7 jednoduchých kroků, jak swagovat záclony

Na rozdíl od jiných závěsů jsou závěsy Swag atraktivní a chytlavé, zejména v obývacím pokoji. Proč se pak lidé učí, jak natahovat záclony? Jednoduše proto, že chtějí víc!

Přejí si okořenit svůj interiér a přidat extra krásu do svého obývacího pokoje a ložnice, aby byly výjimečné. Jak natáhnout záclony je něco, co se může odvážit a úspěšně vyjít každý, kdo je velmi připraven.

Co požadujete, abyste mohli zavěsit záclony?

Potřebujete materiály, například materiály na závěsy, jehly, nitě, šicí stroj, žebřík, nůžky a špendlíky. Udělejte si trochu času a postupujte podle níže uvedených kroků a naučíte se, jak natahovat záclony.

Kroky na pěchování závěsů 

Krok č. 1: Zpřístupněte závěsy, které mají být spláchnuty 

Tento krok je prvním krokem, který je třeba udělat. Pamatujte si, že se učíme, jak natahovat závěsy. Proto si musíte připravit závěsy, které potřebujete natáhnout. V závislosti na typu materiálu závěsů je vhodné pořídit si lehký materiál, abyste zajistili krásný výsledek.

Bude rozdíl v použití silného materiálu jako záclony a použití lehkého materiálu jako lupu než v použití světelných záclon a použití tlustého materiálu jako lupu. Používáte první, protože swag vytváříte swag s lehkým materiálem.

Krok č. 2: Vezměte rozměry oken a materiálů 

Bez tohoto kroku neexistuje způsob, jak získat správné parametry, ani abyste věděli, kde můžete své swagy opravit. Změřte si proto délku oken, kam umístíte závěsy.

Změřte délku závěsů. Dále změřte délku a šířku lupu a uchovejte tyto záznamy nedotčené, protože budou brzy použity.

Krok č. 3: Umístěte závěsy na rovnou desku

Nezapomeňte, že na záclonách jsme ještě nic nedělali. Položte závěsy na rovný hladký povrch a dejte kolíky vedle sebe. Pořiďte si také materiály, které použijete na navlékání závěsů vedle sebe.

Krok č. 4: Složte záclony a ujistěte se, že jsou v přesné vzdálenosti 

Jakmile jsou materiály na lupy připraveny, zařaďte závěsy a ujistěte se, že použijete stejnou vzdálenost pro vše, co jste udělali. Tento proces má zajistit, aby vaše práce vypadala bezvadně a atraktivně.

Krok #5: Opravte lupy mezi záhyby 

V tomto kroku vezmeme tvar lupu. Protože jsou záhyby připravené, vezměte si ten lup a zafixujte je mezi záhyby. Vzdálenost mezi dvěma záhyby by neměla být větší než 3 cm.

Swagy připevníte k závěsu pomocí špendlíků. Než dokončíte tento krok, přejděte k další fázi.

Krok č. 6: Připravte si šicí stroj a šicí materiály

Uchylte se k šicímu stroji, nebo v případě, že nemáte, nepropadejte panice! Získejte nit, předejte ji jehle a mějte ji připravenou. Buďte v tomto kroku velmi opatrní, protože oprava jakýchkoli chyb, které zde uděláte, bude trvat několik hodin.

Krok č. 7: Dokončete kontrolu, zda se nevyskytují chyby, a vyčistěte hrubé okraje záclon a žmolků

Tento krok je konečným krokem. Na vašich záclonách jsou žmolky a vy pak hledáte chyby v rozměrech, záhyby na záclonách, hrubé hrany a šev.

Jakmile dokončíte tento krok, zkuste zavěsit napnuté závěsy, abyste mohli ocenit svou dobrou práci.

Jaký je cíl přidávání lupů na záclony?

Jak jsem již řekl dříve, napnuté záclony vypadají atraktivněji než obyčejné záclony, které nemají nic přidaného. V dnešní době lidé nejdou jen po tom, co si mohou dovolit, ale po tom, co bude pozoruhodné. Nákup kovaných záclon není tak levný jako obyčejné záclony.

Vzhledem k tomu, jak vyrábíte swag záclony, vypadají exotičtěji. Proto jste věděli, že to dokážete. Připravte si materiály, postupujte podle výše uvedených kroků a dostanete se do bodu, kdy nebudete moci litovat, proč jste zkusili něco nového.

Kde mohou být záclony spláchnuty?

Často se mě lidé na tuto otázku ptají, aby si byli jisti, s čím chtějí začít. Je dobře, že ses zeptal. No, neexistuje žádné tak dokonalé místo, společnost nebo odvětví, kde můžete zatahovat závěsy.

Samozřejmostí by měla být velká a široká místnost pro ty, kteří jsou opravdu do výroby, kde jsou k dispozici všechny materiály a prostor.

Potřebujete pouze prostor, materiál a postupujte podle výše uvedených kroků, jak navléknout záclony, abyste si pro sebe pořídili dobrý swap záclon.

Závěr 

Jak jste viděli, jak natáhnout záclony je jedna věc, kterou byste měli vyzkoušet. Jakmile budete mít záclony, můžete navštívit sekáče a pořídit si okamžitě lehký látkový materiál, který můžete přidat do svých záclon, aby vypadaly velmi odlišně, a co je nejdůležitější, exoticky.

Náklady na nákup nových kácených závěsů jsou drahé, takže raději ušetříte trochu dolarů a svůj čas a pustíte se do podnikání, a s výše uvedenými kroky vím, že získáte perfektní zkroucený závěs.