Způsoby, jak učinit dětskou autosedačku pohodlnější

Tento příspěvek je o tom, jak udělat dětskou autosedačku pohodlnější. Víte, jak moc děti milují sezení doma na vysokých židličkách?

No, co není tak zábavné, je sedět na zadním sedadle svého (nebo někoho jiného) auta celé hodiny bez jakékoli úlevy z tvrdé plastové skořepiny, která je obklopuje.

Máme pro vás několik rychlých a jednoduchých způsobů, jak zajistit, aby vaše dítě nemělo na vašich cestách nepříjemné chvíle.

Způsoby, jak učinit dětskou autosedačku pohodlnější

Pokud jde o dětské autosedačky, může být velký problém, jak pohodlné jsou. Zajistěte, aby vaše dítě bylo šťastné a spokojené s těmito tipy:

#1. Umístěte nafukovací polštář mezi zadní část opěrky hlavy a vaše dítě tak, aby jeho poloha byla rovná. To pomůže předejít zranění krku nebo míchy v důsledku přílišného hrbení.

#2. Zkuste jim dát jednu ruku za hlavu, když spí, pomůže jim to zabránit předklánění během spánku, což může způsobit nepohodlí v krku nebo páteři a také se hrbit během bdělosti, což může vést k potížím s dýcháním.

Pokud má autosedačka vašeho dítěte design žabí stehýnka, zkuste je umístit do některé z našich zavinovaček pro větší pohodlí, když spí během dne nebo když s nimi budete na dlouhých cestách. V kombinaci s tím se skvěle hodí i lehká fleecová deka.

Jak mohu svou autosedačku změkčit?

Existuje několik způsobů, jak změkčit autosedačku. Můžete použít deku, polštář nebo ručník na sedadlo autosedačky vašeho dítěte, než je uložíte dovnitř.

To pomůže chránit jejich pokožku, pokud se o ni opírají po dlouhou dobu, a také poskytuje extra ochranu před bakteriemi, které se mohou vyskytovat na veřejných místech, jako jsou auta, autobusy, vlaky atd.

Pokud máte starší dítě, které je schopno sedět rovně bez pomoci, můžete zvážit nákup nějakého tlumícího materiálu, jako je paměťová pěna, která je k dispozici ve většině místních obchodů s látkami.

Další možností by bylo zakoupení vysoce kvalitního zbrusu nového potahu vyrobeného speciálně pro vaše konkrétní sedadla; tyto typy přikrývek se dodávají s dodatečným polstrováním zabudovaným do designu, díky čemuž jsou ještě pohodlnější než používání pouze ručníků nebo polštářů.

Můžete přidat polstrování na autosedačku?

Ne. Je to proto, že autosedačky jsou testovány s již nainstalovaným polstrováním, které je součástí balení, a výrobci doporučují nepřidávat žádné další polstrování, aby se snížilo riziko zranění.

Pokud navíc přidáte příliš mnoho vycpávek, sedačka nemusí správně pasovat do vašeho vozidla nebo se nemusí používat podle federálních předpisů (například podsedáky).

Jak vyměním pěnu v autosedačce?

Prvním krokem k výměně pěny autosedačky je odstranění staré pěny ze sedačky. To může být náročný úkol, protože některá sedadla jsou navržena s bezpečnostními prvky, které vám zabraňují sejmout nebo se dokonce dotknout tlumícího materiálu.

Pokud to pro vás není možné, před pokusem o odstranění pečlivě prořízněte všechny upevňovací prvky, které jej drží na místě.

Abyste mohli své nové polstrování sedadla bezpečně a bezpečně vyměnit, po dokončení znovu připevněte příslušenství. Jakmile bude vše odstraněno, před instalací nové pěny autosedačky na ně obě oblasti očistěte, aby pod nimi nebyly žádné nečistoty, které by později na silnici mohly vést k dalším problémům.

Kolik stojí výměna pěny v autosedačce?

Nová autosedačka stojí od 50 do více než 300 USD. Cena závisí na velikosti sedačky a na tom, zda potřebujete kojeneckou nebo batolecí sedačku. Průměrná cena včetně krytů na všechny tři sekce se pohybuje kolem 150-200 $ za sekci.

Kolik stojí výměna autosedaček?

Záleží na autosedačce a jejím modelu. Například Graco SnugRide 35 vážící kolem 19 liber stojí nový 200 $. Britax Marathon 70 je asi o 50 % dražší, přibližně 300 USD.

Můžete také najít levnější modely jako Diono Radian RTX nebo Evenflo Big Kid Amp LX za méně než 80 $.

Můžete použít chránič sedadla s autosedačkou Britax?

Chránič sedadla může být rozhodně skvělým způsobem, jak ochránit autosedačku a dokonce ji pomoci udržet v čistotě.

Chrániče sedadel by nikdy neměly nahradit správnou instalaci, takže je budete chtít použít za dětskou autosedačku, která se připevňuje přímo do vozidla, nebo před konvertibilní autosedačku, která má svůj vlastní systém popruhů.

Mohu použít chránič sedadla s Maxi Cosi?

Chrániče sedadel, které nosíme, jsou samozřejmě kompatibilní se všemi autosedačkami Maxi Cosi a lze je snadno nainstalovat. Ty také pomohou ochránit vaše dítě před jakýmkoli politím, nepořádkem nebo jinými skvrnami.

Navíc jsou voděodolné, takže se nemusíte bát, že tekutina prosákne do skutečného krytu, stačí je vyčistit podle potřeby.

Chrániče sedadel mohou také zabránit poškození, ke kterému může dojít, pokud dojde během přepravy k polití. Dodávají se ve dvou různých typech: jeden pro sedadla typu bucket a druhý pro sedadla vedle sebe (dvě řady).