V jakém roce vyšla dětská knížka Chicka Chicka Boom Boom? Tipy

V jakém roce vyšla dětská knížka Chicka Chicka boom boom? Klasická dětská kniha „Chicka Chicka boom boom“ byla poprvé vydána v roce 1990.

Kniha, kterou napsal Bill Martin Jr. a kterou ilustroval Michael Sampson, sleduje skupinu zvířat na dobrodružství s počítáním. Rytmický text a hravé ilustrace učinily „Chicka Chicka boom boom“ oblíbeným mezi dětmi po celé generace.

Dnes je kniha k dispozici ve více než 30 jazycích a byla adaptována do populární divadelní hry. V roce 2006 byla dokonce Americkou asociací knihoven zařazena mezi 100 nejlepších obrázkových knih všech dob. Pokud hledáte zábavný způsob, jak naučit své dítě číslům, určitě se podívejte na tuto nadčasovou klasiku!

Jak vytvoříte dětský zápisník?

K vytvoření sešitu pro miminko budete potřebovat několik věcí. Budete potřebovat fotoalbum, fotky vašeho miminka, samolepky a pera nebo fixy.

První věc, kterou budete chtít udělat, je vybrat album. K dispozici je mnoho různých typů alb, takže najděte takové, které vyhovuje vašemu stylu. Dále budete chtít shromáždit fotografie vašeho dítěte.

Můžete si je vzít sami nebo nechat někoho jiného, ​​​​aby je vzal za vás. Pokud pořizujete fotografie sami, ujistěte se, že pořídíte zblízka obličej a rozkošné výrazy vašeho miminka.

Jakmile budete mít fotky, je čas začít scrapbooking! Ozdobte stránky samolepkami a zapište si nezapomenutelné okamžiky v životě vašeho miminka. Můžete také zahrnout citáty nebo básně, které máte rádi. Nezapomeňte průběžně přidávat fotky!

Až budete hotovi, bude váš sešit pro miminko vzácnou památkou, na kterou se budete moci dívat po mnoho let. Takže buďte kreativní a bavte se s tím!

Jak mohu zdarma vytvořit fotoknihu online?

Nejprve si najděte výrobce fotoknih, který nabízí bezplatné šablony a návrhy. Existuje mnoho různých výrobců online fotoknih, ze kterých si můžete vybrat, takže si dejte čas a vyhledejte toho, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Dále vyberte fotografie, které chcete zahrnout do fotoknihy. Můžete si vybrat všechny své fotografie najednou nebo je vybrat jednu po druhé.

Poté upravte svou fotoknihu přidáním textu, změnou rozvržení a přidáním obrázků a okrajů. Většina výrobců online fotoknih nabízí širokou škálu možností přizpůsobení, takže si můžete vytvořit jedinečnou a přizpůsobenou fotoknihu.

Nakonec si před publikováním své fotoknihy prohlédněte náhled a proveďte konečné úpravy. Jakmile budete s hotovým produktem spokojeni, klikněte na publikovat a vaše fotokniha bude připravena k prohlížení online nebo ke stažení.

Jak tedy vytvořit fotoknihu online zdarma? Postupujte podle těchto jednoduchých kroků a během chvilky budete moci vytvořit krásnou fotoknihu!

Jak vytvoříte dětské album?

Vytvoření dětského alba je skvělý způsob, jak zachytit život a milníky vašeho dítěte. Existuje mnoho různých způsobů, jak vytvořit dětské album, ale zde je několik tipů, jak začít:

– Vyberte si správné album. K dispozici je mnoho různých typů alb, takže si vyberte takové, které bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Pokud chcete album, které vydrží roky, zvažte pořízení alba v archivní kvalitě.

– Rozhodněte se, jaký typ fotografií chcete v albu. Možná budete chtít zahrnout fotografie novorozenců, fotografie z každého měsíce prvního roku vašeho dítěte nebo fotografie ze zvláštních příležitostí, jako je oslava prvních narozenin.

– Vytvořte téma pro své album. To vám může pomoci rozhodnout se, jaký typ fotografií zahrnout a jak je uspořádat. Některá oblíbená témata alb zahrnují alba „prvního roku“, alba „dospívání“ a alba zaměřená na konkrétní událost nebo milník.

– Začněte chronologickým uspořádáním fotografií. To dá vašemu albu pocit kontinuity a divákům to usnadní sledovat vývoj vašeho dítěte v průběhu času.

– Přidejte ke svým fotografiím titulky a další text. To může pomoci vysvětlit význam každé fotografie a poskytnout divákům kontext.

– Používejte ozdoby střídmě. Příliš mnoho ozdob může diváka zahltit a ubrat na fotografiích samotných. Vyberte si jeden nebo dva druhy ozdob a používejte je střídmě v celém albu.

– Ujistěte se, že je vaše album dobře uspořádané a snadno se v něm orientuje. Pro diváky tak bude prohlížení příjemnější.

Dodržováním těchto tipů můžete vytvořit krásné a smysluplné dětské album, které si budete vážit po mnoho let.

Mám vytvořit dětskou knížku?

Pokud jde o dětské knihy, existují dva typy: ty, které jsou plné vzpomínek a milníků, a ty, které se používají jako zápisník. Oba mají své výhody, ale který je pro vás ten pravý?

Pokud chcete vytvořit památku, která bude trvat navždy, jděte na cestu knihy vzpomínek. Tento typ knih se zaměřuje na zaznamenávání života vašeho dítěte od prvního dne až do dosažení dospělosti. Zahrnete fotografie, výstřižky z novin a časopisů a další upomínkové předměty.

Pokud vás více zajímá scrapbooking, použijte raději tuto možnost. Tento typ knih je o zdobení každé stránky fotkami, samolepkami a dalšími ozdobami. Můžete také přidat deník pro další podrobnosti.

Bez ohledu na to, jaký typ dětské knihy si vyberete, začněte brzy. Čím dříve začnete, tím více vzpomínek budete moci zahrnout.