V jakém věku děti potřebují ohrádku? Průvodce

V jakém věku děti potřebují ohrádku? Miminka potřebují ohrádku v každém věku, ale nejdůležitější je během prvních šesti měsíců.

Pokud máte dítě, které ještě nechce spát ve své postýlce, pak mu použití ohrádky umožní spát, aniž by ho někdo převaloval nebo mělo hlavu opřenou o zábradlí postýlky.

Také, jakmile budou připraveni začít se válet a plazit (asi ve čtyřech měsících), udržujte své dítě v bezpečí pomocí hřiště – až dosud!

Nyní je tu něco nového s názvem „Tiny Love“, které pomáhá dětem naučit se přirozeně lézt díky svému designu! Podívejte se tedy na jeden ještě dnes; Slibuji, že nebudete zklamáni, pokud se rozhodnete zakoupit tento úžasný produkt!

Může dítě spát přes noc v ohrádce?

Dítě může spát přes noc v ohrádce, pokud je to bezpečné a pohodlné. Nedoporučuje se nechávat dítě delší dobu bez dozoru, ani když spí.

Pokud s dítětem používáte elektronický monitor, který vydává zvuk nebo světlo, umístěte jednotku mimo ohrádku, abyste stále slyšeli, co se děje uvnitř. Vždy mějte poblíž tísňová čísla pro případ, že by v noci nastal nějaký problém!

Může moje roční dítě spát v ohrádce?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď, protože každé dítě je jiné. Některá miminka budou v ohrádce spát v pohodě, jiná mohou být rozrušená a neklidná.

Nakonec je na rodičích, aby rozhodli, co je pro jejich dítě nejlepší. Pokud se rozhodnete nechat své dítě spát v ohrádce, ujistěte se, že je umístěno v tiché a tmavé místnosti, kde si může hodně odpočinout.

Měli byste také své dítě často kontrolovat, abyste se ujistili, že je pohodlné a bezpečné. Další rady, jak vytvořit bezpečné prostředí pro spaní pro vaše děťátko, vám poskytne váš dětský lékař. Děkuji za přečtení!

Je v pořádku dát batole do ohrádky?

Ohrádky se obvykle používají k tomu, aby byly malé děti v bezpečí, když je nemůžete přímo sledovat. Nikdy byste nepoužili ohrádku pro své dítě, pokud by mohlo lézt, protože by nemělo být v jedné z těchto věcí déle než několik prvních měsíců – nebo nikdy!

Ale vím, co tím myslíte: Všichni občas potřebujeme „pauzu“ a je těžké neustále hlídat své děti.

Z tohoto důvodu se někteří rodiče rozhodnou nechat své děti v postýlce, zatímco dělají domácí práce, i když děti obvykle spí lépe s někým poblíž (což znamená, že když je dají o samotě, ve skutečnosti jim pomáhá usnout).

Někteří mohou také dávat starší batolata do postýlek během spánku (ačkoli by to mělo být odrazováno, protože to není bezpečné).

Pokud přemýšlíte, zda můžete nebo nemůžete dát své batole do ohrádky, když děláte domácí práce, řekl bych, že opravdu neexistuje jednoznačná odpověď. Toto téma vyvolalo v průběhu let tolik kontroverzí a na obou stranách se objevily studie, které říkají ano a ne.

Zdá se však, že rodiče v této otázce více souhlasí než nesouhlasí, ačkoli každý se nakonec tak či onak rozhodne sám (založené převážně na osobních preferencích).

Ohrádky nejsou samy o sobě nebezpečné, ale představují určitá bezpečnostní rizika, jako je uškrcení, pokud z nich starší děti vylezou/vypadnou; proto tato zařízení používejte pouze pod dohledem rodičů!

Může dítě spát přes noc v ohrádce?

Ano. Většina ohrádek je navržena tak, aby je mohla používat miminka, která se mohou sama pohybovat, ale přesto vyžadují při spánku dohled.

Dokud vaše miminko není příliš pohyblivé a v noci necháte boky kotce nahoře, mělo by v případě potřeby přes noc spát v pohodě během jedné noci (ale stejně z něj pravděpodobně stejně vyroste).

Jsou ohrádky bezpečné na spaní?

Na tuto otázku neexistuje definitivní odpověď, protože různí rodiče mají na věc různé názory. Někteří věří, že ohrádky jsou bezpečné pro spaní, zatímco jiní mají pocit, že nikoli. V konečném důsledku je na rodičích, aby se rozhodli, zda jim vyhovuje uspávání dítěte v ohrádce.

Některé z faktorů, které by rodiče měli vzít v úvahu při rozhodování, zda používat ohrádku ke spaní, zahrnují: věk jejich dítěte, kolik dětí bude ohrádku používat a zda jejich dítě již někdy bylo umístěno v postýlce. .

Pokud dítě ještě nikdy nebylo umístěno do postýlky, pak se někteří rodiče mohou rozhodnout dát je do ohrádky, aby si v ní zvyklo spát.

V konečném důsledku je na rodičích, aby se rozhodli, zda jim vyhovuje uspávání dítěte v ohrádce. Pokud si nejste jisti, zda je ohrádka pro vaše dítě bezpečná či nikoli, poraďte se se svým pediatrem.

Budou vám schopni poskytnout více informací o této záležitosti a mohou vám pomoci učinit informované rozhodnutí.