Ultimate Guide o tom, jak složit dětský běžecký kočárek Bob Revolution XT

Dětský běžecký kočárek Bob Revolution XT je jedním z nejpopulárnějších kočárků na světě. Má mnoho funkcí, díky nimž je ideální pro každou rodinu. Jak ale tento obří kočárek složit?

Tento článek vám ukáže, jak složit dětský kočárek Bob Revolution XT krok za krokem a jak jej vrátit zpět bez přílišné síly!

Kroky při skládání dětského běžeckého kočárku Bob Revolution XT

Krok 1. Položte kočárek na záda a ujistěte se, že je co nejrovnější. Překřížte jednu z rukojetí přes druhou, aby k sobě svíraly úhel 90 stupňů.

Zvedněte zespodu a vytáhněte je ven, dokud se nezajistí v nové poloze v souladu s tím, jak budete stát, když budete během používání držet ruce dítěte. Uvolněte obě držadla a potom v případě potřeby ještě trochu posuňte, abyste ze skládaného látkového materiálu uvolnili veškerou vůli

Krok 2. Jednou rukou uchopte dva kovové háčky nebo tyče umístěné směrem k levé horní straně (na obou stranách), kde by vaše dítě normálně stálo uvnitř vedle boků svých rodičů.

Ty přicházejí na místo zvednutím levé strany tyče, která má na jednom konci kovový háček a na druhém smyčku. Uchopte pravou šňůru (smyčku) pravou rukou a poté zatlačením šedé páčky dolů ji uvolněte

Krok 3. Oběma rukama se nyní držte každého kusu látkového materiálu v převislém úchopu, zatáhněte nahoru, dokud nezapadnou pevně na místo zvednutím zespodu

Jak otevřete kočárek BOB Revolution?

Kočárek Bob Revolution XT je perfektní volbou pro rodiče, kteří jsou stále na cestách. Ať už se vydáváte na rychlou procházku nebo na túry v členitém terénu, tento dětský jogger má dostatek úložného prostoru a funkce, které vašemu dítěti zajistí pohodlí. Dětský běžecký kočárek BOB Revolution XT otevřete takto:

Krok 1. Nejprve uchopte obě boční držadla na obou koncích rámu kočárku zespodu, kde se připevňují k základně

Krok 2. Dále zatlačte na stejné dvě rukojeti, dokud nezapadnou na místo

Jedním švihnutím zápěstí vytáhněte ven (jemně) za každou rukojeť – při prvním spuštění může být určitý odpor, ale jakmile se pohne, měl by se poměrně snadno rozpadnout!

Krok 3. Mějte na paměti, jak se části rozpadají, a dejte je dohromady dohromady v opačném pořadí, abyste jogger znovu složili. Nakonec zacvakněte obě kola vzájemným seřazením kruhů a vytažením nahoru. Kočárek by měl být nyní složen pro skladování!

Jak se vám jezdí s kočárkem BOB?

Za prvé, při běhu je důležité nezamykat otočné kolo, když používáte jogger, protože vám to zkomplikuje řízení.

Tato kola budete chtít nechat odemčená, aby se podle potřeby otáčela. Pokud používáte in -line brusle nebo podobnou obuv na tvrdém povrchu, jako jsou chodníky nebo silnice, nezapomeňte před rozjezdem aktivovat brzdu předního kola – to pomůže vyhnout se nehodám, ke kterým může dojít, pokud dítě spadne ze sedadla (to není neplatí při jízdě do kopců).

K běžeckému kočárku doporučujeme připevnit karabiny nebo vodítko, aby od vás dítě nebylo nikdy příliš daleko.

Jakou váhu může mít kočárek BOB?

Kočárek BOB Revolution XT pojme hmotnostní limit 50 liber. Jógový kočárek Bob Expedition také stojí za zvážení, pokud hledáte něco, co má větší váhu (až 100 liber).

Kolik váží bob joggingový kočárek?

Standardní skládací jogger jednou rukou váží asi 25 liber. Může se to zdát těžké, ale ve skutečnosti to není tak špatné, když přemýšlíte o tom, jak často budete kočárek používat a skládat/skládat!

Než budete dělat nová rozhodnutí o nákupu, možná budete chtít vzít v úvahu, jak lehká nebo objemná je vaše stávající výbava. Obecně platí, že většina lidí zjistí, že jejich děti jsou na pažích dostatečně snadné a občas si občas dají pauzu.

Jak nasadíte přední kolo na kočárek BOB?

Pokud je kolo již zapnuté, zkuste přední kola tlačit jeden přes druhý. Pokud se vám zdá, že je nemůžete dostat dál, a přesto se při otáčení volně neotáčejí – mohou existovat drobné plastové kousky, které brání pohybu předních kol.

Zkuste k odstranění těchto kousků použít pinzetu nebo malý šroubovák (dávejte pozor, abyste nic neprorazili!). Po vyjmutí gumové části zapadnou zpět na místo, jako by se nikdy nic nestalo!

Jak vyčistit kočárek Bob Jogging?

Kočárky Bob se snadno čistí a váš běžecký kočárek Bob Revolution XT není výjimkou. Látkové sedátko Boba lze čistit na místě otřením hadříkem nebo houbou namočenou v mýdlové vodě a poté dobře opláchnout.

Pokud jste ho nějakou dobu nepoužívali – možná ho šetříte, až bude dítě dostatečně staré? – doporučujeme místo ručního praní v pračce na jemný cyklus s použitím jemného mýdla (například mycího prostředku na nádobí) a teplé vody

Doporučujeme také pouze sušení na vzduchu, protože vystavení materiálu teplu ze sušičky prádla může způsobit smrštění nebo trvalé poškození.