4 snadné a jednoduché kroky, jak vyrobit závěsy na patrovou postel

Nikdo není nadšený z kolejí a jsou to otravné palandy. Ale pomocí závěsů, háčků a tyčí můžete tento nepříjemný prostor proměnit ve velmi útulný koutek, kde se můžete po dlouhém dni ochladit.

Jen vydržte, když vám ukážu, jak vyrobit závěsy na patrovou postel. Tyto kroky promění váš pokoj v hrad, stejně jako já svůj.

Patrové postele mohou být velmi nepříjemné, od výměny matrace až po vypadávání dětí z ní. Pozdě jsem zjistil, že ve skutečnosti nejsou takové, jaké jsem si myslel, že jsou.

Dobrou zprávou však je, že existuje snadný způsob, jak vytvořit tyto dočasné postele velmi osobní a útulné. Můžete to udělat nejen pro děti, ale i pro dospívající a dospělé.

Se správnými znalostmi o výrobě závěsů na patrovou postel můžete z tohoto nepříjemného místa udělat ráj pro vaše děti nebo pro vás.

Závěsy na patrové postele nyní mají velkou hodnotu, od soukromí až po zážitek z kempování. Soukromí můžete zlepšit přidáním závěsů na palandu.

Nedělejte si starosti s tím, jak na to; Ukážu vám, jak vyrobit závěsy na patrovou postel od začátku do konce. Není to žádná velká věda, pokračujte v rolování a dozvíte se vše, co potřebujete vědět, abyste si zkrášlili své palandy.

Postup při výrobě závěsů na patrovou postel

Závěsy na patrovou postel můžete zavěsit několika způsoby. Můžete buď zavěsit jednu dlouhou záclonu na horní palandu a nechat ji stékat dolů přes spodní palandu.

I když vám tato metoda ušetří stres, nedoporučuji ji. Obyvatel spodního lůžka bude nevyhnutelně vždy vyrušován druhou osobou.

Poznámka; Myšlenka přidání těchto závěsů je usnadnit pohyb a činnosti obou cestujících, aniž by rušily druhou osobu.

Nyní, když to získáte, pochopíte, že mít samostatné sady krátkých závěsů je lepší. Zde si také oba obyvatelé mohou vybrat barvu a typ záclon, které potřebují.

S těmito kroky byste měli přesně vědět, jak vyrobit závěsy na patrovou postel bez chyb. Mezi tyto kroky patří:

Krok č. 1; První krok k tomu, jak vyrobit závěsy na patrovou postel pomocí měření. Tento krok je zásadní. Nepředpokládejte, že znáte rozměry. Použijte svůj způsob měření a měření, abyste se vyhnuli plýtvání zdroji a také plýtvání úsilím.

Změřte délku háčků záclonových tyčí, změřte délku záclon a ujistěte se, že s těmito rozměry pracujete. Podnikání kroků vám ušetří spoustu chyb.

Krok č. 2; Připevněte háčky na záclonové tyče k dřevu palandy. Pokud vaše horní lůžko nemá plakáty, můžete je také připevnit ke stropu.

Krok č. 3; nainstalujte záclonové tyče na háčky. Jeden konec prutu připevníte na jeden konec háčku, nyní prut pořádně zasuňte a připevněte na druhý konec háčku.

Krok č. 4; nainstalujte si závěsy. Odstraňte jeden konec tyče, zasuňte závěsy a vyměňte tyč za háček. Nyní upevněte tyč na háčky a upravte si závěsy. Závěsy na patrovou postel jsou připraveny.

Nyní si můžete užívat soukromí. Toto místo také přeměníte na pevnost. Za chvíli vám řeknu jak.

Jak si uděláte doupě na patrové posteli?

Stejně jako vyrobit závěs na patrové posteli, doupě, jinak známé jako pevnost, je nejjednodušší postavit s patrovou postelí.

Zde jsou kroky

Krok č. 1: Pověste přikrývku po čtyřech stranách postelí z horního patra. Můžete dát přednost lehké přikrývce, abyste zajistili, že zůstane v bezpečí.

Krok č. 2: K zajištění této deky použijte hračky, knihy nebo jiné těžké předměty v místnosti.

Krok č. 3: Spodní lůžko je nyní vaším doupětem.

Krok č. 4: Můžete použít polštáře, podušky a přikrývky, aby byl interiér pohodlnější.

Můžete postavit palandu před okno?

Absolutně. Proč ne?

Různí lidé mají různé potřeby.

  • Pokud milujete ranní slunce na své pokožce, měli byste si dát postel před okno. Ušetří vám to stres z pohybu venku za denním přísunem vitamínu D. Můžete ležet na posteli a přijímat přírodní živiny.
  • Pokud chcete, aby vaše palanda byla neustále osvětlena, je to pro vás to nejlepší místo. Váš koutek bude během dne vždy světlý.

Tato poloha má i svou nevýhodu, nadměrné sluneční paprsky vašemu tělu neprospívají. Ale nepropadejte panice. Máme pro vás řešení.

Průhledy nebo tkaničky pověšené přes okno tento problém vyžehlí dlouhou cestou, takže si můžete zajistit svůj oblíbený prostor bez starostí na světě.

Závěr

Nyní nevíte jen to, jak vyrobit závěsy na patrovou postel. Znáte také jiné způsoby, jak přeměnit ten otravný kus nábytku v nádherné místo k pobytu.

Takže pryč od starostí s bydlením na koleji, kdykoli se ocitnete na koleji, přeměňte svou palandu na malý hrad a nechte ostatní slintat nad vaším výtvorem. Doufám, že máš hodnotu. Dejte nám vědět v sekci komentářů. Rádi bychom od vás slyšeli. Uvidíme se jindy.