5 rychlých kroků, jak zavěsit závěsy na kovové dveře

Už jste někdy viděli nějaké zkrášlené kovové dveře bez závěsů? Jak zavěsit závěsy na kovové dveře je jednou z nejjednodušších věcí. Chcete-li začít, potřebujete potřebné materiály a poté postupujte podle níže uvedených kroků.

Mezi materiály potřebné pro zavěšení závěsů na kovové dveře patří; závěsné háčky, magnetické záclonové tyče, žebříky, měřicí pásky, závěsy a nůžky.

Kroky na zavěšení závěsů na kovových dveřích 

Krok č. 1: Změřte rozměry kovových dveří

Získejte měření délky a šířky kovových dveří, abyste se ujistili, jak dlouhé budou záclony a jak široká záclona zakryje dveře. Díky těmto měřením budete znát přesnou délku závěsů, které budete věšet.

Krok č. 2: Připevněte závěsné háčky k závěsům

V závislosti na typu dostupných závěsů připevněte závěsné háčky k závěsu. Závěsný hák je místo, kam protáhnete záclonové tyče.

Krok č. 3: Připravte si tyče na magnetické záclony

Vzhledem k tomu, že se jedná o kovové dveře, je použito použití magnetických záclonových tyčí. Není potřeba pořizovat kotvu, kam budete garnýže fixovat. Tyče jsou magnetické. Jakmile je opraveno, zůstaňte tam, kde jste jej opravili.

Krok č. 4: Upevněte závěsy pomocí magnetických tyčí 

Připevníte závěsy na tyče a přiblížíte je ke kovovým dveřím. Připravte si žebřík na výstup ve výšce, do které umístíte závěsy.

Krok č. 5: Zavěste závěsy 

Záclony upevněné na záclonové tyče se umístí na dveře, které si namapujete. V závislosti na typu záclon protáhnete záclonovou tyč přes háčky. Slouží jako kotva, zatímco magnetické záclonové tyče kotvu nevyžadují, jak je vidět na obrázku níže.

Je důležité věšet záclony na kov?

Rozhodně ano! Na obrázku výše můžeme odvodit, že závěsy stíní proti slunečnímu záření a zajišťují ventilaci maličkého prostoru. Podstatou stavby domu je být pohodlný. Závěsné závěsy jsou proto jednou z vlastností, díky kterým se budete cítit pohodlně.

Jak zavěsit závěsy na kovové dveře je velmi snadné. Můžete ho udržovat, protože je to závěsný materiál, který můžete prát.

Tyto závěsy zavěšené na kovových dveřích jsou prvním místem pozornosti, když se dostanete na práh lidí. Pohled zvenčí umožní nahlédnout, jak bude vypadat interiér. Pomůže vám to vědět, jak se utěšit.

Jaká je cena zavěšení záclon na kovových dveřích?

Náklady na zavěšení závěsů na kovové dveře nejsou tak vysoké. 30 dolarů nebo méně vám může získat perfektní závěs pro potěšení z výhledu a možná 40 dolarů za další různé materiály, které budete potřebovat. 80 dolarů vám bude stačit na instalaci závěsů na kovové dveře.

Jakmile se vám podaří postavit dům a nainstalovat kovové dveře, pak pověšení závěsů nebude velký problém. Připravte si materiály a postupujte podle kroků, jak pečlivě nainstalovat závěsy na kovové dveře.

Který z používání závěsných háčků a magnetických závěsových tyčí je nejpreferovanější?

Jak zavěsit závěsy na kovové dveře je velmi snadné a zároveň může být obtížné v závislosti na znalostech, které máte. Většina lidí používá závěsné háčky, protože je to přímočařejší.

Jediný požadovaný materiál jsou háčky a závěsy. Když jsou tyto hotové, můžete se pohodlně usadit a upevnit háčky na závěsy a protáhnout tyče závěsy a zavěsit.

Magnetické záclonové tyče jsou vyrobeny z magnetů a jejich upevnění vyžaduje odborníka. Je atraktivnější použít magnetické záclonové tyče, ale je méně používané, protože většina lidí nerozumí jeho krokům.

Je spíše dobré být na bezpečnější straně a stále dostat to, co chcete, než se pouštět do něčeho, o čem si nejste jisti, že je správné.

Jak dlouho necháte zavěšené závěsy na kovových dveřích?

Výběr je na vás. Je nezbytné koupit odolnou tkaninu na závěsy, aby nějakou dobu vydržela. Protože absorbuje sluneční světlo a dokonce i extrémní chlad, je náchylný k rychlému stárnutí.

Kupte si proto silnou tkaninu, která v podstatě dokáže absorbovat sluneční světlo a po vyprání stále vypadá jako nová. Někteří lidé opouštějí svůj na rok a vyměňují závěsy. Nejvýše by ale měla zůstat dva roky. Po dvou letech je dost starý na to, aby se dal změnit.

Závěr 

Záclony jsou hlavní výzdobou interiéru, která je považována za každou jinou nemovitost, protože je vidět jak v domě, tak mimo něj. Jak zavěsit závěsy na kovové dveře, jak jsme popsali dříve, není přitažené za vlasy.

Pokud jste ochotni vyměnit závěsy na vašich kovových dveřích, protože jsou staré nebo protože chcete nové, připravte si závěsy, připravte další vybavení a začněte pracovat. Postupujte podle kroků, jak zavěsit závěsy na kovové dveře a získat fantastický vzhled na vašich kovových dveřích a možná i oknech.