4 Nejlepší produkt na vodní skvrny pro malování poškozených stropů

Pokud chcete ze své stropní barvy odstranit vodní skvrny, zde je článek o nejlepším přípravku na vodní skvrny pro malování poškozeného stropu. Právě teď je KILZ nejlepším produktem pro poškození laku způsobené skvrnami od vody.

KILZ je základní nátěr, který se používá před nanesením barvy a může blokovat skvrny. Níže jsme napsali některé alternativy k primerům, které jsou přímější při odstraňování skvrn. Tento článek se bude zabývat skvrnami od vody, výrobky pro vodní skvrny na poškození stropních barev a jejich aplikací.

Odkud pocházejí vodní skvrny?

Netěsnosti obvykle způsobují vodní skvrny na stropě. Může to být netěsnost střechy, netěsnost topného zařízení nebo netěsnost potrubí. Změna barvy, kterou vidíte na stropní barvě, je způsobena netěsností, která se odpařila.

Vodní skvrny naznačují potenciálně závažný problém a vyžadují více než přelakování vašeho stropu. Pokud necháte strop potřísněný vodou nekontrolovaně, může nabobtnat a zdeformovat se, což může mít za následek poškození stropní barvy. Může to dokonce strukturálně poškodit váš domov.

Abyste tomu zabránili, musíte zkontrolovat strop, aby zjistil hlavní příčinu vzniku skvrn od vody. V této situaci by vám více prospělo, kdybyste zavolali profesionálního instalatéra.

Jsou skvrny od vody obtížně odstranitelné?

Jak již bylo uvedeno výše, před odstraněním vodních skvrn musíte odstranit jejich hlavní příčinu a poté bude odstranění vodních skvrn z poškozeného nátěru stropu snadné.

Můžete použít produkty, o kterých budeme hovořit níže. K odstranění skvrn od vody můžete použít také bělící roztok. Stále však pravděpodobně budete používat níže uvedené produkty k adekvátnímu zakrytí vodoznaků a natření stropu pro malování.

Kromě toho, pokud chcete ušetřit náklady na opravu a přelakování stropu, zkuste zjistit, zda je poškození vašeho domu způsobené vodou zahrnuto v pojistném krytí. Můžete se obrátit na svého právníka a pojišťovnu a vyjasnit si zásady týkající se vašeho pojištění.

Jaké jsou nyní nejlepší produkty na vodní skvrny na trhu pro poškození laku?

Chcete-li přiměřeně pokrýt a chránit stropní nátěr, musíte zvolit základní nátěr na olejové bázi, který blokuje skvrny a je odolný proti plísním. Musí být na bázi oleje, aby voda nemohla protékat vaším stropem, protože ropa je ve vodě nerozpustná.

Další věc, kterou musíte vzít v úvahu, je barva nebo odstín základního nátěru a musí odpovídat vašemu stávajícímu stropu. Zde jsou nejlepší produkty na vodní skvrny na poškození laku.

1. Kilz

Pokud je poškození vodou rozsáhlé a vyžaduje zvedání těžkých břemen, můžete použít základní nátěr KILZ Restoration . Je na olejové bázi a dokáže odstranit i nejodolnější skvrny.

Můžete však také použít KILZ UPSHOT , protože to blokuje většinu skvrn od vody a také pachy. KILZ UPSHOT můžete použít na povrchy jako sádrokarton a sádra, což znamená, že jej můžete použít i na strop. Je také ve formě aerosolu, takže by bylo snazší jej aplikovat na váš strop.

2. Zinsser

Na odolné skvrny na dřevěném stropě můžete použít Zinsser Cover Stain . Tento produkt však schne příliš dlouho a je obtížné jej vypláchnout.

Zinsser má také aerosolový produkt, který je ideální pro skvrny od vody na vašem stropě, a nazývá se Zinsser Primer Stain Killer Aerosol . Před nanesením druhého nátěru ho musíte nastříkat na strop a nechat zaschnout.

Zinsser’s Bulls Eye 123 Primer Sealer je také mnohými milován, protože dokáže zakrýt a blokovat vodní skvrny a utěsnit MDF.

3. Insta-Gone

Instagone je tekutý sprej podobný bělícímu roztoku, který používáte k odstranění skvrn na stropě. Nechrání váš strop jako základní nátěry Kilz a Zinsser.

Kromě toho, když používáte Instagone, musíte použít masku a brýle, zejména při jejich aplikaci na strop. Důvodem je, že má silný zápach chloru a může být potenciálně škodlivý.

4. Magic Eraser

Stejně jako Instagone, Magic Eraser není základní nátěr, který může blokovat skvrny. Může je však účinně odstranit a snadno se používá. Musíte jej potřít vodou potřísněným povrchem.

Jak používat na skvrny poškozené barvy nátěry vodou lakované

Znovu vám chceme připomenout, že před manipulací s vodní skvrnou stropu poškozeného barvou musíte nejprve opravit netěsnost, která ji způsobila. Poté můžete použít bělící roztok k odstranění skvrn od vody.

Můžete také použít Instagone a nastříkat ho na postižený povrch nebo vydrhnout Magic Eraser na vodou potřísněný povrch. Po odstranění skvrny můžete použít KILZ nebo Zinsser k vyčištění povrchu.

Ať už používáte jejich aerosolové výrobky nebo jejich standardní základní nátěr, před nanesením barvy je nechte zaschnout. Poté by měl váš strop vypadat jako nový.

Závěr

Znát nejlepší produkt na vodní skvrny pro malování poškozeného stropu se může ukázat jako užitečný, když se vám stane další nehoda. Pouze tentokrát se můžete informovaně rozhodnout a vybrat si produkt, který si myslíte, že bude pro vás nejlepší!