4 jednoduché kroky, jak nakreslit miminko zabalené v dece

Ano, nebudu překvapen, když se někdy pokusíte nakreslit dítě zabalené v dece a zjistíte, že tento úkol je náročný, obtížný nebo dokonce nemožný. Nebojte se, nejste sami, pro mnoho lidí včetně talentovaných umělců je tento úkol trochu obtížný, a to je podstatou tohoto zápisu.

Jsem tu, abych vás vedl, jak nakreslit miminko zabalené v dece ve velmi jednoduchých krocích. Vše, co musíte udělat, je dodržet všechny kroky uvedené níže a budete ohromeni výsledkem.

Hádej co? K dosažení dobrého výsledku nemusíte být odborníkem ani renomovaným umělcem. Stačí se řídit mými pokyny a budete schopni nakreslit toto trochu komplikované dílo.

5 snadných kroků, jak nakreslit miminko zabalené v dece

Krok č. 1. Získání materiálů pro kreslení

První věc, kterou musíte udělat, když chcete nakreslit dítě zabalené v dece, je získat všechny potřebné kreslící potřeby. Patří mezi ně váš stojan na kreslení, papír na kreslení, tužka, guma, ořezávátko, pastelky a další kreslicí potřeby, které budete v průběhu kreslení potřebovat.

Jako umělec byste si měli zvyknout na plánování, než začnete kreslit. To znamená promyslet si úkol před vámi, napsat si potřebné nástroje potřebné k dokončení úkolu a poté se ujistit, že je vše připraveno, než začnete kreslit.

Krok č. 2. Načrtněte svůj výkres

Dále si na výkresovém listu vytvořte obrys místa, kde chcete na papír kreslit. Musíte použít pravítko k vytvoření dvou svislých čar na dvou stranách a dvou vodorovných čar v horní a dolní části listu. To vám dá duševní zaměření na to, kam umístit dítě, když začnete kreslit.

Krok č. 3. Začněte kreslit

Dále vytvořte kulatý tvar na horní straně obrysu, který jste vytvořili, tento kulatý tvar je hlava dítěte a hlavu dokončíme, jak postupujeme v našem kreslení. Musíte to nakreslit pomocí velmi ostré tužky. Doufám, že si užíváte flow?

Další věc, kterou musíte udělat, je dotvořit kulatý tvar, který jste vytvořili v posledním kroku, do obličeje dítěte. Přemýšlíte, jak se to dá udělat? Není to těžké, nakreslete oči, nos a ústa a pak zapojte uši.

Když to uděláte, představte si dítě a snažte se, aby obličej vypadal jako obličej dítěte. V této fázi musíte být opatrní a zajistit, aby obličej dítěte, který kreslíte, byl podobný obličeji dítěte.

Poté, co to uděláte, musíte nakreslit vlasy dítěte. K zobrazení tohoto efektu musíte použít tmavou tužku. Vlásky by měly být nakresleny tak, aby bylo vidět, že vlásky jsou trochu kudrnaté, jako víme u miminka. To by podle mě nemělo být těžké!

Nyní je čas nakreslit náčrt pro deku. Chcete-li to nakreslit, stačí vytvořit nepravidelný válcový tvar kolem nakreslené „hlavičky dítěte“. Délka tohoto náčrtu závisí na tom, jak dlouho chcete, aby přikrývka vypadala.

Krok č. 4. Proveďte konečné úpravy kresby

Dále vytvořte návrh, aby kresba vypadala realisticky. Musíte to nakreslit tak, aby to vypadalo, jako by bylo dítě zakryté přikrývkou kromě hlavy. Poté můžete svůj obraz aplikovat pomocí pastelek.

Barva, kterou použijete, závisí na typu přikrývky, kterou chcete nakreslit. Pokud budete postupovat podle všech mých kroků, měli byste dosáhnout něčeho podobného

Jak vylepšit kresbu

Máte vášeň pro kreslení, ale často je pro vás obtížné kreslit? Je vaše kresba vždy špatná a cítíte se po každé své kresbě zklamaný? Nebojte se, jsem tu, abych vám pomohl. V této části se s vámi podělím o některé kroky, které můžete podniknout ke zlepšení své kresby.

Krok č. 1: Více procvičte

Čím více kreslíte, tím jistější jste v kreslení a tím lepšího výsledku časem dosáhnete.

Krok č. 2: Prostudujte si kresby jiných lidí

Díky tomu můžete pochopit, jak používali čáry a tvary. To vám velmi pomůže.

Krok č. 3: Zúčastněte se kurzu

Existuje spousta dobrých kurzů kreslení. Můžete se přihlásit do jednoho a oprášit své kreslířské dovednosti.

Závěr

Mnoho lidí věří, že kreslení je talent daný několika vybraným, ale já tomu nevěřím. Věřím, že každý umí dobře kreslit a kreslit s dostatkem cviku a odhodlání. Podívali jsme se na to, jak nakreslit dítě zabalené v dece.

Dříve to může vypadat jako těžký úkol, ale vím, že to teď zvládneš. Vše, co musíte udělat, je postupovat podle výše uvedených kroků a dospějete k něčemu ještě lepšímu, než co zde máme.

Takže jste se přečtením tohoto zápisu naučili, jak nakreslit dítě zabalené v dece? Pokud ano, dejte mi vědět komentářem do pole pro komentáře níže.