7 snadných kroků, jak zavěsit světla za závěsy

Vytvořit DIY projekt závěsných světel za závěsy je jako rozhodnout se číst dobrodružný román sami. Chcete-li ohodnotit úroveň obtížnosti tohoto DIY projektu, měli byste být dospělí a znát základy elektroinstalačního příslušenství, ne jako elektrikář, aby to bylo úžasné.

Tento článek vás provede jednoduchým krokem krok za krokem, jak zavěsit světla za závěsy. Můžete začít zavěšovat světla za závěsy vytvořením zdroje energie pro světla, která chcete použít.

Vyberete si ten, který vám vyhovuje; buď použijete již vyrobené světelné řetězy, nebo se můžete chopit projektu vytvoření světelných řetězců sami, což vám poskytne neomezené přizpůsobení.

Postup krok za krokem, jak zavěsit světla za závěsy

Než začnete, budete muset získat tyto zásoby:

  • Zipový kabel SPT1 nebo SPT2
  • SPT1 nebo SPT2 Inline
  • Zástrčky na zip pro muže a ženy
  • Řezačky drátu nebo ostré čepele
  • String Lights 

Krok č. 1: Vytvořte zdroj energie pro záclonové světlo pomocí drátu na zip a vložených zipových zástrček. Vystřihněte kus z drátu zipu, který měří až na délku vašeho prostoru. Možná budete chtít přidat další délku, aby se vaše světlo mohlo dostat k zásuvce, když pak visí, takže odřízněte kabel zipu a přidejte další nohy.

Krok č. 2: Položte drát rovně, začněte od jednoho konce a přidejte kousky pásky v místě, kde můžete zavěsit světla. Pokud chcete mít mezi světelnými strunami mezeru mezi nohama, nalepte kousek pásky a přidejte nohu podél drátu.

Krok č. 3: Na každou páskovou značku nainstalujte zásuvku na zip.

Krok č. 4: Na jeden konec drátu nainstalujte jednu zástrčku na zip a na druhý konec nainstalujte zástrčku na zip. K tomu nepoužívejte vložené zástrčky; to znamená, že drát by měl jít dovnitř pouze z jednoho konce a nesmí vycházet přes druhý konec zástrčky.

Krok č. 5: Při připojování se ujistěte, že jste otestovali každý z vložených zipů. Udělejte to zapojením jedné sady světel, abyste zjistili, zda je na zástrčce dostatečně dobré připojení. Vezměte prosím na vědomí, že musíte odpojit kabel, poté můžete přidat všechny nové zástrčky.

Krok č. 6: Nainstalujte zdroj napájení na povrch, na který zavěšujete světla. Pomocí stahovacích pásků se můžete připevnit k jakékoli kovové tyči markýzy, která je poměrně pevná.

Pokud místo, kde budete závěsy zavěšovat, nemá přirozenou strukturovanou podpěru pro zavěšení drátu, měli byste zvážit vyříznutí jakéhokoli kusu dřeva o požadované délce nebo si pořiďte kovovou tyč, která by byla schopna poskytnout dostatečnou oporu pro váhu vašeho drátu. , zástrčky a pro když zavěsíte řetězová světla.

Krok č. 7: Nyní můžete zapojit světelné řetězy! Posledním krokem, jak zavěsit světla za závěsy, je pověsit je! Zde si můžete vybrat, co chcete pro sebe.

Možná budete chtít získat již vyrobené světelné řetězy nebo si jeden vyrobit sami. Ať tak či onak, je čas to rozsvítit! Můžete však chtít použít více obřích žárovek nebo si vyrobit vlastní barvy záclonových světel, vše podle vašeho vkusu.

Jak zavěsíte průhledné závěsy se světly?

Jednoduše zavěste provázková světla na záclonové tyče, které jsou nejblíže vašemu oknu. Pověste své průsvitné závěsy na silnici blíž k němu a je to.

Která světla fungují nejlépe, jak zavěsit světla za závěsy?

Řetězová světla jsou nejlepší a nejpoužívanější svítidla, která používáte k výzdobě vašeho domova během dovolené, ale jsou také užitečná, když potřebujete měkká světla za závěsy v místnostech vašeho domova.

Tato světla zavěsíte ze stropu dolů za závěsy, abyste získali další vlastní design, který je zábavnější a zároveň prosvětlí váš prostor.

Existuje několik různých vzorů řetězových světel, které můžete vyzkoušet za závěsy, jako je jednoduchý obrys, klikatý nebo tradiční nástěnný design. Jakmile budete hotovi se zavěšenými řetězovými světly za závěsy, nemůžete si pomoci, ale užijte si pohodu.

Jak zavěsíte stropní svítidla na závěsy?

Nainstalujte závěsové háčky kolem okraje stropu v intervalu 2 stopy (61 cm). Použijte háčky na kabely opatřené lepicí páskou, které zabrání poškození stropu při zavěšování svítidel.

Odtrhněte podložku z háčků a přitlačte na strop. Podržte asi 30 sekund, dokud si nebudete jisti, že je zajištěn. Pokračujte umístěním háčků kolem stropu ve vaší místnosti v intervalech asi 2 stop nebo 24 palců.

Závěr

Možná máte některý z těchto dvou důvodů, proč chcete vědět, jak zavěsit světla za závěsy. Jsou to nejneuvěřitelnější a nejpřímější funkce, díky kterým bude váš domov krásnější.

Za prvé, možná budete chtít zavěsit závěsová světla za závěsy, aby váš prostor působil útulně s nepřímým světlem.

Závěsná světla za závěsy mohou také sloužit jako pozadí pro vaše obrázky, ať už pořádáte párty nebo jen setkání přátel.