Ultimate Guide o tom, jak složit dvojitý kočárek Kolcraft Cloud Plus

Tato příručka vám pomůže složit dvojitý kočárek Kolcraft Cloud Plus ve čtyřech jednoduchých krocích. Pokrýváme základy toho, jak to rozebrat, jak to sbalit a jak to dát zase dohromady. Pokud budete pečlivě dodržovat tyto pokyny, neměli byste mít problém se skládáním kočárku.

Kroky k skládání dvojitého kočárku Kolcraft Cloud Plus:

Krok 1. První věc, kterou musíte udělat, je zajistit, aby byly odblokovány zámky předních kol. Chcete -li je odemknout, zvedněte šedou páčku umístěnou na zadní straně každé strany a vytáhněte ji ven, aby se přestala dotýkat rámu kočárku.

Krok 2. Poté pevně zatlačte na obě páčky, dokud nezapadnou na místo (něco jako funguje spona bezpečnostního pásu). Tím se uvolní napětí z obou stran, což zase uvolní napětí ze všech čtyř kol a umožní vám začít skládat svůj dvojitý kočárek Kolcraft Cloud Plus pro skladování nebo cestování.

Krok 3. Dále odstraňte veškeré příslušenství připojené k vašemu dětskému vybavení tím, že sundáte dětské autosedačky a odpojíte vše, co by mohlo být zajištěno háčky nebo popruhy. Nyní zvedněte jednu řídítka tak vysoko, jak to jen jde, zatímco druhá řídítka jsou stále na zemi. Poté pevně zatlačte na obě páčky, dokud nezapadnou na místo (něco jako funguje spona bezpečnostního pásu).

Krok 4. Dále sklopte přední kola nahoru tak, že je přitáhnete k sobě a zatlačíte ruce dovnitř, abyste uvolnili napětí z každého kola. Před skládáním se ujistěte, že jste odstranili veškeré příslušenství. Poté zvedněte jednu řídítka tak vysoko, jak to jen jde, zatímco druhá řídítka jsou stále na zemi.

Krok 5. Zatlačením ruky dolů se stlačí rám této strany spolu s koly … poté otevřete lištu, aby se složila naplocho na sebe a poté se znovu zavře kvůli skladování nebo cestování! Opakujte tyto kroky pro všechny čtyři části dvojitého kočárku Kolcraft Cloud Plus.

Odemkněte dvojitý kočárek Kolcraft Cloud Plus

Chcete -li odemknout kočárek se dvěma sedadly, jednoduše jej rozložte a nadzvedněte jednu stranu místa, kde sedí vaše dítě, a uvolněte tak prostor, aby se mohlo dostat ven. Jakmile protáhnete jejich chodidla prostorem mezi sedadlem a spodním rámem, zatáhněte za obě strany, dokud se nezbaví opěrek, a poté spusťte opačný konec tak, aby bylo vždy jen jedno sedící dítě.

Nemusíte si dělat starosti, kolik místa zaberou, protože obě strany se otevírají do roviny jako křídla letadla-ideální pro průchod většinou dveří!

Jak odemknout kočárek

Robustní a bezpečný způsob odemknutí kočárku je použití zámku na deštníku. To bude fungovat, pokud před ním ani za ním nemáte žádné další předměty, takže se před vyzkoušením této metody ujistěte, že kolem nejsou žádné překážky. Prostrčte ruku skrz rukojeť, poté umístěte konec deštníku přes vrchol a jemně zatlačte deštník dolů.

Co je to dvojitý kočárek Kolcraft Cloud Plus a jeho funkce?

Dvojitý kočárek Kolcraft Cloud Plus Double je lehký, kompaktní a snadno použitelný dvojitý kočárek, který pojme až dvě děti ve věku čtyř let nebo váze 40 liber. To znamená, že bude skvěle fungovat pro rodiny s dvojčaty!

Velký úložný košík Kolcraft Cloud Plus Double Strollers pod sedadly poskytuje prostor pro veškeré vaše vybavení a potraviny; což z něj činí skvělý doplněk do každé rodiny na cestách. Když potřebujete více pohodlí, sklopte jednu stranu dolů, aby sedělo vždy jen jedno dítě (nebo je dejte nejprve dopředu).

Nedělejte si starosti s tím, kolik místa zabírají, protože obě strany se otevírají jako křídla letadla-ideální pro montáž většinou dveří!

Jak otevřít rámeček kočárku Graco Click Connect

Rám kočárku Graco Click Connect je ideální volbou pro rodiče, kteří hledají multifunkčnost a pohodlí. Je to jediný rám, který vám dává možnost použít s kočárkem autosedačku nebo kočárek, jak ho tedy otevřít?

Začátečník:

Pokud je jen sklopené (přední kola budou u sebe), pak stačí zatlačit na obě strany držadla a zatlačit dolů, dokud nezapadnou na své místo.

Můžete také držet obě strany stylu zadního trakaře-pak jednou rukou vytáhněte každou nohu ven a současně tlačte dolů i na těchto držadlech! Pokud to nefunguje, zkuste vytáhnout jednu sadu držadel a druhou zatlačit dolů.

Jsi hotový! Takto složíte dvojitý kočárek Kolcraft Cloud Plus Double a je to opravdu tak snadné.

středně pokročilí:

Pokud chcete sundat kola před složením kočárku (což to může usnadnit), stačí použít obě ruce na jedné straně řídítek a zatlačit dovnitř, dokud nezapadnou na své místo-poté opakujte opačná strana.

Pokud to nefunguje, zkuste místo toho držet jednu sadu držadel a táhnout směrem ven na opačné! Zadní trakař můžete také odstranit odšroubováním každého šroubu proti směru hodinových ručiček; ujistěte se však, že neztratíte žádné součásti, nebo budete muset objednat náhradu od společnosti Kolcraft!

Jak složit kočárek Connect Connect

Click connect je typ kočárku, který má dva samostatné rámečky a skutečné spojení, kde jsou připojeny uprostřed. První věcí, kterou budete chtít před skládáním kočárku Click Connect udělat, je odemknout jej stisknutím obou páček umístěných v horních rozích rámu jednou rukou.

Poté, jakmile odemknete tlačná držadla k sobě, dokud nezapadnou na místo, pak je sklopte zpět k sobě. Nakonec jednoduše zacvakněte přední část rukojeti pod sebe nebo ji zvedněte na vrchol, aby při jízdě nebyla šance, že by se malé ruce zachytily!