se, že do tradičního svatebního registru můžete zahrnout pouze položky a věci. Ale pro někoho, kdo již žije společně se svým partnerem, můžete místo toho ocenit svatební pokladní registr.

Peněžní dary můžete použít k rozpočtu na svatbu, svatební cestu nebo jiné výdaje před a po svatbě. Vybrané peníze mohou dokonce pomoci vašim budoucím schůzkám nebo párům, které mají také děti, na výdaje svých dětí.

Pokud budete svatební dary využívat pro potřeby svatby, přečtěte si, kdy se registrovat na svatební dary, abyste svým hostům pomohli vědět, kdy vám mají dary poslat

Budoucí potřeby pro pár, který spolu žije

Kromě finančních zkušeností může svatební registr v hotovosti pomoci s vašimi budoucími potřebami, a to nejen před a bezprostředně po svatbě. Je pravděpodobné, že páry, které spolu žijí, budou pohodlně diskutovat o budoucích ujednáních a očekáváních ještě před svatbou.

Možná s partnerem uvažujete o koupi nového domu, pořízení většího bytu, přestěhování do jiného města nebo dokonce o koupi jiného auta. Vaši svatebčané jistě ocení, že budou součástí této budoucnosti, a dokonce jim můžete napsat děkovné karty osobněji.

V dnešní době můžete o dárkové karty vkusně požádat i na stránkách matriky.

Co byste neměli zapisovat do svatebního registru, pokud spolu již žijete?

Existuje několik nápadů na svatební dary pro páry, které spolu žijí. Přesto musíte při vytváření svatebního registru udržovat třídu.

Nepožadujte například osobní věci, jako jsou telefony nebo drahé věci, které jsou v současnosti trendy. Berte ohled na finanční možnosti svých hostů, protože společné bydlení není omluvou pro velmi drahé svatební dary.

Neměli byste také zahrnovat žádné položky, které nepotřebujete, nemáte v úmyslu vrátit nebo dát jinému páru. Je pravděpodobné, že dárce o nich bude vědět, což může způsobit nedorozumění a zraněné city.

Měli by mít starší páry svatební matriku?

Některé páry spolu žijí dlouhou dobu a později se místo toho vezmou. Takže pokud jste starý pár, vězte, že stále můžete mít svatební matriku, i když už spolu žijete mnoho let.

Mít svatební matriku není nezdvořilé a je nepravděpodobné, že by svatební hosté uvažovali o vaší žádosti se zlým úmyslem. Vždy se můžete porozhlédnout po svém domě po věcech, které potřebujete, nebo požádat o registr peněžních fondů pro data nebo cesty.

Co dáte do svatební matriky, když nemáte dům?

I když spolu žijete, stále je možné, že nevlastníte domov. Místo toho můžete být v pronájmu nebo bydlet u svých rodičů. Jak již bylo řečeno, praktickou úvahou je požádat o peněžní dary na financování svého budoucího domova.

Závěr

A to je vše! Právě jsme se naučili, co zapsat do svatebního registru, pokud už spolu žijete: výměny domů, upgrady předmětů, peněžní dary a budoucí fondy.

Jen dodržujte správnou etiketu a nepožadujte drahé dárky. Místo toho proberte, jaké položky budete potřebovat, a nastavte si s partnerem rozumný svatební registr.