Jak vyrobit klimatizaci bez elektřiny? 2 snadné metody!

Jak vyrobit klimatizaci bez elektřiny? Chtěli jste někdy zažít, jaké to je mít doma klimatizaci, ale na koupi vám nezbývá dostatek rozpočtu?

Pak už si nedělejte starosti, pomůžeme vám to zvládnout bez použití elektřiny! To by mohl být bizarní nápad vytvořit střídavý proud bez zdroje energie, ale existují alternativy, jak se udržet v pohodě pomocí jednoduchých materiálů!

Rádi bychom vám co nejvíce pomohli způsoby, kde nejsou příliš nákladné, protože chceme, aby to každý zažil bez problémů. Abychom zajistili, že si každý člověk vybuduje svou jednotku svými kreativními styly, jsme tu, abychom vám pomohli zmírnit vaše starosti. Číst dál!

Metody výroby klimatizace bez elektřiny

Jak všichni víme, počasí se mění, takže nemůžeme zajistit, zda bude v některých dnech horko nebo zima, což nás vede k nápadům na výrobu. A abychom se s počasím vypořádali, máme věci, které nám pomohou se přizpůsobit, například klimatizace do horkých dnů.

Nyní tedy lidé na celém světě každý den přicházejí s novými nápady, zkoumají a nacházejí metody, jak problém snadno vyřešit. Existují způsoby, o kterých jsme zjistili, že jsou účinné při vytváření nebo aplikaci na něco. Dnes jsme tedy tady, abychom se s vámi o tyto metody podělili.

Tímto způsobem byste neměli problém zjistit nejlepší nástroje, materiály nebo metody, zejména při výrobě vlastní klimatizační jednotky, která nevyžaduje žádnou energii, aby se mohla aktivovat. S těmito druhy zařízení se můžete setkat jen zřídka.

Nyní však můžete hledat způsoby, jak na internetu sestavit jeden, což nám usnadní cestu, jak porozumět situaci, se kterou se potýkáme, svým kutilem. I když vás nemůžeme ujistit, že vše funguje dobře. Dnes jsme tu proto, abychom vám pomohli zajistit, že děláte správné kroky, jak vyrobit klimatizaci bez elektřiny:

Metoda č. 1. Pomocí lahví a listů s vodou

Pokud hodně recyklujete a nevíte, kde tyto lahve použít, pak je to perfektní načasování, kdy mohou být tyto lahve užitečné. V jiných zemích, jako je Bangladéš nebo Indie, lidé tam vyvinuli nějakou technologii, kde to můžete udělat snadno a bez starostí.

Používají to, protože ne každý má ve své zemi elektřinu, ale podařilo se jim vyrobit efektivní zařízení, které můžete přes tuto překážku použít. Chcete shromáždit všechny položky potřebné k výrobě; to bude vyžadovat několik silných listů papíru nebo svléknuté krabice. A spousta plastových lahví, které budou fungovat jako výlevka pro vstup vzduchu a snížení tepla.

Podle výzkumu mnozí řekli, že toto zařízení odvedlo vynikající práci při chlazení určitých oblastí; může také pomoci ochladit teplotu až o pět stupňů C. A jakmile shromáždíte všechny potřebné materiály, rozřízněte každou plastovou láhev na polovinu a spodní část nechte pro pozdější použití.

Poté budete chtít kolem listů vytvořit otvory pomocí nože nebo řezačky podle tvaru úst lahve, aby pevně seděly na místě. Nyní, když jste s prací hotovi, obě části spojí dva kusy tak, že nejprve odšroubují ústa a zasunou je do otvorů, které jste vytvořili dříve.

Před vložením zařízení na místo zkontrolujte všechny plastové lahve, zda jsou správně umístěny. Nyní jej můžete umístit do oblasti, kde je dostatek větru, který projde otvory, aby produkoval studený vzduch pro lidi.

Metoda č. 2. Pomocí ventilátoru a plastových lahví naplněných slanou vodou

Nyní to můžete udělat doma, aniž byste museli utrácet peníze za nákup jakéhokoli materiálu. Chcete -li to provést, začněte tím, že dáte alespoň tři polévkové lžíce každé plastové láhve naplněné vodou až na maximální limit, poté lahve uzavřete a protřepejte.

Pak je dejte do mrazničky, kde je budete potřebovat, aby se tam na kolik hodin usadili, aby se proměnily v led a byly připraveny k použití. Proč jsme dali sůl dříve? Je to proto, že sůl snižuje extrémní teploty z vody, takže by nepřekonala a mohla led ochladit. Když jsou připraveny k použití, umístěte je šest palců od ventilátoru, abyste dosáhli optimálních výsledků; tím se ochladí vzduch z vašeho ventilátoru o kolik stupňů.

Závěr

Zůstat doma by již nebylo stejné, protože jste nyní našli způsoby, jak porazit vedro. S tímto článkem „Jak vyrobit klimatizaci bez elektřiny? Doufáme, že si budete moci užít svůj den a přitom zachovat chladnou hlavu. To je vše, co potřebujete vědět. Nicméně pro další užitečné články klikněte sem.