V jakém věku je dítě připraveno na ohrádku? Přečti si tohle!

V jakém věku je dítě připraveno na ohrádku? Americká akademie pediatrů doporučuje používat ohrádku pro kojence ve věku od šesti do osmi měsíců.

Jak vaše dítě roste, můžete začít vyjímat dítě z kotce a nakonec jeho používání úplně přestat. To pomůže jak k duševnímu rozvoji, tak k fyzickému růstu.

Pokud si všimnete jakýchkoli problémů týkajících se možného vývojového opoždění u malých dětí, je nejlepší okamžitě si promluvit se svým lékařem nebo pediatrem, protože se může stát něco jiného, ​​co vyžaduje lékařskou péči, místo pouze problémů s chováním způsobených nedostatkem prostoru nebo svobody uvnitř. hranice malého prostoru jako ohrádka.

Bylo by také prospěšné, kdyby rodiče provedli online průzkum o tom, jak dlouho by děti měly zůstat v tomto typu vězení, aby přesně věděli, v jakém věku by měli přestat používat pero kvůli bezpečnosti svého dítěte.

Jak převedu své dítě do jeho pokoje?

* Jakmile vaše miminko vyroste z kočárku, měli byste ho přesunout do jeho postýlky. *Můžete umístit matraci na stávající a pomalu ji snižovat, jak stárne.

* Pokud tuto možnost nechcete, jednoduše si dokupte matraci. Pro tento proces budete potřebovat alespoň dvě matrace: jednu v dětském pokoji a druhou jinde (pro případ, že by vaše dítě podřimovalo někde jinde). Druhou možností by bylo použít pack ‚n play místo nákupu více matrací.

To také funguje skvěle, protože to stále simuluje pobyt v pokoji maminky a tatínka a zároveň jim umožňuje jejich soukromí během spánku nebo nočního spánku!

* Může trvat jeden den až několik týdnů, než se vašemu dítěti bude v novém pokoji líbit.

* Během tohoto přechodu je důležité, aby školka byla konzistentní a příjemná, takže ho tam dávejte na spánek, dokud si nezvykne. Můžete také začít spát v jiné ložnici, pokud máte pocit, že to pomůže urychlit proces.

* Pokračujte v poskytování nočního světla nebo jiného zdroje světla, protože děti mají tendenci být také v noci utěšovány svým okolím.“

Můžete použít postýlku jako spoluspícího?

Doporučujeme nepoužívat dětskou postýlku jako spoluspáč. Matraci v klasické postýlce vašeho dítěte nelze z bezpečnostních důvodů nijak připevnit přímo k postýlce a může to být velmi nebezpečné, pokud některý z těchto typů výrobků používáte.

Vaše děťátko by se z tohoto typu spaní mohlo snadno odvalit, což by mohlo vést k vážným zraněním nebo dokonce smrti! Takže se prosím nevystavujte riziku, když se snažíte usnadnit noc vaší domácnosti.

Místo toho vyzkoušejte alternativu, jako je náš Snuggle Me Original Co-Sleeper s pevnou matrací, který se bezpečně připevní na libovolnou postel pro dospělé, takže rodiče budou mít extra klid, zatímco jejich dítě bude spí bezpečně poblíž celou noc, aniž by se museli bát, že je během spánku převalí.

Jak zajistíte postýlku k posteli?

Postýlka a postel musí být zajištěny k sobě, aby se dítě nemohlo z postýlky vyvalit. Postýlky by nikdy neměly být umístěny v blízkosti oken nebo jiných otvorů, které mohou dětem umožnit přístup k nebezpečím, jako jsou balkóny, bazény, schodiště a garáže.

Ujistěte se, že všechny ostré rohy jsou z bezpečnostních důvodů vycpané měkkými rohovými nárazníky nebo pěnovými kryty rohů. Přesuňte vše, o co byste mohli zakopnout, jako hračky, z dosahu vašeho dítěte, když spí ve své postýlce.

To pomůže zajistit, aby [nedocházelo k] nehodám. Je důležité se ujistit, že pod postelemi mezi podpěrami matrace nejsou žádné předměty, o které by se dítě mohlo zaseknout, pokud vleze do těsných prostor pod spodní hranou rámu postele.

Chcete také odstranit všechna nebezpečí zakopnutí, jako jsou kabely, elektrické šňůry a dráty, přes které by vaše dítě mohlo lézt, když spí v postýlce. Kojenec se může těmito předměty udusit, pokud se do nich stočí při vstupu nebo výstupu z postýlky.

Ujistěte se, že všechna tato nebezpečí jsou pro dítě mimo dosah, abyste předešli případným nehodám s kojencem, když spí v posteli.

Jsou spoluspáci přenosní?

Ano, spoluspávačky jsou přenosné. Mohou být použity všude, kam jdete, aby bylo vaše dítě v noci v bezpečí a blízko vás. Mnoho rodičů používá spoluspánek jako kočárek, když cestuje s dětmi, přenáší je z místnosti do místnosti v domácnosti nebo je bere ven na piknik.

Jedinou výhradou je, že některé modely vyžadují při nákupu montáž pro dospělé, což zabere čas, ale může také poskytnout další bezpečnostní výhody, protože jsou vyrobeny.

Proč nejsou postele u postele bezpečné?

U některých lůžek na spaní bylo hlášeno, že obsahují toxické chemikálie, jako je formaldehyd.

Americký národní institut pro standardy (ANSI) vyžaduje, aby všichni výrobci nábytku, který obsahuje nebo je vyroben z lisovaných dřevěných desek, jmenovitě uváděli obsah těchto materiálů, včetně jakýchkoli přidaných chemických konzervačních látek a jejich úrovně v dílech na milion.

Protože však neexistují žádné normy pro označování produktů jako „bezpečné pro spaní“, může být obtížné tyto informace najít při nákupu u místních prodejců.

Jakmile se vám dostane do rukou, měl by být opatřen varovným štítkem, který bude uvádět, zda má produkt zdroj vznícení s otevřeným plamenem, hodnocení hořlavosti nebo splňuje požadavky na požární bezpečnost vydané normou 16 CFR Part 1632 Standard pro postelové matrace a podložky.