Jak nainstalovat přenosnou klimatizaci do posuvného okna? 4 snadné kroky!

Jak nainstalovat přenosnou klimatizaci do posuvného okna? Uvažovali jste někdy o jednoduché technice, jak odvzdušnit přenosnou klimatizaci, abyste se nemuseli trápit se sběrem vzduchu z různých zdrojů?

Už si s ničím nedělejte starosti; nemusíte se stresovat, protože jsme již prozkoumali a našli způsoby, jak toho snadno dosáhnout. Slibujeme vám, že tyto kroky, které jsme poskytli, jsou dostatečně jednoduché, aby je mohl provést kdokoli ve vašem domě. Nyní připraveni, protože o tom budeme více diskutovat.

Přenosné klimatizace jsou zařízení, které se snadno přenáší a je ergonomické, ale musí být vždy odvětráváno čerstvým vzduchem, abyste měli čerstvý i studený vzduch.

Bude to škoda, jít domů, a vše, co jste chtěli mít, je dobrý odpočinek, i když vaše přenosná AC jednotka nefunguje dobře na chlazení, protože už nebyla dlouho odvzdušněna.

Nyní, protože víme, že jste unavení a vše, co jste kdy chtěli, byl jen studený vzduch, abyste si odpočinuli, můžeme s tím pomoci. Instalace do okna může být náročná, a proto je tento článek určen právě vám. Pokračujte ve čtení, abyste věděli více o naší diskusi.

Kroky k instalaci přenosné klimatizace do posuvného okna

V dnešní době je těžké dodržet většinu metod, protože lidé, kteří je vytvořili, mají svůj způsob, jak dělat věci, ale během našeho výzkumu jsme zjistili. Způsob, ve kterém se běžně používá pro téměř všechny přenosné klimatizace, které jsou právě na trhu k dispozici.

Než to uděláte, ujistěte se, že jste připravili značnou částku peněz, protože to může vyžadovat nákup pro takové situace. I když vás můžeme ujistit, že krok, který jsme vybrali, je levný, ale účinný, tímto způsobem může mít každý šanci udělat to ve svém domě.

Níže je uvedena sada metod instalace přenosné klimatizace do posuvného okna.

Ujistěte se, že byste při tom měli dávat pozor na své okolí a být při tom v bezpečí, abyste se vyhnuli jakýmkoli problémům.

Bez ohledu na to zde jsou způsoby, jak nemůžeme dosáhnout instalace přenosné klimatizace do posuvného okna:

Krok č. 1. Shromáždění všech potřebných materiálů

Než budete dělat cokoli jiného, ​​nemůžete něčeho dosáhnout, pokud vám chybí materiály k zahájení procesu, že? S tím jsou zde položky, které byste potřebovali k instalaci přenosné klimatizace:

  • Měřicí páska
  • Šroubováky
  • Nůžky
  • Gumové těsnění do počasí
  • Pěnová pečeť počasí

Poté, co budete mít všechny potřebné materiály, je načase přejít k instalaci vašeho spotřebiče do posuvných oken u vás doma.

Krok č. 2. Montáž těsnicí desky na okno

Nyní, když jste shromáždili vše, je načase, abychom začali stavět větrací otvor klimatizace směrem ven.

Chcete -li to provést, začněte montáží těsnicí desky na okenní rám, abyste zkontrolovali nejlepší délku, aby se listy později pohodlně vešly. Poté pomocí šroubů připevněte prodlužovací kusy k otvorům, přičemž oba spojíte dohromady a vytvoříte desku, ve které bude průduch později.

Krok č. 3. Připevnění těsnění k deskám

Protože je rozšíření užší, než se očekávalo, budeme muset použít něco, aby to perfektně sedělo. Přemýšleli jsme o tom, jak to můžete udělat tím, že umístíte těsnění, které drží desky na místě bez obav.

Nyní změřte těsnění na výšku desky, dokud nebude pouze v místě prodloužení, aby bylo při umístění dokonale vyváženo. Opakujte to na obou stranách a poté je seřaďte čistým přilepením, aby vypadaly, i když budou umístěny, a neměly žádné starosti.

Krok č. 4. Instalace těsnicí desky a hadice

Při instalaci desek se samozřejmě chceme ujistit, že tam perfektně sedí a drží materiály na svém místě. Budete chtít změřit plochu okna, abyste zjistili, jak dlouhý pruh musíte odříznout.

Při instalaci těsnicích desek ji uchopte a vložte na místo a ujistěte se, že těsně přiléhá k horní části a je prozatím zakrytá, aby lepidlo důkladně ulpělo.

Nyní, když máte nainstalované desky, můžete hadici zasunout do otvoru, kam by měl směřovat průduch, stisknutím dolů, aby zůstala na svém místě. Ujistěte se, že jste vše dvakrát zkontrolovali, protože mezery v této oblasti způsobí, že vaše airless bude účinnější než kdy dříve. Pokud existuje, odřízněte těsnění a umístěte jej tam.

Závěr

A takto se instaluje přenosná klimatizace do posuvného okna. Zní to složitě, ale ve skutečnosti to vůbec není, že? Víme, že to dokážete také, takže věřte, že můžete.

Můžete také vyzkoušet jiné metody, které se vám líbí, pokud to neodpovídá vašemu vkusu. Pokud vše nefunguje podle plánu, musíte okamžitě kontaktovat profesionála, aby práci dokončil.

Bez ohledu na to u souvisejících článků klikněte sem.