Co by měla babička nosit na svatbu příklady

Pokud si nejste jisti, co by měla babička nosit na svatbu, zvažte čtyři pokyny. Zajistíme, aby to, co má babička na sobě, odpovídalo formálnosti akce, aby byla odlišitelná od ostatních hostů a aby se cítila pohodlně.

Dále uvedeme příklady konkrétních outfitů, které vaší babičce dají nápady, ať už jste nevěsta nebo ženich. Nakonec si prosím projděte náš blog, kde najdete konkrétní pokyny k oblečení, jako například to, co by si měla vzít matka nevěsty na svatbu na pláži.

Co by si měla vzít babička na svatbu: Pokyny pro oblečení a etiketu

Ideální pro mobilitu a pohodlí babiček

Jedním z kritických faktorů, abyste věděli, co by měla babička nosit, je pohodlí. Ať už se jedná o šaty nebo jakýkoli kus oblečení, svatební outfit by měl být vždy ideální pro pohodlí vaší babičky.

Začněte nakupováním pro svou babičku, abyste se ujistili, že oblečení, které dostane, bude mít správnou velikost. Například, pokud se jedná o šaty, jejich délka by neměla být příliš dlouhá, aby na ně mohla šlápnout při chůzi, pokud je také součástí svatebního průvodu.

Můžete se také zeptat své babičky na oblečení, které chce nosit. Pokud se například cítí pohodlněji a méně omezeně ve volných kalhotách a vzdušné halence, můžete ji nasměrovat, jaká barva nebo styl se k tématu svatby hodí.

Oblečení ovlivněné tématem svatby

Poté, co se ujistíte, že její oblečení je pohodlné a ideální pro mobilitu, měla by vaše babička stále nosit něco, co odpovídá svatebnímu tématu. Je blízkým rodinným příslušníkem, takže její oblečení by mělo doplňovat svatební téma, ale také by nemělo vypadat, že je pravidelným hostem.

Mějte na paměti formálnost vaší svatby, ať už se jedná o semiformální nebo černou kravatu, pak obecné téma, které může být tradiční, romantické nebo rustikální. Svatební barevnou paletu můžete také využít, když budete pomáhat babičce při sestavování outfitu.

Také si můžete popovídat s partnerem, takže vaše babičky mají trochu podobný outfit.

Vhodný styl pro svatební místo

V souvislosti s prvními dvěma pokyny o tom, co by si měla babička vzít na svatbu, dalším faktorem je zajistit, aby její oblečení vyhovovalo místu svatby. Například některá svatební místa mohou vyžadovat, aby si hosté oblékli něco formálního.

Místo svatby může být dokonce konzervativní a všechny ženské hosty musí pokrývat určité části těla. Pokud má vaše babička pocit, že nemůže pohodlně dýchat s bundou na zakrytí, naveďte ji, jak nosit šátek na svatbu.

Nakonec zvažte, zda celkový oděv vaší babičky bude pro danou lokalitu pohodlný. Například na plážových svatbách nechte svou babičku nosit sandály nebo ploché boty, abyste se vyhnuli bezpečnostním rizikům při chůzi v písku.

Chcete-li ploché boty sladit s jakýmkoliv typem svatby, zde jsou tipy, jak nosit ploché boty na svatbu.

Pohodlné pro svatební sezónu a čas

Vaše babička potřebuje mít na sobě něco vhodného pro roční období a čas svatby. Místo konání není jediným faktorem pro pohodlí a etiketu, bez ohledu na věk hosta.

Vezměte si jako příklad letní sezónu. Pokud se svatba bude konat v létě, ujistěte se, že vaše babička nosí něco prodyšného a světlé barvy, aby jí nebylo příliš horko.

Čas svatby pak ovlivňuje i etiketu babiček na svatbě. Očekává se například, že večerní svatba bude formální, takže řekněte své babičce, aby si vzala něco vhodného, ​​nebo jí pomozte obléknout její poloneformální oblečení.

Příklady svatebního oblečení pro babičky nevěsty a ženicha

Zde je několik nápadů, co si babičky mohou obléci na svatbu, ale nezapomeňte je upravit a upravit podle čtyř diskutovaných faktorů:

 • Šaty v délce čaje
 • Šaty po kotníky
 • Souborové šaty
 • A-čkové šaty se sakem
 • Splývavá halenka a dlouhá sukně
 • Halenka s dlouhým rukávem a kalhoty volného střihu
 • kardigan/kimono a kalhoty s rovnými nohavicemi
 • Lodičky na nízkém podpatku
 • Ozdobené byty
 • Obléklé sandály
 • Šála
 • Broš
 • Jemné šperky (např. lehké a malé náhrdelníky a náušnice)
 • Spojka
 • Peněženka

Jakou barvu by si měla vzít babička nevěsty na svatbu?

Mezi nejlepší barvy pro babičky, ať už je to babička ženicha nebo nevěsty, patří zaprášené a pastelové odstíny růžové, modré nebo zelené.

Měla by si babička vzít na svatbu černé?

Babička může nosit černou na svatbu, protože černá se hodí na formální a black-tie akce. Pokud se jedná o večerní svatbu, vaše babička může nosit černé šaty s dlouhým rukávem.

Může mít matka nevěsty a babičky stejnou barvu?

Babička a matka nevěsty mohou nosit stejnou barvu. Jejich styly oblékání pak mohou být podobné, ale ne jejich přesné kopie.

Měla by babička nevěsty nosit stejnou barvu jako družičky?

Oblečení svatební hostiny by mělo spolu souviset, ale přesto chcete, aby byla vaše babička odlišitelná, takže její oblečení může mít stejnou barevnou paletu jako družičky, ale ve stylu, který vyhovuje jejímu pohodlí.

Závěr

A to je vše! Zjistili jsme, co by měla babička nosit na svatbu, když jsme při vytváření outfitu dbali na její pohodlí, svatební téma, místo, roční období a téma.

Můžete použít i barvy ovlivněné tím, co nosí družičky nebo maminky na svatbě. Klíčem je, aby byla vaše babička odlišitelná od běžných hostů, ale stejně jako ostatní hosté v oblečení, které je stále nenápadné a elegantní.