Jak zakrýt klimatizaci ve zdi? 6 jednoduchých způsobů!

Chcete, aby byl váš AC méně viditelný, a tak jste si položili otázku „jak zakrýt klimatizaci ve zdi“? Existuje asi šest běžných způsobů a dalších životních hacků, které můžete použít k maskování vašeho AC do zdi.

Pokud máte okenní klimatizaci, můžeme také představit některé způsoby, jak ji zakrýt na vnější straně. Řezání díry do zdi někdy není čisté a dokonalé.

Jsou tam praskliny a drsné povrchy a vy nemáte čas je opravovat.

Ale nebojte se, protože jsme tu, abychom vám usnadnili život a zlepšili váš domov. Takže zůstaňte naladěni!

Kreativní způsoby, jak skrýt jednotku střídavého proudu

Navzdory cíli, aby se maskovali do naší zdi, musíme stále brát v úvahu některé faktory, jako je ventilace a proudění vzduchu.

Tyto dva jsou nesmírně důležité. Máte možnost, aby byly vaše kryty odnímatelné nebo trvale připevněné ke zdi. Pokud však chcete, aby byl trvalý, měl by umožňovat nepřetržité proudění vzduchu.

Ale pokud jde o snímatelné AC kryty, můžete být s designem kreativnější. Měli bychom přejít k věci. Proto zde uvádíme několik návrhů, jak zakrýt klimatizaci ve zdi.

Způsob č. 1. Vestavěná zásuvka

Tato možnost je nejběžnějším způsobem, jak skrýt AC. Někdy se však ukáže, že jde o multifunkční zásuvku s jiným úložištěm, a to nejen pro váš AC.

Někteří dávají přednost úplnému zakrytí svých jednotek, proto do svých zásuvek vkládají dveře. Ale stále to musí otevřít, pokud chtějí použít svůj AC, aby nechal vzduch difundovat do místnosti.

Způsob č. 2. Zakrytí dřeva

Dřevěné kryty nejsou trvalé a můžete s nimi být kreativní. Můžete například použít dekorativní látku nebo papír na pokrytí jedné strany dřeva.

Strana, která bude pro vás viditelná a stane se kontrastem vaší zdi. Nebo můžete malovat na plátno a sešít je na dřevo. A přímo jej zasunete zpět do nebo ze své AC jednotky.

Způsob č. 3. Nástěnný panel

Nástěnné panely jsou v dnešní době populární, protože mohou být užitečné pro domácí dekorace. A má různé vzory a vzory. Je také vyroben z různých materiálů, jako je dřevo, kov a další, díky čemuž jsou jedinečné.

Máte možnost, aby byl panel menší, stačí pokrýt vaši jednotku. Nebo si koupíte celý produkt a připevníte ho na zeď.

Způsob č. 4. Plovoucí police

Tento návrh bude fungovat jako vaše vestavěná zásuvka nebo skříň. Ale to je delší a může uložit více výrobků pro domácnost nebo jiné minimální dekorace.

Můžete to umístit nad čelo postele a jedna část by měla obsahovat AC. A stále máte spoustu místa na umístění některých rostlin nebo rámečků obrázků.

Způsob č. 5. Pre-made LG cover art

Věděli jste, že společnost LG prodává předem připravené kryty pro vaše nástěnné klimatizace? Ano, mají a mají také různé designy, které vyhovují vašemu interiéru.

Poté, co máte nainstalovaný AC, můžete si vybrat design s přesnou velikostí pro váš typ AC a připojit ho.

Způsob č. 6. Opona

Tato možnost nečiní váš AC neviditelným, ale může přispět k designu vašeho pokoje. A také si můžete vybrat libovolnou barvu záclony a látku, která se vám líbí.

Pokud však zvolíte silnější, měli byste jej posunout na stranu, což umožní efektivní proudění vzduchu. Ale jste dobří, pokud máte tenčí látky.

Kryje další části vaší jednotky

Některé jednotky AC mají dvě součásti, pokud se jedná o dělený systém. Nebo je připojen k otvoru ve vaší zdi a vy ho nechcete zviditelnit. Jedna z těchto možností je také pro vnější stranu nebo venkovní jednotku vašeho AC. Takže pokračujte ve čtení.

Možnost č. 1. Dřevěný plot

Tato myšlenka by vypadala přirozeně, pokud jste doma ze dřeva nebo ve vašem okolí je 80 procent dřeva. A můžete si vytvořit krabicový kryt pro vnější jednotku vaší okenní klimatizace.

Pokud však není na zemi, budete muset najít způsob, jak držet kryt na místě. Vaše jednotka by navíc měla být schopna adekvátně dýchat.

Možnost č. 2. Kryt registru závěrky

Tento kryt by fungoval jako dekorativní nástěnný panel. A můžeme ji použít k tomu, aby kryty mřížky větracího otvoru byly elegantnější. Vzory těchto obalů jsou hlavně na vintage a starožitných stylech. Můžeme to použít na vnitřní straně naší stěny.

Možnost č. 3. Vinná stěna

Tuto stěnu můžete použít pro venkovní jednotku vaší klimatizace. A vypadalo by to přirozeně, kdyby se vinná réva plazila ve zdi podobné plotu.

Pokud je vaše klimatizace v blízkosti vaší květinové zahrady nebo jiných rostlin, byl by to také skvělý nápad.

Možnost č. 4 Police pro rostliny

Tuto možnost můžeme považovat za venkovní polici, která se může maskovat do vaší zdi. Může také přidat na kontrastu, pokud máte zeď z cihel.

Tato stěna by vypadala jako stojan na boty s malými přihrádkami určenými pro sukulenty, květiny nebo drobné rostliny.

Je to zábal

To jsou všechny informace, které jsme shromáždili k tématu „Jak zakrýt klimatizaci ve zdi?“ Na improvizaci vašeho domova a upřednostnění jeho vnitřního i vnějšího vzhledu není nic špatného.

Při jednání se svým AC však musíte vzít v úvahu proudění vzduchu a jeho potřebu větrat. Doufáme, že se vám naše návrhy líbily. Uvidíme se brzy!