Váš průvodce nejlepší autosedačkou a kočárkem pro novorozence

Když si poprvé přivezete novorozence z nemocnice domů, může to být zdrcující. V hlavě vám běží milion a jedna myšlenka- co mám dělat? Kam mám dát své dítě? Jaká autosedačka a kočárek jsou pro novorozence nejlepší? To jsou všechny důležité otázky, které vám pomohou ujistit se, že jste připraveni postarat se o svůj nový malý balíček radosti! V tomto blogu budeme diskutovat o tom, která autosedačka a kočárek pro novorozence.

Nejlepší autosedačka pro novorozence

Nejprve budete potřebovat autosedačku. Bez jednoho nemůžete opustit nemocnici! To se v dnešní době prostě nesmí. Existuje mnoho různých typů dětských autosedaček, z nichž si můžete vybírat- pouze zády ke směru jízdy a kabriolety s různými hmotnostními limity pro vaše malé dítě, když vyrostou.

Podle našeho názoru je vždy nejlepší pouze záda, protože nabízí zvýšenou ochranu, protože hlavy a krčky dětí se po narození během prvních měsíců stále vyvíjejí. Pomáhá je udržet v bezpečí před vaší hrudí při cestování po dálnici nebo dokonce městem při pochůzkách po městě! Konvertibilní styly vám umožňují převádět z přední strany na zadní (což doporučujeme nejméně do dvou let), abyste ji mohli přizpůsobit potřebám vašeho dítěte.

Kromě autosedaček budete potřebovat také kočárek kompatibilní s dětskou autosedačkou! Každá značka dětských sedaček má svou specifickou řadu kompatibilních kočárků a některé značky fungují pouze se svými vlastními produkty, proto si před zakoupením čehokoli ověřte, jaké možnosti jsou k dispozici, protože ne vždy tyto informace usnadňují spotřebitelům, jako jsme my, kteří se právě snaží zjistit, co v našem rozpočtu funguje nejlépe.

Nejlepší kočárek pro novorozence

Kočárek pro cestovní systém Baby Trend Expedition LX

Je to skvělý kočárek pro novorozence! Je vhodný pro většinu autosedaček a má také extra ploché sklápění pro menší děti. Tato dětská sedačka funguje s výše uvedeným kočárkem a mnoha dalšími, ale rozhodně stojí za to si je před koupí zkontrolovat, abyste se ujistili, že jsou kompatibilní!

Dětská autosedačka Uppababy MESA

Dětská autosedačka Uppababy MESA a základna s možností kočárku pro vaše novorozence. Nový rám kočárku je kompatibilní jak s nosičem dětské autosedačky, tak s jakoukoli jinou základnou, kterou budete muset položit. Pokud například již vlastníte UPPAbaby Vista nebo Cruz, bude to fungovat perfektně!

Cestovní systém Graco Slimfit

Autosedačky a kočárky Graco jsou známé svou snadnou instalací. Základna se připevňuje pomocí západkového systému, který je velmi bezpečný, ale také velmi rychle zacvakne na místo ve vašem vozidle (asi 30 sekund).

Uppababy G-Luxe 2017 lehký deštník, Catalina Blue

Lehký deštník Uppababy G-Luxe 2017, Catalina Blue: Při nákupu nejlepšího kočárku pro novorozence je třeba zvážit několik věcí.

Nejprve budete potřebovat dětskou autosedačku, která je kompatibilní s kočárky, které plánujete používat (vysoký hmotnostní limit znamená, že ji lze používat nejméně do věku dvou let), abyste ji mohli přizpůsobit potřebám vašeho dítěte.

Kromě autosedaček budete potřebovat také kočárek kompatibilní s dětskou autosedačkou! Každá značka sedadel má své vlastní specifické kočárky, které lze použít s jejich autosedačkou, takže se budete chtít před nákupem ujistit.

Graco SnugRide Klikněte na Připojit 30

Graco SnugRide Click Connect 30 je skvělá dětská autosedačka pro novorozence díky vysokému hmotnostnímu limitu a několika polohám naklápění; díky tomu může hlava vašeho dítěte zůstat vzhůru, až z něj vyroste starší dítě.

Tento model také obsahuje základní možnosti instalace, jako je LATCH (spodní kotvy a popruh) nebo použití pásu vozidla, díky kterému je kompatibilní s jakýmkoli systémem kočárku, který vlastníte!

Tkaninu lze prát v pračce, takže když dojde k nehodě, jednoduše ji vyhoďte do pračky, aniž byste se museli starat o to, abyste cokoli zničili, a také o sušičku. Sluneční clona je dostatečně velká, aby vašemu dítěti poskytovala dostatečnou ochranu před sluncem.

Dětský kočárek Baby Jogger City Mini GT

Dětský kočárek Baby Jogger City Mini GT Single je skvělou volbou, pokud hledáte terénní kočárek, který zvládne vše, co na něj svět vrhne. Tento model má pneumatiky s předním odpružením, které zajišťují hladkou jízdu na nerovných chodnících i prašných cestách!

Elegantní hliníkový rám zajišťuje, že tento výrobek vydrží mnoho let používání při zachování přenosnosti díky své lehké konstrukci. Díky nastavitelným slunečním clonám, velkému úložnému košíku, skládacímu systému jednou rukou a stylovým designem tkanin není důvod, proč byste tuto možnost od Baby Jogger nemilovali! Přichází také ve více barevných variantách, takže vaše dítě nemá ani styl obětování pro funkčnost!

Modulární cestovní systém Evenflo Pivot

Je to další úžasný kočárek, který má všechny zvonky a píšťalky, o které by někdo mohl požádat. Konstrukce tohoto produktu umožňuje jeho snadné použití jednou rukou, nastavitelnými slunečními clonami (které jsou obzvláště užitečné ve slunečných klimatech), velkým úložným košem pod ním a lehkým hliníkovým rámem, který zajišťuje přenositelnost, aniž by byla ohrožena kvalita nebo trvanlivost!

K dispozici je také několik barevných možností, což znamená, že si můžete vybrat, zda vaše dítě chce něco zábavného a jasného nebo jednoduchého, ale elegantního!

První věc, kterou každý rodič potřebuje po přivezení novorozence z nemocnice, je autosedačka. I když se těmto výrobkům často věnuje malá pozornost ve srovnání s jinými položkami, jako jsou lahve a pleny, jsou ve skutečnosti neuvěřitelně důležité, protože nejenže poskytují vašemu dítěti potřebnou ochranu při cestování autem,