Výhody používání vodotěsné podložky do kočárku

Dnes budeme diskutovat o důvodech a výhodách používání vodotěsné podložky pod spací zónu vašich nejmenších. Při dalším čtení se také naučíte, jak vyrábět sukně do postýlky.

Jaké jsou výhody používání vodotěsné podložky?

Některé velké výhody pro tuto položku spočívají v tom, že umožňují rodičům a ošetřovatelům používat pouze jednu vrstvu bavlněného povlečení místo toho, aby měli oddělené vrstvy, aby se zabránilo úniku, který všechno zničí. Během chladného počasí také vytvářejí více tepla, což je další plus!

Tím, že nepotřebujete více vrstev, je menší šance, že se přikrývky vykopnou nebo se přehřejí, protože vše, co s těmito podložkami potřebujete, je jeden list nahoře. To také znamená snazší výměnu plenek, protože není potřeba tolik potahů – většina podložek se dokonce vejde pod prostěradla, takže vám nepřekáží žádná přebytečná tkanina.

Také udržují veškerou tuto vlhkost, která je nejen skvělá pro kojence, ale znamená méně práce pro rodiče! Už žádné svlékání vrstev a jejich praní jen proto, že se stala nehoda plenky. Nezáleží na tom, zda máte dřevěné podlahy nebo koberce, tyto podložky odvedou svou práci! Lze je také prát v pračce – velmi snadné čištění! Všude kolem dělají spánek mnohem jednodušší (a čistší) než jiné možnosti dostupné na dnešním trhu.

Kroky k tomu, jak si vyrobit sukni na baset:

Změřte obvod svého kočárku (o něco menší než velikost matrace)

Odřízněte kus asi 12 palců široký a dostatečně dlouhý, aby dosáhl kolem celého spodního okraje. Přeložte tak, aby se okraje setkaly, a šicí stroj rovný steh kolem ponechte otvor pro otáčení naruby. Otočte pravou stranou ven a položte na lůžkoviny. Zní to tak jednoduše, ale je to časově velmi náročný proces.

Složte co nejvíce látky z lemu v horní části sukně, aniž byste vytvořili viditelné otvory nebo mezery, do kterých by se mohly zachytit prsty kojenců. Poté materiál znovu složte, aby se bezpečně uzavřela hrubá hrana. Šité přeložené místo uzavřené jehlou & amp; provlékněte ručně nebo použijte serger, je -li k dispozici. To vytvoří čistý čistý povrch na vnitřní straně sukně.

Šijte uzavřený pas a bezpečně obepněte surový okraj. Sešijte přední a zadní panel k sobě shora dolů pomocí jednoduchého rovného stehu s jehlou & amp; provlékněte ručně nebo použijte serger, je -li k dispozici. Tím vytvoříte hotový šev pro obě strany potahu plenky.

Jaká autosedačka je kompatibilní s Evenflo pivot xpand?

Evenflo pivot xpand je kompatibilní s konvertibilní autosedačkou Evenflo Amp. Autosedačka by měla být dodávána se základnou, kterou bude nutné ve vašem vozidle nainstalovat pro správné používání tohoto produktu.

Jaké další alternativy existují, pokud nechci používat matraci Graco pack n play?

Nejlepší možností je použít alternativní bezpečnou plochu na spaní, jako je pevná plochá podložka do postýlky. Pro praní povlečení platí stejné pokyny, jako pro jakékoli ložní prádlo nebo oblečení. Použijte studenou vodu na jemný cyklus, odděleně od ostatních položek; před uschováním pro další použití sušte na mírném ohni v sušičce, dokud úplně nevyschne.

Můžete doporučit nějaké přenosné basety?

Samozřejmě! Zde jsou naše tři nejlepší: Fisher-Price Rock N Play Sleeper Chicco KeyFit 30 Travel Bassinet Kolcraft Tiny Dreamer Přenosná postýlka

Prvním z nich je Fisher-Price Rock N Play Sleeper. Tento pražce má pohodlný sklon a lze jej použít k domácímu spánku nebo přespání přes noc při návštěvě rodiny nebo přátel. Dodává se s vyjímatelnou vložkou pro novorozence, která poskytuje dodatečnou podporu hlavy pro menší děti, ale funguje také skvěle, aniž by polštář na svém místě poskytoval více prostoru, jak vaše dítě roste.

Z jakého materiálu je vyrobena matrace typu pack n play?

Standardní matrace pack n play obsahuje izolaci z dřevěných vláken uvnitř plastového krytu s otevřenou vazbou, která propouští vzduch, ale udržuje vlhkost venku. Má také vodotěsný vinylový povlak nahoře a dole, zatímco je drží pohromadě dvěma kovovými tyčemi pokrytými tkaninovou síťovinou v každém rohu, takže do něj nevyčnívají žádné pružiny!

Tento typ matrace je nejen bezpečný, ale i snadno se čistí! Matrace Pack n Play jsou dobře vyrobené a neměly by mít žádné problémy, které by trvaly po celou dobu používání. Jako u každého dětského produktu, hledejte při nákupu pack n ‚play robustní konstrukci u značky, které důvěřujete.

Jaký je rozdíl mezi pack n ‚play a hřištěm?

Největší rozdíl je v tom, že je můžete použít různými způsoby. Pack n’play má více využití; může být použit jako přebalovací pult, na spánek nebo odpočinek a dokonce i na skladování!

Dětská hřiště jsou skvělá, protože mají tendenci vydržet déle než jiné výrobky a mají připevněnou hrazdu s hračkami visícími dolů, takže se vaše dítě bude bavit, když tam leží. Jsou také užitečné při cestování, protože prostě složíte jeden kus místo toho, abyste si s sebou vzali více kusů, jako byste to udělali s balíčkem n’play.

Jak upravím svůj basový koš Evenflo?

Chcete, aby matrace byla pod úhlem 45 stupňů. Chcete -li korbičku upravit, jednoduše na ni zatáhněte a kolenem tlačte dolů, abyste se dostali pod ni a viděli, kde je potřeba ji upravit. Po nastavení sklopte nohu kočárku zpět na místo zatažením za držadlo, které se nachází poblíž hlavy vašeho dítěte.