Jak ozdobit okenní klimatizaci! 5 bláznivých nápadů!

Chcete, aby vaše klimatizace vypadala jako součást výzdoby vaší ložnice, a přemýšlíte, „jak ozdobit okenní klimatizaci?“ Máme pro vás asi pět nápadů! Jsou chvíle, kdy způsob krájení náměstí není tak čistý a dostatečně dokonalý.

Takže by to vypadalo nepořádně se všemi mezerami na okrajích vašeho okna AC. Někteří lidé také dávají přednost tomu, aby jejich klimatizace nevypadala viditelně. A našli by způsoby, jak je přimět maskovat do zdi svého pokoje. Tento článek se bude těmito způsoby zabývat a poskytne vám nápady na zvýšení úrovně okenní klimatizace. Zůstaňte tedy naladěni!

Tipy pro výzdobu střídavé jednotky s oknem

Před zdobením byste měli zvážit mnoho věcí, které by vám mohly pomoci při realizaci skvělého nápadu. Některé z těchto faktorů jsou poloha a velikost vašeho AC. Například by to mohlo být zdobeno různými způsoby, pokud by bylo umístěno na zeď nebo na okno.

Pokud ale nevíte, kde začít se zdobením, nebo nemáte žádné kreativní nápady, jsme tu pro vás. Shromáždili jsme několik nápadů a tipů, jak ozdobit okenní klimatizaci. A tady jsou:

Tip č. 1. Vymalovat

Pokud existují nějaké mezery na bocích a okrajích okna AC, měli byste je vyplnit pomocí plochého nátěru nebo sádrokartonového bahna, v závislosti na vašich preferencích. Poté můžete tyto výplně mezer namalovat stejnou barvou jako vaše zeď.

Aby vaše jednotka splynula s interiérem, možná budete chtít namalovat vnější panel klimatizace. Pokud je umístěna na podlaze nebo na stropě, namalujte ji stejnou barvou, jako má vaše ložnice.

Ale pokud tomu tak není, můžete být kreativní! Můžete zaměstnat umělce, aby pro vás něco vytvořil a aby vaše střídavá jednotka vypadala jako obraz. A můžete si koupit vintage rám, který by mohl ladit s uměleckými díly. Mělo by odpovídat velikosti vaší AC jednotky. Nebo jej můžete namalovat obyčejně pomocí doplňkové barvy.

Tip č. 2. Umístěte jej do knihovny

Tento tip je použitelný, pokud nechcete, aby byl vůbec viditelný. Tento tip však použijte, když je vaše jednotka na zdi, a ne na podlaze. Zvažte vzdálenost mezi podlahou a umístěním vaší klimatizace.

Můžete si koupit předem připravenou knihovnu se zavřenou zásuvkou nahoře. Nebo si to můžete nechat upravit na míru. Zásuvku však můžete mít také otevřenou, bez dveří, takže můžete vypadat jako design nebo část police.

A bylo by snadné jej zapnout, aniž by se během spánku otevřely dveře. Vyhledejte v místním obchodě s nábytkem nebo čalouněním, že si můžete nechat nábytek navrhnout pro sebe. A ujistěte se, že jeho šířka odpovídá velikosti vašeho AC. V závislosti na tom, jak to dáváte přednost, může být polička klimatizace uprostřed nábytku. Na něj můžete postavit druhou polici pro uložení knih nebo rostliny.

Tip č. 3. Zakryjte ho závěsem

Vyberte si tenkou látku na záclonu, aby nebránila cirkulaci vzduchu do místnosti. Můžete si vybrat velikost závěsu. Například chcete pokrýt pouze AC a ne celé okno. Pak je ideální, pokud se rozhodnete pro velikost jednotky a trochu více látky. Opona nemusí být extravagantní a může být jednoduchá.

Pokud má váš pokoj již mnoho vzorů a vzorů, může být váš závěs prostý a může vypadat, že je látka síťovina a průsvitná. Ale barva by měla odpovídat vaší místnosti, nebo by to mohla být barva doplňující vaše rozložení. Pokud však váš pokoj vypadá jednoduše, vyberte si design záclony s tmavší barvou s různými vzory.

Tip č. 4. Umístěte dekorativní nástěnný panel

Nástěnné panely jsou v dnešní době populární, protože by mohly vylepšit váš interiér. Je k dispozici v každém železářství. A má různé vzory a vzory. Je to fantastický způsob, jak si přizpůsobit klimatizaci! Můžete jej tedy buď umístit jako rámeček po stranách jednotky. Nebo to úplně zakryjte.

Navštivte všechny obchody ve vašem okolí a najděte si design, který se perfektně hodí vám a vašemu pokoji. Pokud chcete, aby fungoval jako rám, můžete jej nastříhat na požadovanou velikost a umístit na zeď.

Tip č. 5. Použijte tapetu

Toto řešení je nejběžnější a přitom tak náročné. Pokládka tapet v celé místnosti je tak obtížná. A nemělo by mít žádné záhyby, ale dokonale rozloženou tapetu. Navíc musíte zakrýt všechny rohy a hrany, aby byl čistý a ostrý.

Pokud jste se tedy rozhodli umístit tapetu kolem okna AC, musíte ji také použít na celou místnost, pouze pokud váš pokoj nemá stávající tapetu. Ale máte také možnost ne. Místo toho můžete tapetu použít jako ohraničení vaší jednotky. Design by měl odpovídat rozložení a dekoraci vaší ložnice.

Závěr

Tím naše sbírka nápadů na článek „jak ozdobit okenní klimatizaci“ končí. Nemusíte se přesně řídit našimi návrhy. Ale můžete to vylepšit sami. To, co jsme nabídli, je pouze pro představu, co můžete udělat. Být kreativní!