Jak používat dálkové ovládání klimatizace Hisense? 12 úžasných ovládacích prvků!

Chcete vědět, jak používat dálkové ovládání klimatizace Hisense? Tato značka má různé typy klimatizací. Prozkoumali jsme 12 ovládacích prvků nalezených v jejich dálkovém ovládání a později se s vámi o ně podělíme.

Hisense není mezi majiteli domů populární ve srovnání s LG, Frigidaire a mnoha dalšími u klimatizací. Jsou ale známí díky své chytré televizi.

Vyrábějí spotřebiče již více než pět desetiletí! A můžeme říci, že se jejich produkty vyvíjely díky jejich vlastnostem a technologii. Tento příspěvek vás naučí ovládat klimatizaci Hisense. Začněme tedy!

Jaké jsou ovládací prvky ve vašem dálkovém ovladači Hisense AC?

V tomto článku se seznámíte s nejběžnějšími ovládacími prvky, které najdete ve svém dálkovém ovladači. Vědět, co ovládací prvky dělají a jejich účel, je zásadní, aby nedošlo k poškození vaší jednotky.

Tady jsou ovládací prvky, které by mohly uspokojit vaše znalosti o tom, „jak používat dálkové ovládání klimatizace Hisense“.

Kontrola č. 1. Tlačítko napájení

Toto tlačítko je nejběžnější a nejdůležitější pro zapnutí/vypnutí a ovládání AC. Obvykle je to největší nebo zvláštní. Symbol je kulatý s čarou nahoře a obvykle má červenou barvu.

Ovládání č. 2. SMART

Ne všechny AC obsahují tlačítko SMART, ale na zařízeních Hisense to můžete často vidět. Je také důležité udržovat teplotu v místnosti pod kontrolou. Mohlo by to automaticky změnit režim vašeho AC v závislosti na aktuální teplotě vašeho pokoje.

Ovládání č. 3. REŽIM

Toto tlačítko můžete stisknout tak často, jak chcete, a změnit tak provoz své klimatizace. A na displeji můžete zkontrolovat aktuální režim nastavený na vašem AC. Mezi nejběžnější režimy patří režimy chlazení, topení, ventilátor, sušení a automatické. Některé však mají další funkce a vlastnosti.

Ovládání č. 4. Teplota +-

Toto tlačítko vám umožňuje nastavit, jak studený nebo teplý chcete vzduch vypouštěný z klimatizace. Stisknutím tlačítka temp + nebo nahoru dosáhnete vyšší teploty, ale nezvyšujte ji příliš vysoko, protože z vašeho AC se stane ohřívač. A můžete stisknout tlačítko teploty ( -) nebo dolů pro studenější vzduch.

Kontrola č. 5. Swing

Kyvné ovládání vám umožňuje změnit směr proudění vzduchu. Může to být vodorovně nebo svisle. Stisknutím tohoto tlačítka zahájíte změnu směru a můžete to nechat tak. Nebo jej můžete znovu stisknout, pokud dosáhne požadovaného úhlu.

Kontrola č. 6. Fanoušek

Můžete ovládat rychlost ventilátoru klimatizace – alternativně objem vzduchu vyzařovaného jednotkou. Může to být ve vysokém, nízkém, středním nebo automatickém režimu.

Ovládací prvek č. 7. Spát

Toto tlačítko můžete použít, kdykoli jdete v noci spát. Reguluje teplotu ve vaší místnosti, když jste spali, a poskytuje vám pohodlný a relaxační spánek.

Tímto způsobem nemusíte kvůli změnám teploty sundávat přikrývku ani se přikrývat.

Ovládací prvek č. 8. Super

Toto tlačítko použijte, pokud si přejete nastavit AC na rychlé chlazení nebo rychlý ohřev. Stisknutím tohoto tlačítka můžete zastavit probíhající operaci.

Ovládací prvek č. 9. Hodiny

Vaše AC zobrazuje aktuální čas a bude také sloužit jako vaše hodiny. Pomocí tohoto tlačítka můžete nastavit zobrazení času ve vašem AC. Neztratíte pojem o čase.

Kontrola č. 10. Časovač zapnutí/vypnutí

Toto tlačítko vám umožní nastavit časovač, aby váš AC fungoval. Pokud se snažíte ušetřit peníze a energii, může vám pomoci tlačítko časovače. Svůj AC můžete nechat běžet asi 5 hodin, a to se automaticky zastaví, jakmile dosáhne časového limitu.

Ovládací prvek č. 11. Stmívač

Pokud stisknete toto tlačítko, všechna nastavení a čísla zmizí z vašeho displeje. Ale také se objeví znovu, jakmile toto tlačítko stisknete podruhé.

Kontrola č. 12. Cítím

Toto tlačítko aktivuje režim I-Feel. A umožňuje zařízení regulovat objem a teplotu proudu vzduchu tak, aby poskytovalo co nejlepší pohodlí. Můžete jej deaktivovat opětovným stisknutím tlačítka. Funguje stejně jako tlačítko spánku, ale můžete jej použít kdykoli.

Další funkce střídavé jednotky Hisense

Různé značky mají různé funkce. Máme tedy ještě další funkce, se kterými se musíme vypořádat. Hisense má jedinečné vlastnosti v závislosti na typu AC. Možná budete chtít vědět o těchto vlastnostech a některé z nich vás mohou překvapit a přimět vás, abyste si koupili znovu.

Funkce č. 1. Ahoj Nano

Tato funkce poskytuje vašemu domu nejspolehlivější kvalitu vzduchu, protože uvolňuje duální ionty s vysokou koncentrací, které mohou eliminovat prach a škodlivé organismy, jako je virus. Může dokonce inhibovat nebezpečný virus COVID-19.

Funkce č. 2. Nastavení WiFi

Svůj Hisense AC můžete připojit k WiFi a ovládat pomocí telefonu nebo jakéhokoli gadgetu. Stáhněte si jejich aplikaci a použijte svůj telefon jako dálkový ovladač.

Funkce č. 3. Chytré oko

Další produkty Hisense, jako například klimatizace s děleným vzduchem, mají funkci chytrého oka. Má senzor, který dokáže detekovat tělesnou teplotu uživatele, pokud je poblíž. A může automaticky upravovat teplotu střídavého proudu v závislosti na tom, co zjistili.

Závěr

A to je to, jak používat dálkové ovládání klimatizace Hisense. V domácích spotřebičích Hisense jsou ještě další jedinečné funkce a měli byste je zkontrolovat. Jsme rádi, že jste si užili objevování více o této společnosti, která by vás mohla povzbudit k nákupu u nich. Děkuji za přečtení!